Sayfa 142/1000 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Reuters e konuşan kaynak 800 filan diyor..zaten ilk haber de böyleydi...sonra iki aşamalı duyuralım demişlerdir...önce 420, şimdi de 400 filan der..800 e bağlarlar.

420 den 500 e çıkardık demek için bu kadar tantana olmaz...böyle bir şey olursa ptesi petkim taban olur
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Garana 0.5 dolardan fazla vermem demiştim. Destekler artıyor. Son destek Sn sonperde33 ten. Şey 9.4 olunca aynı hesaba geliyoruz. Bu piyasada BABOdan sonra ikinci analizci olarak gördüğüm Sn İzmirli Hoca'da şey beklentimi destekleyen yazı yazmış. Aklın yolu bir.

"Doları değerlendirenlerin , TL nin Faiz kazanmasını dikkate almadan yaptıkları

analizin hiç bir değeri yoktur..

Dolar değeri üzerindeki TL faizi düzeltmesi ile ,

DOLAR değeri daha net anlaşılır hale gelmektedir.

IMF yolu, S400 nedeni ile tamamen kapalıdır..

Demek ki en ufak bir ödeme sorununda,

2018 krizi tekrarlayacak ve Dolar kuru 8 den

direkt 10 a fırlayacaktır..

Altta kalınlaştırdığımız kırmızı çizgi, ancak ve ancak ,

Kavgasız bir şekilde, kendi alanlarımızda, bizim ihtiyacımızın 5 katı gaz ve petrol rezervleri bulduğumuzda

belki mümkün olabilir.

İç güvenleri tavan yapan aklı evvellerin , toplumu daha fazla uyutmaları, tabloyu daha da ağırlaştırmaktadır.

"(İzmirli Hoca'dan alıntıdır)

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dolar 20 kurusu 20 günde anca aliyor bunun 10 kurusu makasa gidiyor 1 2 kurusu vergiye
    Dolar da hayal kirikligi yaratıyor 7.2 tepesinden sonra 2 yil onceki
    Dolar yuksekte ama ülkenin durumuna gore performansi cok cok kotu
    60 milyar eksi rezervi olan bir ulkede dolar hergun sov yapmali 2018 yili gibi ama dun s400 test gunu bile kamyondan atladi
    Dolar spot asla almam elimi surmem vob da bile bazen long oluyorum pisman ediyor ya da sıkıyor 1 ileri 1 geri
    Ülkenin durumuna gore dolar alanin arkaya yaslanip hergun ne kdr kazandığını hesaplamasi lazim ama kazanirmiyiz kaybeder miyiz hesabi yapiliyor.
    Dolar 2015 16 18 deki gibi degil
    2018 gibi olur mu olursa yakalamak lazim onun disinda dolar da beklemek is degil gibi
    Hele ki uzak vadeler de long aciliyor 8.9 lar dan fln intihar dan farksiz belki 10 olcak ama o vadeden sonra baslayacak hareket
    Dun dolar ile tkuru arasında kaldim ciddiyim
    Tkuru tabandı dolar vob aldim zarar ettirdi
    Tkuru taban dan tavan oldu en az 5 tavan ceker
    Ne anladim bu dolar dan ben

3. Petkim de sevmediğim ve hiç kazanamadığım tahtalar arasında. Yüklü ipeke tupras girdik haber diye tavan mavan yaparsa acımam hadi bakalım elleri görelim 1 trilyon diyorum yok mu arttıran
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Reuters e konuşan kaynak 800 filan diyor..zaten ilk haber de böyleydi...sonra iki aşamalı duyuralım demişlerdir...önce 420, şimdi de 400 filan der..800 e bağlarlar.

420 den 500 e çıkardık demek için bu kadar tantana olmaz...böyle bir şey olursa ptesi petkim taban olur
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    410 milyar m.küp civarı rezerv söyleyecek bence.
    320 + 90
    makul.. bulgaristan 200 milyar
    fazla abuk çıkarsa ;) herhalde borunun altına tüpçü yatmış onu delmişler deriz.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    550 milyar metre küp
    Benim tahminim
    O kadarcik fark icin gosgocaman ireisiniz o gayiga helikopterle gitmez. Giderse itibardan gaybeder,

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Reuters e konuşan kaynak 800 filan diyor..zaten ilk haber de böyleydi...sonra iki aşamalı duyuralım demişlerdir...önce 420, şimdi de 400 filan der..800 e bağlarlar.

18 senede gaz yerine bor vs Türkiyedeki madenlere yatırım yapsalar güzel şeylere ortaya çıkardı sanırım elimizde şu anda borel var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. 85 daha bulunmuş.
    405 yani toplamda

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    Ohaaa 405 milyar...
    90 artar demistim 85 arttı.
    Ama sonucta nokta atışı.
    Ben bu işi biliyorum ağa

Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    410 milyar m.küp civarı rezerv söyleyecek bence.

320 + 90
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

Sayfa 142/1000 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •