Sayfa 14/630 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 5038 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. En sevdiğim Oyak yatırım en güzel banka hedeflerini veriyorlar teb de iyi hem 16 tl hedef verir hem de acımasızca 9 tl kadar malı boşaltırlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
    aferin Hakan aferin

https://share.matriksdata.com/shareM...01161809259599

#BashekimSimdilikKalsin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    En sevdiğim Oyak yatırım en güzel banka hedeflerini veriyorlar teb de iyi hem 16 tl hedef verir hem de acımasızca 9 tl kadar malı boşaltırlar
    benim favorim HSBC
    Her Seyi Bok Cikan

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    İktidara yakın sermaye grupları borsayı tutabilir ama trilyonlarca dolarlık ekonomiyi yönetenlerin tek derdi borsa mı seçim mi sizce ?? Yorum yazmayım diyorum bazen üzülüyorum , kendi dünyamız ile ülke gündemini Özdeş görmemek lazım bizim dandik borsamız ,gelirimiz ,kazancımız ülke yönetiminin ana gündemi değildir.
    Biz de oyle zannediyorduk herif benim borsada hissem yok deyip dururken ve borsanin ebesi bellenirken.
    Borsa gidince ekonomimiz super diye methiyeler yazamaya basladilar. Olay algi yonetimi. Hangisi islerine geliyorsa.
    Sulun bunlari da biraz itekledi.

Son düzenleme : 666; 16-01-2023 saat: 18:52.

5. 666 hocam sen bedelsiz uzmanısın belki de yarın Bedelsizi kutlayacağız sabahtan açılıştan , nerden açarız acaba ? Tavan hedefi için halkb 17:00 bekler miyiz, bedelsiz işi , temettü beklentisi bayağı gündem hararetli geçiyor , İsveç gibi sokak temizliği ve suların soğuk akması problemlerini ülkece tartışmıyoruz diye yazacaktım amma akrabam durum berbat dedi İsveç’te…

ne duydum ne öğrendim bil bakalım oraya da Dünya liderimiz gibi bir şartmış !!! Şaka değil gerçekten , polis gücü İsveç’te yetersiz kalmış son sene , bu ülke kültür ve geleneklerini inkar eder hale gelmiş artık bayağı bir Akdenizleşmiş , hatta Afrika’ya veya Filistin’e dönmüş isveç … öyle bir suç patlaması yaşanmış ki İsveç’te son sene gece klüpleri bombalanmış evler yakılmış ,insanlar bıçaklanıyormuş , şiddet diz boyuymuş ,Türk aileler çocuklarını gece evden sosyal ortamlara bile yollamaz olmuşlar korkudan , demek Finlandiya Norveç öz hakiki İskandinav en güvenli yerler bu İsveç ise cidden sahte kuzeyliymiş …

suç oranında İspanya İtalya filan sollayacak konuma gelmiş ve sollamış da , İsveç’te bu sene şiddet olayları zirve yapmış toplam 65 kişi öldürülmüş ülkede ….(( İsveç bile karışmış orası Teksas’a dönmeye başlayınca ASRIN LİDERİ eksikliği ve epistemolojik yaklaşımla her sorunu çözebilen heterodoks iktisadı özümsemiş ve neoklasikten kopuşa işaret eden özgürlükçü ekonomi yönetimimiz de yardıma koşup İsveç’e gereken dersleri ve desteği vermeli diye düşünmeye başladım ..

malı da kaptırmadık % 2 kredili mal bile aldım kapanışta içime doğru BU KAZAN DOĞURACAK 🤰 DEDİM galiba he he )

İsveç bile barbar bir kültüre dönüyorsa azıcık göçmeni kurallara entegre dahi edemiyorlarsa 10 milyon göçmenle iyi başa çıkıyormuşuz arkadaşlar oylar reise mi gidecek bu başarılı dönemde acaba borsa da coşmuş malum ( şaka şaka ama 86 milyonu iyi yönetmek de kolay iş değil ) iş bankası tavan tavan 18 yes )))

Cumhurumuz ,başkanımız borsamıza kanat çırptır ey reisimiz senin alnından öpelim … speklere bi ayar ver hakana bir bedelsiz üstü temettü haberi yolla. Pilav üstü kuru gibi oldu bedelsiz üstüne % 30 temettü isterdik 2 tl temettü ödesin İş bankası bu sene isteriz ytd
    Son düzenleme : Deniz Ali; 16-01-2023 saat: 19:31.

Halkbankin isi spekulatif. Ordan olumlu birsey cikma ihtimali sifir. Cikacak sey de zaten 17sinde cikmayacak. O yuzden yaziyorum ya piyasaya 17sinde karar cikacakmis gibi haber cikartip birseyler planliyor cete diye. Ama araya tahsisli de girdi, hatlar karisti. Ben o yazdigim hikayeden para kaybettim. Duzenli verirken 15.66'ya da verecekken 11.80'e vermek zorunda kaldim onlari.

Isvec'in hikayesi planli. Yahudilerin intikami. Coudenhove-Kalergi Plani.

TREND varken sermeye isleri bana sorulmaz. Bana bile 40 kere anlattir su tahsisliyi her seferinde usenmeden, hala ne olduguna kafam basmaz.

7. Özel bankalarda bedelsiz sermaye artırımları gündeme gelecek 1Ç bilançoları açıklandıktan sonra. Bedelsiz için en büyük aday AKBNK ile GARAN çünkü onların sermayeleri çok düşük kaldı. Gerçi %86'lık ana hissedar BBVA'nın GARAN'da bir bedelsize gitme olasılığı düşüktür. Yabancılar bedelsize pek sempati duymaz.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Abim yatirimcidir. DAX'da bir hissede stoplari calisti. Bayagi yuklu bir satis yapti. O gun kagidin islem hacminin yarisi onun. Hisse onun sattigi fiyatin kademe altini gormedi, su anda %20 yukarisinda. 200 milyar dolar piyasa degeri olan sirket, ufak birsey degil ki.

Acaba banka mi yapti bu isi diye dusunmeden de edemiyorum. Sonucta stoplar onceden konuluyor, banka da ne oldugunu biliyor. Commerzbank. TREND ne diyorsun?

Sayfa 14/630 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •