Sayfa 142/166 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1321 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

15milyonunu ky'e kitledi. 20milyon t.e.b'den kimin!? aldığı belli bile değil. Amerikada olsa kesin kodese girerdi ama muz cumhuriyetinde olmaz öyle şeyler. Ky hapsedilmiş durumda fiyat basılır, vefakar ağa gene şirketi korumak için dipten alır, sonra yine çakar. Asansörde tecavüz. Ortalığı ayağı kaldırmazsanız böyle sürer gider... YTD. Sallıyorum. Bu ülke dışında ve kurumlardan bahsediyorum.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

2. Çöp hisse alıp fk 40 -500 hisse alıp tavan gitsin diye atlayıp ahmakça stratejilerle mağlup olmaktansa 5 ay daha beklerim Akfen gyo da keyfime bakarım , motorumu satıp 93.000 lot aldım az bi miktar benim için 4 sene vadeli yan tahta bu hisse tekne ve yat sahibi iseniz satıp bu hisse almayın denize bir daha açıklamazsın diyen de oldu bana ! Ama motor gitti elden artık ! Liman kiralarına astronomik zam yaptılar ben de başka yere nakletmek yerine satıp kurtulmayı tercih ettim sezon ortası !

Tahminim sene sonu en kötü ihtimal 7-8 tl olacak Ytd alım tavsiyesi değildir olmaz ise beklemeye imkan var ,bu hisseyi götürmeyen ya enayidir ya testereli borsa lordudur ,

Testere yapmaya 4,30 indirecekse de indirsin durmasın bu spek oyunlarına milletin karnı da tok bence !
    Ky bin 5000-20.000 tl parası var 300 tl 500 tl gün içi kazanç derdinde bu oyunda küçükler hep yem olmuştur sabreden kazanır hisse temeli zayıfsa alınmaz spek tahta ise Dansa devam !

3. Denizlere uzak denizlere açılmak derdinde değilseniz havuzda boğulmayın KISA vadeli işlemler için bu tarz spek hisselere bence girilmez 6 ay öncesi tüm al sat işlem kısa vadedir bu akfgy hissesinde ! ÖRNEĞİN Parça lı alım yapın ! Her %13 düşüşten bir parça gibi 4,85 -4,20-3,55 gibi başka tiyo veremem borsa böyle bir yerdir !

Satarken de kademeli satın arkadaşlar % 11-16 arası her kademe yükselişte %10-25 gibi satın stratejiniz olmalı ! Ytd bu örnek bir trade sistemidir , 5,65 - 6,45 - 7,40- 8,20 kademeleri benim satış yerlerim mesela oralara geldikçe parça parça tamamını değil ,sat al yapmaya heveslenirim ! Şirket gibi cukka 30 milyon lotu 5,25 tl üstü boşaltmazdım ya neyse !!

Plansız programsız günlük iş yapmayın Hamdi akın da fanidir spek de fanidir spek her kim ise Spek efendiden bahsediyorum Hamdi akından değil !!! kanser olabilir hastalanabilir trafik kazası geçirebilir yararlanabilir ve ölebilir her 10.000 kişi spekler manipülatörlere beddua ederse bu olayların misli ve çok üstünde hadiseler adam veya adamlar yaşayabilir bunu unutmayın beddua etmeye başlamadan önce 3-4 sabrederim genelde sonra duamı ederim bu da benim tarzım arkadaşlar sıkıysa düşürsün başına emin olun çok vahim olaylar gelebilir bu dünyada kimsenin ahı kimsede kalmaz !!!

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Denizlere uzak denizlere açılmak derdinde değilseniz havuzda boğulmayın KISA vadeli işlemler için bu tarz spek hisselere bence girilmez 6 ay öncesi tüm al sat işlem kısa vadedir bu akfgy hissesinde ! ÖRNEĞİN Parça lı alım yapın ! Her %13 düşüşten bir parça gibi 4,85 -4,20-3,55 gibi başka tiyo veremem borsa böyle bir yerdir !

Satarken de kademeli satın arkadaşlar % 11-16 arası her kademe yükselişte %10-25 gibi satın stratejiniz olmalı ! Ytd bu örnek bir trade sistemidir , 5,65 - 6,45 - 7,40- 8,20 kademeleri benim satış yerlerim mesela oralara geldikçe parça parça tamamını değil ,sat al yapmaya heveslenirim ! Şirket gibi cukka 30 milyon lotu 5,25 tl üstü boşaltmazdım ya neyse !!

Plansız programsız günlük iş yapmayın Hamdi akın da fanidir spek de fanidir spek her kim ise Spek efendiden bahsediyorum Hamdi akından değil !!! kanser olabilir hastalanabilir trafik kazası geçirebilir yararlanabilir ve ölebilir her 10.000 kişi spekler manipülatörlere beddua ederse bu olayların misli ve çok üstünde hadiseler adam veya adamlar yaşayabilir bunu unutmayın beddua etmeye başlamadan önce 3-4 sabrederim genelde sonra duamı ederim bu da benim tarzım arkadaşlar sıkıysa düşürsün başına emin olun çok vahim olaylar gelebilir bu dünyada kimsenin ahı kimsede kalmaz !!!
    Üstad çok güzel tavsiyeler vermişsiniz

Elinize sağlık

Teb'den çıkış oluyor bilginiz olsun.

6. İkinci ihlgm vakam olmasa bari 😂

3'lerde falan geri alır, alacak diye sazan gibi atlamayın.

Cimer'e şikayete asılın. Olur mu öyle şey , zamanında biz çok yaptık diyen trollere aldırmayın. Sipk ile birlikte şikayet edin. YTD. Sallıyorum.

Sayfa 142/166 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •