Sayfa 141/555 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Bizim bedelli hakkında bir bileğisin olan var mı? Başvuru kabul edildi mi? Tarihler belli mi? Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Sadece karar alındı. Dosya hazırlanma süreci devem ediyor.

Diye cevap geldi.Bedelli soruma
    Yazmıştım birkaç gün önce
    Penguen 5 mayısta başvurmuş spk ya yaklaşık 73 gün sonra onay gelmiş bundan sonrası fazla sürmez megap onayı geçen hafta geldi bu hafta bölündü. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Teşekkürler Bilgi için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Megap bedelli si onaylandı spk tarafından 4 tavan yaptı bugün bölündü %6 artıda açtı penguen dün bedellisi onaylandı spk tarafından bugün tavan açıldı ve bedelli oranıda info dan yüksek ayrıca. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eskiden olsa bedelli olumsuz algılanırdı şimdi ise tam tersi. Millet 1 tl ye hisse alacaksınız deyince harbi 1 tl ye alacağız zannediyorlar sanırım. (yani 1 tl ye hisse alırken elinde ki ve yeni alacağı hissenin fiyatının düşeceğini hesaba katmıyorlar demek istiyorum)

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Eskiden olsa bedelli olumsuz algılanırdı şimdi ise tam tersi. Millet 1 tl ye hisse alacaksınız deyince harbi 1 tl ye alacağız zannediyorlar sanırım. (yani 1 tl ye hisse alırken elinde ki ve yeni alacağı hissenin fiyatının düşeceğini hesaba katmıyorlar demek istiyorum)
    Hocam sizde takdir edersiniz ki hepsi psikolojik şeyler Bedelsizinde yatırımcıya hiçbir faydası yokken millet ucuzladı algısıyla saldırıyor hisselere Tüpraş adam gibi bedelsiz verse 5-10 liraya indirseler kim bilir kaç tavan götürürler

6. Info da yabancıya virman devam ediyor.
    City 1 milyon 759
    Deutche 570 bin lota cıktı

7. Hisseyi 3.5 TL. Fiyattan ufak ufak topladım.. Hedefim en az 2 li rakamlardan önce satmamak. Bakıyorum şirket büyümek için güzel işler yapıyor bedellide şirkete para gireceği için olumlu olacak..
    şirketin müşteri potansiyeli ve buna parelel olarak her geçen gün işlem hacimleri artıyor. Buda muhtemelen 2. Çeyrek ve daha sonraki bilançolara olumlu olarak yansıyacak..
    Tek pişmanlığım 3.5 ve 4 lü fiyatlardan biraz daha yüklü alım yapsaydım biraz daha çok kazancım olurdu..
    Herkese bol kazançlar..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Mert Yılmaz, bugün Parasal Gevşeme adlı programda "Yoğun talep devam ediyor. Gectigimiz cuma günü 150 hesap actik bir günde. Kredi talebi de yoğun. Kredi talep edenlerin çogu yeni hesap açtıranlar." dedi.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 141/555 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •