Sayfa 14/996 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 105 - 112 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Alıntı Originally Posted by EKO08 Yazıyı Oku
    ben sahsen senin gibi düşünmüyorum şirket bence 8,34 bügün yıne hisse alıyor bilerek kağıdı 8,34 baskılıyorlar bana şu anda öyle görünüyor muhhtemelen yarın yıne bu fiyatlardan alım haberi gelicek yine.ayrıca alıcılar şu anda önde.ytd.
    sirketin halka acik 11.182.793 lotu var sn eko;oyle 3-5 bin lot almayla yukselmez bu tahta...
    Son düzenleme : pascha; 15-03-2017 saat: 15:51.

2. 1 haftada yaptığı çıkışı sindire sindire eritiyor. YTD

3. Screen Shot 2017-03-15 at 15.37.32.jpg

diger kısmında ufak tefek patron payları ve omtaşın topladığı 1.18% de var...
    Son düzenleme : deep; 15-03-2017 saat: 15:56.

4.  Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    sirketin halka acik 11.182.793 lotu var sn eko;oyle 3-5 bin lot almayla yukselmez bu tahta...
    olsun kardeşim damlaya damlaya göl olur bizde sabır çok.bu hisseyi hem ben inceledim hemde bundan 10 yıl egeen alın uv ucacak diyen bi arkadaşım vardı onu dinlemedik ozman 7000 tl param var aldımda ama evlenceğimden dolayı parayı çektim ve ogünden sonra almak nasıp olmadı ama kağıt 350 tl gördü temettüleride cabası şimdi ayı arkadaşım bana parsan al unut dedi bende oyle yaptım gidick ama sancılı geçicek. allah nasıp ederse 5 yıl sonra bakalım nerelerde olucak tabi ülkede ekşin olmucak.şartı ile.hayırlısı bakalım.ytd.

5. 1968 yılında kurulup, 1971 yılında işletmeye alınan PARSAN, İstanbul – Pendik’ te 91.123 m2 arazi üzerinde 27.400 m2 lik bir çatı altında kalıphane, dövmehane, ısıl işlem ve özel talaşlı imalat tesislerini de kapsayan entegre bir çelik dövme ve işleme fabrikasıdır.
    Arka aks milleri, fren kam milleri, ön dingil ve montajlı ön dingil, aksön, kol, muylu taslağı, muhtelif dişli taslakları, kardan şaftı, istavroz, kayıcı mil ve diğer otomotiv ürünleri ve paletli iş makineleri için yürüyüş takımları üreten fabrikada otomotiv sanayi ürünlerinin payı yaklaşık % 70 ‘dir. Diğer ürünler savunma sanayii, madencilik ve tekstil makinaları sanayii gibi alanlarda pazar bulmaktadır.
    PARSAN bugün sahip olduğu modern çekiç ve presleriyle 1 kg – 400 kg ağırlığında çeşitli boy ve şekillerde dövme parça üreten iddialı bir dövme ve işleme firmasıdır.
    ISO/TS 16949:2009, TS EN – ISO 9001 : 2008 ve ISO 14001:2004 uluslararası standartları ile belgelendirilen PARSAN’ da 570 kalifiye ve deneyimli personel çalışmaktadır.
    PARSAN, yüksek verimli ve dinamik üretim yöntemleri kullanması sebebiyle, üstün nitelikli ürünlerini dünya pazarlarına en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Türkiye’deki ağır, orta ve hafif kamyonlar ile binek otomobillerin, tarım traktörlerinin, iş makinalarının ve savunma sanayiinin çelik dövme ve işlenmiş parça ihtiyaçlarının büyük bölümü PARSAN tarafından karşılanmaktadır.
    Dovme_Ic_Kucuk
    PARSAN’ ın üretiminin yaklaşık % 80 oranındaki payı Almanya, Güney Afrika Cumhuriyeti, Belçika, Rusya, İspanya, Macaristan, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Norveç, Hollanda ve Mısır’a ihraç edilmektedir.
    PARSAN’ ın uçak sanayi için iniş takımı dövme parçaları üretmiş olması, ulaşmış olduğu teknolojik seviyeyi ve güvenilirliğini bir kez daha kanıtlamaktadır.
    PARSAN, gücü, esnekliği ve tecrübesi ile dünya pazarlarından daha fazla pay almak için yeterli imkanlara sahip olduğu inancıyla geleceğe büyük bir umutla bakmaktadır.

Alıntı Originally Posted by EKO08 Yazıyı Oku
    olsun kardeşim damlaya damlaya göl olur bizde sabır çok.bu hisseyi hem ben inceledim hemde bundan 10 yıl egeen alın uv ucacak diyen bi arkadaşım vardı onu dinlemedik ozman 7000 tl param var aldımda ama evlenceğimden dolayı parayı çektim ve ogünden sonra almak nasıp olmadı ama kağıt 350 tl gördü temettüleride cabası şimdi ayı arkadaşım bana parsan al unut dedi bende oyle yaptım gidick ama sancılı geçicek. allah nasıp ederse 5 yıl sonra bakalım nerelerde olucak tabi ülkede ekşin olmucak.şartı ile.hayırlısı bakalım.ytd.
    Yanlis anlasilma olmasin,gelecegin sirketi olacagi konusunda hemfikirim,zaten ben de bu yuzden hissedeyim,yaklasik 3 yildir da alir -satarim,demek istedigim hisseyi kalici olarak yukariya tasiyacak olan sey; sirketin 3-5 binlik alimi degil,okullu kardeslerin yada yabancinin veya orta olcekli bir by nin hisseye girmesi olacaktir,tabii bunlar icin de atesleyici guc yeni fabrikanin resmi acilisi,tam kapasite uretime gecis,bilancolarin kar yazmaya baslamasi ve bosa cikacak pendik arsaninin akibetidir,bence...

7.  Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    Yanlis anlasilma olmasin,gelecegin sirketi olacagi konusunda hemfikirim,zaten ben de bu yuzden hissedeyim,yaklasik 3 yildir da alir -satarim,demek istedigim hisseyi kalici olarak yukariya tasiyacak olan sey; sirketin 3-5 binlik alimi degil,okullu kardeslerin yada yabancinin veya orta olcekli bir by nin hisseye girmesi olacaktir,tabii bunlar icin de atesleyici guc yeni fabrikanin resmi acilisi,tam kapasite uretime gecis,bilancolarin kar yazmaya baslamasi ve bosa cikacak pendik arsaninin akibetidir,bence...
    ınşallah arkadaşım bakalım artık kısmetimzi bekliyelim.

8. Herkese Slm
    1,5 yıldır hissedeyim.
    Sabırlı olana kazandıracak bir hisse.
    1 yıl önce kanal üst bandı gördü ve ümit vere vere kanal alt banda indi.
    Omtaş ve Okullu kardeşler sürekli topladı ve toplamaya devam ediyor.
    Okullu lar 2 TL lerdeyken topluyordu.
    Okulluların diğer hissesi işfin ve bugün %5 artıda, parsan ekside ??
    Neyse
    Bilanço düzelirse ve yeni fabrika umutları karşılarsa veee arsa gündeme gelirse astronomik rakamlar görülebilir.
    Yalnız Okullu kardeşlerin kendi şirketleri Tukaş ta yıllardır ky yı mutsuz ettiğini de unutmamak lazım.
    ..
    Bu arada şirketi iyi tanıyan sn Strateji arkadaşı burada görmek umuduyla, herkese iyi günler.

Sayfa 14/996 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •