Sayfa 14/639 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 105 - 112 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Geçen hafta içi hissede ki hareketlenme nin bir anlamı olmalı. İyi veya kötü bir şey ifade etmeli.

Ya daha kötüye gideceği için spek çorba parası çıkardı ya da iyi bir duruma karşılık test yapti millet 40 üstüne atınca elindekinin ne kadarını çıkaracak satış kademelerine baktı.

1 mart dönüm noktası olmalı bu hisse için şirketin en kötü halinin satın alınmış hali 30 kuruş...

Umarım aşırı iyimser değilimdir artık yön yukarı doğru olur...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

2. valla umut bey benim maalesef ümitlerim tükenme noktasına geldi.
    tam 18 aydır düşüyor ve sürekli zarar ediyorum.. maliyet düşürdükçe iyice düştü...
    basiretsizlik mi,beceriksizlik mi yoksa iş arkadaşlarımın dediği gibi batık bir şirket mi ben artık sağlıklı düşünemiyorum...

3. Geçenler de 33 den 1000 lot almıştım açıkçası ilgimi çeken bir hisseydi sonra bankacı bir arkadaşa sordum sistemlerinden bakıp şöyle bir mesaj attı ;

-67milyon haciz var
    -2 haciz olumsuz
    -Bankalara 29 milyon
    -98 karsiliksiz cek

Bende daha almamaya karar verdim göstermelik 1000 lotuda 37 den satmıştım 42 ye yürüdü sonra. Şirketin zaten olumsuz durumu olmasa bu fiyatlarda olmazdı alan riskli olduğunu bilecek baştan beri hapsolan zaten allah yardımcısı olsun borcu vs si zararı böyle tahtalarda beni korkutmaz beni burada korkutan sadece 98 adet karşılıksız çek oldu ondan vazgeçmiştim bu sahtekarlar inş yola gelirde bilançoda beklediğiniz şeyler gerçekleşir. Hapsolanlara sözüm yok allah kurtarsın benim sözüm yeni girmek isteyenlere yakın izleme pazarı bist kumarhanesinde en büyük poker masasıdır ona göre temkinli olun derim asla ytd...

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    Türktost türübündesin seni görüyom eskiden küfür işine sen bakıyodun
    evet dostum bende ceza almıştım. herzaman izliyordum zaten .forumun yeniliği banada yaradı .türübünden izlemeye devam filmin sonun merakla bekliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Geçenler de 33 den 1000 lot almıştım açıkçası ilgimi çeken bir hisseydi sonra bankacı bir arkadaşa sordum sistemlerinden bakıp şöyle bir mesaj attı ;

-67milyon haciz var
    -2 haciz olumsuz
    -Bankalara 29 milyon
    -98 karsiliksiz cek

Bende daha almamaya karar verdim göstermelik 1000 lotuda 37 den satmıştım 42 ye yürüdü sonra. Şirketin zaten olumsuz durumu olmasa bu fiyatlarda olmazdı alan riskli olduğunu bilecek baştan beri hapsolan zaten allah yardımcısı olsun borcu vs si zararı böyle tahtalarda beni korkutmaz beni burada korkutan sadece 98 adet karşılıksız çek oldu ondan vazgeçmiştim bu sahtekarlar inş yola gelirde bilançoda beklediğiniz şeyler gerçekleşir. Hapsolanlara sözüm yok allah kurtarsın benim sözüm yeni girmek isteyenlere yakın izleme pazarı bist kumarhanesinde en büyük poker masasıdır ona göre temkinli olun derim asla ytd...

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarınız doğru olabilir ona itirazım yok...

Bizlerin beklentisi 190 milyon nerede???

Bu para hangi amaçla şirketin kasasından çıktı dönüşü olmayacak mı???

Bu parayı bir şekilde şirketin varlığının içine koysan borç kalmadığı gibi borcunda daha fazla miktarda para kafanda olur...

1 martta bu paraya dair bir izahat olmazsa zaten bu konjonktürde bu faaliyet ile ne o borçlar ödenebilir ne de şirket kar yazabilir...

Ayrıca o bilgiye nasıl ulaştınız bilemiyorum 18 aydır ilk kez bu kadar detaylı akpazin borçları hakkında bilgi sahibi oldum. Doğru veya değil bu bilgiye yorum yapamıyorum sadece 16 _ 17 aydır bu bilgiye biz niye ulaşamadık burası da şüpheli bir durum...

Seddülbahir hocam bu borç detayını biliyormusunuz???

6. [QUOTE=airforce1;20143]Geçenler de 33 den 1000 lot almıştım açıkçası ilgimi çeken bir hisseydi sonra bankacı bir arkadaşa sordum sistemlerinden bakıp şöyle bir mesaj attı ;

-67milyon haciz var
    -2 haciz olumsuz
    -Bankalara 29 milyon
    -98 karsiliksiz cek

Bende daha almamaya karar verdim göstermelik 1000 lotuda 37 den satmıştım 42 ye yürüdü sonra. Şirketin zaten olumsuz durumu olmasa bu fiyatlarda olmazdı alan riskli olduğunu bilecek baştan beri hapsolan zaten allah yardımcısı olsun borcu vs si zararı böyle tahtalarda beni korkutmaz beni burada korkutan sadece

Alıntı Originally Posted by turkdost Yazıyı Oku
    evet dostum bende ceza almıştım. herzaman izliyordum zaten .forumun yeniliği banada yaradı .türübünden izlemeye devam filmin sonun merakla bekliyorum
    Merhaba Hocam Şeref verdiniz... yine eski tayfa bitmeyen bir hikayenin kahramanlariyiz artık...

İnşallah bu hikayeye noktayı mutlu bir şekilde koyarız...

7.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Yazdıklarınız doğru olabilir ona itirazım yok...

Bizlerin beklentisi 190 milyon nerede???

Bu para hangi amaçla şirketin kasasından çıktı dönüşü olmayacak mı???

Bu parayı bir şekilde şirketin varlığının içine koysan borç kalmadığı gibi borcunda daha fazla miktarda para kafanda olur...

1 martta bu paraya dair bir izahat olmazsa zaten bu konjonktürde bu faaliyet ile ne o borçlar ödenebilir ne de şirket kar yazabilir...

Ayrıca o bilgiye nasıl ulaştınız bilemiyorum 18 aydır ilk kez bu kadar detaylı akpazin borçları hakkında bilgi sahibi oldum. Doğru veya değil bu bilgiye yorum yapamıyorum sadece 16 _ 17 aydır bu bilgiye biz niye ulaşamadık burası da şüpheli bir durum...

Seddülbahir hocam bu borç detayını biliyormusunuz???

Dediğim gibi bankacı bir dostum bankacıların kullandığı platformdan bakıp söyledi bende ona göre yazdım inş beklentiniz olan bilancodaki o kalemler olurda rahata kavuşursunuz bana da transtürkten sonra gozalti hisseleri ayri bağımlılık yaptı ) asla ytd

8.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Dediğim gibi bankacı bir dostum bankacıların kullandığı platformdan bakıp söyledi bende ona göre yazdım inş beklentiniz olan bilancodaki o kalemler olurda rahata kavuşursunuz bana da transtürkten sonra gozalti hisseleri ayri bağımlılık yaptı ) asla ytd
    dedikleriniz dogru ise bu şirkertrten bir cacık olmaz arrtık...

Sayfa 14/639 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •