Sayfa 140/925 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ortak herkes bıktı artık kimse yazmak istemiyor sürekli aynı şeyler..

Gubrf zaten hep aynı 2 ileri 1 geri..

Gubrf yatırımcısı tam uzuncu o bakımdan kimse dökülmüyor hisse bana göre bu yüzden gitmiyor..
    haklısın...ne düşünüyorsun ortak ne yapsak...al sat mı yapsak mal kaptırma durumumuz olur mu....sanki hiç mal kaptırılacak ortam yok gibi...bir sürü bu anlamda fırsatı teptik...hisse 5,50 üzeri fiyatların üzerinde ancak boğa piyasasına giriyor hala ayı piyasasında hisse...satıp alttan alma şansı verecek gibi....4,40 tl den beri bunu düşündüm ama elim gitmedi...

2. bir önceki fırat kalkanı operasyonu başladığı haberi düştüğünde endeks ve gubrf boşluklu aşağı açılmış...muhtemelen afrin operasyonu hafta sonu başlamış olur...p.tesi piyasa boşluklu açılabilir....piyasa bunu büyük ölçüde fiyatladı ama yinede silkelemek için boşluklu açılabilir........gübretaş için 4,2 milyar ciro güzel bir rakam bunu artık güzel bir kar ile taçlandırsalar herşey düzelecek...

3. İnslaah 4.20 altina salmaz yoksa tekrar 4 ler gelir ...

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    forum çok sessiz olduğuna göre ky iyiden iyiye azalmış görünüyor....
    Alış maliyetim 630, yaklaşık 2,5 senedir kağıttayım. %10 net yıllıktan bakarsak, Benim maliyet olmuş 8 TL, ben yine de 590 civarına kaçış için razıyım. Kaldı ki kağıtta olan büyük çoğunlukta benim gibi. 3,8 - 4,4 arası maliyetliler ara ara anlık girip çıkanlar haliyle durmaları içinde bir sebep yok.

Alıntı Originally Posted by turkfun Yazıyı Oku
    Bekliyorum sn spek 25 den alıcıydım ama sen 21-22 daha çok seviyorsun ver mehteri ver...
    Sn spekcim 22-25 arası alınanlar itina ile teslim edilmiştir ,alalım verelim ekonomiye can verelim 7 kademelik zararı çıkarmış olduk ,kapanışa kadar görüşmek üzere.

6.  Alıntı Originally Posted by zortlang Yazıyı Oku
    Alış maliyetim 630, yaklaşık 2,5 senedir kağıttayım. %10 net yıllıktan bakarsak, Benim maliyet olmuş 8 TL, ben yine de 590 civarına kaçış için razıyım. Kaldı ki kağıtta olan büyük çoğunlukta benim gibi. 3,8 - 4,4 arası maliyetliler ara ara anlık girip çıkanlar haliyle durmaları içinde bir sebep yok.
    büyük çoğunluk ky dediğiniz gibi maliyetli...hala beklediğine göre demek ki hala satan ky var...

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    büyük çoğunluk ky dediğiniz gibi maliyetli...hala beklediğine göre demek ki hala satan ky var...
    3 TL maliyetle 5 yıldır bekleyenler bile mevduata göre zararda kalıyor. O gurubun maliyeti bile şu an ki hesaba göre min 4,8 TL.

Velhasılı bu kağıt bu saatten sonra ayar tutmaz gibi geliyor bana. PRKME nin geçmiş grafiklerine bakılırsa eski hareketlerine benziyor şu an GUBRF, küçük çaplı uğrak kağıdı gibi, cash koymadan açığa alış/satış ile çorba parası çıkarıyorlar... Sahibi olan bir tahta olsaydı bu cesaret olmazdı....

8.  Alıntı Originally Posted by zortlang Yazıyı Oku
    3 TL maliyetle 5 yıldır bekleyenler bile mevduata göre zararda kalıyor. O gurubun maliyeti bile şu an ki hesaba göre min 4,8 TL
    ben onlardan biriyim..o şekilde hesap yaparsak pek karda olan yok şu kısa dönemde alanlar hariç...

Sayfa 140/925 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •