Sayfa 14/192 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1530 madde; 105 - 112 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,833
     Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    Herkez doburcu olmuş bakıyorum da . Tahtayı tanımayanlar dökülecektir. Bol kazançlar

demek ki alım için daha beklenecek 3.56 iyi mi

3 aylık finansal tabloyu kabaca inceledim
    şirkette daralan bir satış hacmi var. akp döneminde sanata ve kültüre vevs vs olan ilginin azalması dergiyi olumsuz etkilemeye devam ediyor dergi sayısı 5 adet kadar ve çalışan sayısı 290 lardan 250 düşmüş kısaca küçülmeye gitmiş şirket . reklam gelirleride düşmüş.
    şirket geçmiş karlarını düzenli temettü olarak dağıtmış ve büyümeyi parasal olarak ortaklara vermiş. sonuş malum .....
    şirket satılır ise şuan 20 milyon usd kadar piyasa değeri var 24 derginin 12 yabancı lisanslı sözleşmeli yayın var
    şu anda: 1.048 000 lot takası var. yani küçük bir spek istediğini yapar.

sonuç:kısa vadeli yatırım için aşırı olumsuzluk içeriyor. SPEK NE İSTERSE O OLUR
    UZUN VADE İÇİN bir satım gerçekleştirilirse kaç milyon usd gider bilemem o işten anlamıyorum.
    beklenti: iktidarın değişmesi kağıda olumlu yansır..... o da olmayacağına göre hisseye yatırım yapmak uygun değil diye düşünüyorum
    Kendinizi fazla yormayın yola YEni çıktı kazancınız bol olsun!turizm ile doğru orantılı kağıt bir de bu yönden bakın
    !şezlonga uzanmışsınız elinizde D&R yayını cebinizde hisseleri arada da üç beş kitap fuarı ha bir de unutmadan uyanık bir adamın İnternet'teki dakko mu hakkocu 15 olacakta diyen

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Kendinizi fazla yormayın yola YEni çıktı kazancınız bol olsun!turizm ile doğru orantılı kağıt bir de bu yönden bakın
    !şezlonga uzanmışsınız elinizde D&R yayını cebinizde hisseleri arada da üç beş kitap fuarı ha bir de unutmadan uyanık bir adamın İnternet'teki dakko mu hakkocu 15 olacakta diyen
    Sende haklısın. Ancak 15 değil 12.10 ama önce bir 3.10 var...bol kazançlar..
    hakuna matara....memento mori.

3. 3, 10 mu bu kağıdı brüte girmeden önce 2.10 maliyetle alıp 7.16 satmıştım. şimdi almak için 3 bekliyorum....

birde yola yeni çıktı demişsiniz. diğer arkadaş da 3.1 görcek demiş. kağıt şimdi 4.1 3.1 demek 1 tl demek sanki önemsiz bir rakammış gibi telaffuz ediyorsunuz. tabiii ki 1.480 000 lotta kimde 100 bin lot hisse ola bilirki ben bile 5.5 bin lot alıyorum. benim gibi 100 kişi olsa hisse yerinden kıpırdamaz.

4. Görünen o ki yine 4.50 üstünden KY mallandı, 3.30 un altına gelmeden her alış yapan 3-5 kademe bulup al-sat yapacaktır

F8331 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mr_x Yazıyı Oku
    Görünen o ki yine 4.50 üstünden KY mallandı, 3.30 un altına gelmeden her alış yapan 3-5 kademe bulup al-sat yapacaktır

Ben de KY yim 3.50 den aldım 4.70 den verdim . P.tesi 3.80 den alıp tekrar çarşamba 4.30 dan vericem.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,833
    Obur çok aç geleni gideni yemiş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,833
     Alıntı Originally Posted by mr_x Yazıyı Oku
    Görünen o ki yine 4.50 üstünden KY mallandı, 3.30 un altına gelmeden her alış yapan 3-5 kademe bulup al-sat yapacaktır

Hala aynı fikirde misinliz?

8. Evet alan karı bulup satıyor, elinde kalan da geri veriyor

Sayfa 14/192 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •