Sayfa 14/461 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3685 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    bozdu,hadi şimdi kısa göstergeleri soğutma vakti
    Dün olmadı bugün oldu,soğutma yapıyor.
    teknik yalan söylemez

2.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Dün olmadı bugün oldu,soğutma yapıyor.
    teknik yalan söylemez
    10.740 ları da görseydi bari.Teknikteki o 10 krş luk gap önemlimi sizce.

3. Sayın Küçükandonyadis,rica etsem elinizde haftalık aylık usd bazlı grafikler varsa yatırım tavsiyesi olmamak şartı ile uygun bir zamanınızda paylaşabilirmisiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by legendmr Yazıyı Oku
    Sen capsızın onde gıdenısın...yıllardır kotuledıgın kagıttan bıle cıkmaktan acız sadomazOsıst karakterde bırısın..bence rol kestıgın karakter ıle kendını gızledıgın karakterın farklı o yuzden soylemın ve eylemın de farklı:)

Tansu ciller de bogazicinde sizin gileri yetisitren ekonomi prof u idi:) hahahaha

AYNI DONGUDE SOYULMAKTAN VE KONTROL EDILMEKTEN USANDI TURKIYE 100 YASINA GIDERKEN ANCAK...DEVLET BAHCELI EKONOMI OKUMASA DA SENDEN DAHA COK ANLAMIS MEVZUYU...

BEN KACAR YAPACAK DOLU ISIM VAR...HERKESE IYI HAFTALAR DILERIM
    Konuş kardeşim.Gerçekleri haykır, zira bu ülke ne çektiyse aydın geçinen cahillerden çekti. Dünyada, aydını halkının gerisinde kalmış ender ülkelerden birisiyiz biz.

5.  Alıntı Originally Posted by kenn Yazıyı Oku
    Evet ülke bizim ama umarım bu ülkeyi bu hale getirenler ve ona destek olaranlar ileride büyük bir utanç duyacklar. Bu gidişle türk şirketleri yabancılarin eline geçecek. Konut alarak vatandaşlık kazanan Araplar kurun düşmesiyle daha çok ev alıp TC vatandasi olacaklar. Sorun bakalım kim ülkesini daha çok seviyor?
    Almanya ya çalışmaya giden milyonlarca yabancı mülk edindi ve orada kaldı. Almanya battı mı? Sana değil seni yetiştiren bağnaz ideolojilerin esiri olmuş, halk zenginleştikçe kendilerini fakirleşmiş olarak hisseden, türk halkını güdülecek sürü olarak gören bağnaz profösörlere kızmak lazım aslında. Sen köylere git yediğin etin kaynağı hayvanlara kimler bakıyor, sanayiye git küçük işletmelerde kimler çalışıyor gör. Hayvancılıkla uğraşan bir köye git ve ben ülkedeki yabancılara karşıyım de ve bir ton dayak ye gel.

6.  Alıntı Originally Posted by kenn Yazıyı Oku
    Evet ülke bizim ama umarım bu ülkeyi bu hale getirenler ve ona destek olaranlar ileride büyük bir utanç duyacklar. Bu gidişle türk şirketleri yabancılarin eline geçecek. Konut alarak vatandaşlık kazanan Araplar kurun düşmesiyle daha çok ev alıp TC vatandasi olacaklar. Sorun bakalım kim ülkesini daha çok seviyor?

Şu sayfaya din ve siyaset girmesin diyoruz ama inatla sokuyorsunuz. Her 2 taraf için de söylüyorum.

Ama bence sen bu konularda fazla fikir beyan etme. Çünkü ettiklerinin ne kadar yanlış olduğu ortada.

Vay neymiş , ülkeyi bu hale getirenlere destek olanlar utanç duyacakmış.

20 senedir AK partiye oy atan birisi olarak konuşuyorum , yanlışları oldu , ama sevapları günahlarını 1000 kat aşar.

Yaşın kaç bilmiyorum ama 1982-2002 arasına bir bak , bir de 2002-2022 arasına bak.

Bu gözler USD'ın bir gecede %150 arttığı günleri gördü. Bu gözler gecelik faizin %7500 olduğu günleri gördü. Bu gözler devlet tahvilinin %120 olduğu günleri gördü.

Bir de dön bak bakalım 2002-2013 arası USD kaçmış ?

11 sene bu ülkede USD 1,3-1,7 arasında kaldı. O zaman iktidar kimdi. Bunları neden söylemiyorsunuz.

Orada iktidar başarılı idi ise belki de son 2-3 senedir başarısız olabilir ama ben verdiğim destekten sonra ne pişmanım ne de utanırım.

KoRS hocam benim için stopp loss kötü bilançodur demişti. Çok doğru dedi. Benim için de desteğin çekilmesi , kötü yönetimdir. İyi yönettiği sürece kimseye ideolojik olarak karşı olmam. Kötü yönettikleri anda destek çekilir.

Rahmetli Ecevite 1999 seçimlerinde %25-27 civarı oy veren bu millet , 2002 senesinde %1-2 verdi beceremeyince.

Merak etme Erdoğanın da beceremediği anlaşılırsa aynısı olur. Şu anda yeterince insan sorguluyor zaten .

Bir önceki yazımda d serzenişte bulundum. Ülke Don Kişotlukla yönetimez.

Ama bu işi ideolojiye dökmeyin , vay destek olanlar da utansın falan.

Bu iktidar sayesinde GSMH kişi başı 12 bin dolarlara kadar çıktı , büyümeler oldu , herkes ev araba sahibi oldu vesaire. Şimdi başarısız oluabilirler , düzeltemezlerse giderler merak etmeyin.

Gelen adam daha beterini yaparsa , ki yapar , o zaman da onu getirenler utanır o zaman. Var mı böyle bir mantık.

7. Deutche almaya başladı. BofA da zaten tamamen bitirmemişti ama o da net alışta fakat yukarı giderse satar. Yada tekrar 500-600 bin lotlara kadar çıkar .

Buradan biraz Gedik alışı görünse film kopacak aslında.

Aslında Gedik de pasiften biraz aldı ama normal vatandaş da olabilir o.

Perea pasife 1000 lot koymaz normalde.

Tahta kıvılcım bekliyor. Gelirse 11,50 denemesi yapabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Vay arkadaş mantığa bak ya.

Atatürkün partisi HDP ile kol kola girmiş buna laf edemeyenler , Hindu şirketine neden ortak oldunuz diyor.

Rica ediyorum artık din, siyaset bu sayfada yazılmasın.

Hisse hakkında bilgi , ön görü , duyum vesiare bilen varsa paylaşsın. Yoksa siyaset ve dini tartışmalar için de başka forumlar var orya agidilsin.
    Aslında bu platformun bir siyaset ARENA'sı olmadığının tabiki farkındayız ama hakikatlere hatta cümlelerin aralarında dini ve milli değerlerimize taş atan bu çapsızlara da bir cevap verilmesi gerekiyor. Bunlar Arap geldiği zaman memleket elden gidiyor diye feryat eder güney bölgelerimizde batılıların aldıklarını görmezler. Bunlar arabı sevmiyor da, hangi özelliğinden dolayı sevmiyor esas bunu düşünmek lazım.

Sayfa 14/461 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •