Sayfa 14/414 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3312 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. ben tekkeye kaçar elınde olanlara bol kazançlar...benım yıl sonuna kadar favorım yeo..96 mılyon sermaye ıle 700 mılyon kar beklentım var orada..pıyasa değerı 8 mılyar..ya yeo gesanın ,cwenın pıyasa degerıne gıdecek ya da onlar gelecek bızım yanımıza
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ben tekkeye kaçar elınde olanlara bol kazançlar...benım yıl sonuna kadar favorım yeo..96 mılyon sermaye ıle 700 mılyon kar beklentım var orada..pıyasa değerı 8 mılyar..ya yeo gesanın ,cwenın pıyasa degerıne gıdecek ya da onlar gelecek bızım yanımıza
    sen de iyicene günlükçü oldun dostum..iki gün için hisse mi alınır... neyse hayrını gör dostum...yeotk de çok güzeldir...beğeniyorum zaten benim de 67 maliyet ile az miktar elimde var...ama kocaer de yüklüyüm..daha doğrusu sermayemin yüzde 33 ü burada...ben ciddi potansiyel görüyorum...zaten öngörümü de son günlerde paylaşıyorum..ikinci ve üçüncü çeyrekler kocaer için milat olacaktır...neden ?? döviz kuru artışının vede yeni fabrikanın etkilerinin tam görülmeye başlanması nedeniyle.... o yüzden de ben ciddi bir çıkış potansiyeli görüyorum..sabır ile tutmaya devam edecem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. kekocan kcaer dekı düşüncelerıne bırebır katılıyorum ,ama yenılenebılır enerjıden vazgecemıyorum, yeo da yükseliş trendıne gırmışken bılançoda bukadar yaklaşmışken orada full olmak ıstedım..kcaer de barıyerlerı yıkacak gıbı..denız 90 tl e aralığına kadar verdığı malı yeo da yerıne koyuyor şuan bakalım 90 üstune atabılecekmıyız bu hafta..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Hissedaslar dün 17,70 kapamış, bugün en düşük 18,03 ü görmüş. Yani GAP oluşmuş. Sizce bu gap ı kapatmak ister mi? Benim bilgim olmadığı için öğrenmek amacı ile soruyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    kekocan kcaer dekı düşüncelerıne bırebır katılıyorum ,ama yenılenebılır enerjıden vazgecemıyorum, yeo da yükseliş trendıne gırmışken bılançoda bukadar yaklaşmışken orada full olmak ıstedım..kcaer de barıyerlerı yıkacak gıbı..
    67 den yeotk alırken bir ara cwenelerimi de komple satıp yeotk alayım düşüncesi geçti kafamdan ...ama biraz daha sabredeyim dedim...geçen sürede de cwene aynı tas aynı hamam olunca artık dayanamayıp sattım..sattığımda da yeotk 85 lere varmıştı...artık oradan almaya elim varmadı...onun yerine benzer potasiyel sunacağını düşündüğüm ve pek de prim yapmamış döviz zengini kocaere karar verdim...bence güzel bir zamanlama ile vede güzel bir fiyattan kocaer aldığıma inanıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by ereğlili Yazıyı Oku
    Hissedaslar dün 17,70 kapamış, bugün en düşük 18,03 ü görmüş. Yani GAP oluşmuş. Sizce bu gap ı kapatmak ister mi? Benim bilgim olmadığı için öğrenmek amacı ile soruyorum.
    geçmişte zaten 25,88 leri gördüğü için bir çok teknikçi bu tür durumları gap olarak görmez...ama burası borsadır her şey mümkündür diyelim...temennimiz hissenin yoluna devam etmesidir...bakalım neler olacak ??

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    seni gördüğüme sevindim dostum...müzikal dostumu ereğli forumundan tanıdım...sektöre çok hakim çok kaliteli bir yatırımcıdır...ereğliyi yakın zamanda almış ve bir kaç aylığına tutmuştum...orada güzel yorumları vardı...ereğli genelde kaliteli ve büyük yatırımcıların hissesidir...kocaer hissesini de ilk defa oradayken dikkatimi çekmişti..
    Çok naziksin sevgili keko. Çok teşekkür ederim iltifatların için

Belirttiğim gibi halka arzından beri dikkatle takip ettiğim bir şirket. Şirket hakkında bilgileri pek çok kanaldan sürekli takip ediyorum. Şirket kaliteli, yönetim akıllı ve vizyoner, ürün gamı seçkin. Daha çok ufak bir şirket, yatırımları geleceğe yönelik pozitif emareler içeriyor. Ben beğeniyorum ve yoluna daha yeni çıktığını düşünüyorum. Tahmin edemediğim bir olay gerçekleşmediği sürece ben kısa vadeli yatırım yapmam. Bu tür yeni şirketleri beğeniyorsam en az 3 yıl tutarım.

%33 portföy ağırlığı bana göre çok olmuş, ama elbette sen daha iyisini bilirsin. Yaklaşık 20 yıldır hiçbir şirkete %20 den fazla pay ayırmadım portföyümde. Fizana gideceğine emin olsam bile ayırmam

Asla ve katiyen YTD YTD YTD.

Sevgiler, saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by ereğlili Yazıyı Oku
    Hissedaslar dün 17,70 kapamış, bugün en düşük 18,03 ü görmüş. Yani GAP oluşmuş. Sizce bu gap ı kapatmak ister mi? Benim bilgim olmadığı için öğrenmek amacı ile soruyorum.
    kapamak isteyebılr ama her gapta kapanır dıye bırşey yok malum,,bende açıkçası sabah gaplı açılışı gorunce verdım malımı,,sonrada almadım zaten..uzun vade tutanlar ıçın bunlar kuçuk hesaplar tabi..

Sayfa 14/414 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •