Sayfa 14/983 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7859 madde; 105 - 112 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by hakancan87 Yazıyı Oku
    Dün dedk bugün ne yazıkki aşağıya gerçekten sürüyorlar son 10 gündür açığa satış yetkisi için kağıt imzaladım minik minik deneyim yaptım bugünde yaptım. Bugüne kadar etik ahlaki dini nedenlerle açığa satışa karşı duruyordum ama gördüğüm şu anda piyasada açığa satışın kıralını yapıyorlar hisselerinizi satmayın almayında devlet sistem şirket sahipleri herkes alın teriyle kazanılmış paralara çökmek için elele kol kola . Bu günler geçer gençleri sağlığınızdan olmayın moralleri bozmayın ekranlardan biraz uzak durun ;)
    seçime kadar hep mi düşcek, seçime daha bi buçuk ay var.endeksi kastediyorumbu arada, hergun duscekse yandikki ne yandik.yoksa secime kadar duscek psikolojisimi yaratiyolar?

2. Bi(st)(z)e tecavü ettiler . Geçmiş olsun .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Öyle herkese kafa tutarsan zayıf olan ekonomini böyle tarumar edip milleti perişan ettirirsiniz...Acilen ekonomi yetkilileri(önce reisten izin almaları lazım)toplanıp dolar borsa acil önlem almalı...Yoksa Allah muhafaza insanı intihara bile sürükler bu süreç.
    Allah yar ve yardımcımız olsun
    Borsa İstanbul, yukarı adım kuralının iki ay süreyle BIST 100 Endeksinde bulunan ve açığa satış yapılabilen paylarda da uygulanmasına karar verildiğini bildirdi.

Borsa İstanbul tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, 1 Mart 2016 tarihli ve 02.UUE.01 sayılı Pay Piyasası İşleyişine İlişkin Uygulama Usulü ve Esasları (UUE) uyarınca Pay Piyasasında BIST 100 Endeksi kapsamında bulunmayan ve açığa satışa konu paylar ile borsa yatırım fonu katılma belgelerinde uygulanmakta olan yukarı adım kuralının 9 Mayıs 2018 tarihli işlemlerden başlamak üzere 9 Temmuz 2018 tarihine kadar iki ay süreyle, BIST 100 Endeksinde bulunan ve açığa satış yapılabilen paylarda da uygulanması kararlaştırıldığı kaydedildi.

Buna göre, söz konusu tarihler arasında BIST 100 Endeksinde bulunan ve açığa satış yapılabilen paylar da dahil olmak üzere açığa satış işlemi yapılabilen tüm sıralarda açığa satış işlemi, açığa satışa konu olacak sermaye piyasası aracının en son gerçekleşen işlem fiyatından daha yüksek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Ancak açığa satışa konu olan sermaye piyasası aracının en son gerçekleşen fiyatının bir önceki fiyattan daha yüksek olması halinde açığa satış işlemi en son gerçekleşen fiyat düzeyinden de yapılabilecek.
    https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/bor...enleme/1139158

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

4.  Alıntı Originally Posted by katewinslet Yazıyı Oku
    seçime kadar hep mi düşcek, seçime daha bi buçuk ay var.endeksi kastediyorumbu arada, hergun duscekse yandikki ne yandik.yoksa secime kadar duscek psikolojisimi yaratiyolar?
    kardeşim ben acemiyim bilen daha iyi yazar ama sadece hissedip görebildiklerimi yazayım
    Çok büyük zarar da değilim ve borsadaki namusssuzluklara kendi çapımda tedbir alabiliyorum ama miletin açıkça sömürülmesine dayanamayıp burada yazıyorum sadece
    Bu düşüşlerde açığa satışlar acayip rol oynuyor ve bist yönetimi denen basiretsizler bugün açıklama yapıyor. Eğer gerçekten borsa yatırım yeri ise açığa satışı hisse kiralamayı robotlarla işlemi iptal edersin ama o zmanda hacim azalır yabancı kaçar derler. Seçime kadar mı yıl sonuna kadar mı bilmem ama bu kan emici vampierler masum alın teriyle para kazanan halkın kanını öldürmeyecek kadar içene kadar bu düşüş sürer. Bu işte devletin şirket yöneticilerini ve en sonda bu iki kesimede güvenen aç gözlü halkın payı var. Ben çok direndim kendi adıma açığa satış yapmayacağım diye ama resmen açığa satışla tecavüz edilnce bende amatörce başladım sistem tecavüz üzerine kurulmuş resmen

5. Battık anasına satayım bu ne lan
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. [QUOTE=ozzy_34 sizbeni bırakın da ''not düşürüldü vede milletvekili seçimi ittifakı yapıldı. bunlar elinde senet olanların düşünmesi gereken önemli veriler..... Bazı şeyler yeni başlıyor.Borsalar ''şu fiyattan düştü artık alınır ''diye yukarıdaki şişmiş fiyatlardan hesap yapanları çarpma yeridir. Acemiler yukarıdaki fiyatı ustalar altan geldiği fiyatı baz alırlar..neyse şimdi ederinde ama kâr edebileceğim yerde değil......Y.T.D[/QUOTE]
    İŞTE ne olacağını ''bazı şeyler yeni başlıyor''diye yazmışız..ayın ikisi bundan 1 ay öncede ''düşüş yeni başlıyor diye yazdım.bulunca paylaşırım.

açığa satışın kuralı hoşuma gitti artık aktiften değil pasiften işlem yapılabilecek...
    .Açığa satışı bilmeyenler için bir açıklama yapayım.isteyen istediği kadar vede istediği senedi açığa satamaz. reel portföyünüzün belli bir % oranı karşılığında kurumunuzun size adlarını bildirdiği senetleri satabilirsiniz.Y.T.D

7. malyet düşürme

sayın hocalarım.........bu seviyelerden maliyet düşürme yapılımı ? yaparsam maliyetim 98 olacak......saygılarımla

8. Seçime kadar yolu var herhalde. Eğer seçime kadar hükümet hal çaresine bakmaz ise (hisse anlamında değil genel ekonomi) durum vahim.

Sayfa 14/983 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •