Sayfa 141/571 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 4561 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. bu hisse ve Albayrak ismi şerefini namusunu 3 kuruşa satmıştır benim gözümde

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. şimdi isterseniz 100 e çıkartın şerefinizi para için sattiniz.. sizin yüzünüzden buna Akpaz da dahil AKP çok oy kaybetti ve kaybediyor bizim inandığımız değerleri suistimal ediyorsunuz

3. kağıt düşmez değil ama paranızın 4 te 1 i yok oluyorsa bu iyi niyetli değildir

4. haram para kursak tıkar .. kazancınız bu şekilde hakkaniyetle kazanılmış olmaz.. şimdi gidin anlatın size inanan insanları nasıl oyuna getirdiginizi onların sırtında alin terinden nasil faydalandığınızı

5. Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. kademeler boş sağlam bir alış bile kağıdı tekrar 17 tl üstüne çok kolay atar.

7. Evet arkadaşlar, biz burda zarar eder gider başka hissede çıkartırız zararı bir şekilde. Bu işlerde yeni arkadaşlar da çok dert etmesin burda fırsatlar bitmez. Borsa sabırlı kişilerin sabırsızların parasını aldığı yerdir. Sakin olun.

Önemli olan; zararlar çıktıktan sonra bu adamları da kara listeye eklersiniz artık.. bunu unutursanız ahmaksınız işte.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    asla ytd

8. 17 yıldır cook buyuk paralar kaybttım borsada galıpte asusu vestelın ılk araba acıklmarında hıc bu kadar uzulmemıstım uzuldugum tu fıkırlerıme ters olan bır sırkete 9 bın tl m gıttıya

Sayfa 141/571 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •