Sayfa 142/842 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 6735 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar İŞBİR HOLDİNG le ilgili olarak biraz önce görüşme yaptım hem iş[email protected] hemde [email protected] üzerinden sürekli yatırımcı mailleri geliyormuş,bilginize.Bu çok iyi bir durum.Lütfen her iki adrestende göndermeye devam,baskı,baskı,baskı başka yolu yok .O bedelsizleri alacağız. (1 e 100 bedelsiz olmasa bile yüksek miktarda bekliyorum vede pazar değişikliği ) 8 mayısta uygun olan herkes olağan genel kurula lütfen,bol kazançlar..
    Evet ama dönüş yaptıkları yok.. bari okuyorlar mı ?

ytd değildir

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Esas önemli konu ise 8 mayıstaki Ankara'da yapılacak genel kurula topluca katılıp tek ses halinde hareket edebilmek. Ankara'da olanlar kesin katılmalı . Diğer illerde ki ortaklar da imkanları elverdiğince katılım sağlamalı. Şu anda sayın cinali ve satın tipitip genel kurula katılacağını belirtti . Diğer katılacak arkadaşlar bu iki arkadaşımız öncülüğünde bir toplu oluşum sergileyebilir mi diye fikir alışverişinde bulunulması gerektiğini düşünmekteyim öncelikle sayın tipitip ve sayın cinali sonra diğer arkadaşlar ne düşünmekte acaba böyle bir toplu katılım için?
    Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyoruz sayın işbir ortakları arkadaşlar...

3. 250 üzeri attığında artık vites değiştirecek diye düşünüyorum.. doğrusu ben düşünüyorum neden yoga yapmasın..

ytd değilidr

4. Maliyetleri telafi etmedikçe kurula katılım rekor düzeyinde olacak diye düşünüyorum. geniş bir salon tutmalarını ve ikramları da hazır etmelerini tavsiye ederim.

ytd değildir

5.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Evet ama dönüş yaptıkları yok.. bari okuyorlar mı ?

ytd değildir
    Arkadaşlar tüm maillerimizi okuduklarını söyledi vede anladığım kadarıyla bayağı yoğun bir mail bombardumanı var.İllaki
    durumu yönetim kuruluna iletiliyorlar.Lütfen düzenli şekilde [email protected] ve [email protected] adreslerine mailinizi yollayınız.Baskı baskı,baskı lütfen.İnanın maillerden bunalmış gibiydi ''hergün sürekli yatırımcı maili geliyor '' diyordu. Ne zaman mail yollamayı bırakırsak ne zaman olağan genel kurula katılımı yeterince sağlamazsak o zaman hiçbirşey bekleme hakkımız yoktur.Lütfen herkes +90 312 418 10 43 İşbir Holding telefonunu arayıp ordan ortaklar bölümünden ilgili kişiyle görüşebilir.Hem bilgi alabilirsiniz,hemde yönetim kuruluna maillerin iletilmesini yine isteyiniz. Unutmayın biz hem kendimiz hemde yıllar boyunca bir gelir elde edemeyen ortakların ;2015 YILINDA verilen BEDELSİZ SÖZÜNÜ TUTMAYAN YÖNETİMDEN hakkımızı alacağız .Ekstaradan size bugün olağan genel kurulu yapılan SUMAŞ şirketinin toplantı tutanağında yazılan maddelerden birini yazıyorum ''11- Dilek ve temennilerde söz alan Bülent İbrikçioğlu Şirketin Borsa'da üst pazara geçmesi konusunda bilgi istedi.'' Bizde hem toplantı maddelerine uygun yerde muhalefet şerhlerimizi nedenleriyle yazdıracağız.Ayrıca İŞBİR HOLDİNG toplantısında dilek temenniler kısmında konuştuklarımızın kabaca yazılmasını isteyeceğiz,örnek bedelsiz sermaye arttırımı ve bir örnek daha pazar geçişi ile ilgili.Sakın yönetim kurulunun insiyatifine bırakmayalım yoksa yuvarlak laflarla ortaklar şirket hakkında çeşitli fikirlerini paylaştı cümlelerini yazıyorlar;biz bunu istemiyoruz dilek temenniler kısmınında tutanakta kabaca BEDELSİZ işi ve PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ konuşuldu diye yazılması lazım.O zaman çok kişiden senede talep gelebilir,bol kazançlar..

6. Yanlış hatırlamıyorsam aynı olay YİBİTAŞ ÇİMENTO da da oluyordu.Söz isteyen pay sahipleri ellerindeki küsürat hisseleri satamadıkları ve sermayenin çok az oluşundan dolayı sermaye arttırımı talep etmişlerdi.Akabinde hemen oylama yapılmış ve KABUL EDİLMEMİŞ ti.Hatta bu olay her sene tekrar yaşanıyor.Geçmiş sene tutanaklarına bir bakmak lazım.Bi ara müsait olunca bakacağım.

7. 21.04 .2015 tarihli yibitaş toplantısında itiraz edilmiş dağıtılabilir karın tamamını verin denmiş oylama yapılmış sonuş hayır 8 milyon küsür lot hayır 8 bin küsür evet demiş olmamış tabi.Sonuçta bir arkadaş bari sermaye arttırın demiş onlrada yönetim kurulu toplantısında bakarız demiş.2016 da tam yok ama 2017 sene toplantısında vatandaş ismi ile gene tutanaklarfa var sermaye arttırım işi ondada aynı cevap bakarız.Sonuş talep edilir tutanaklara işlenir bakacaz değerlendirecez denir.Kalın sağlıcakla isteyenler kap.gov.tr yibita sayfasında tutanakları okur.

8.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    bi fikrim var, ya mail kutusuna bakmıyorlasa veya okumuyorlarsa, telefonla aramak gerekir değil mi ? ne dersiniz Sayın sensor, bu kanalı da denemek gerekmez mi ? mail + telefon..

Fax : +90 312 425 3537

E-Posta : [email protected]

[email protected]

ytd değildir
    Ben telefon açtığımda burada bir sürü laf duymuştum.neyse. Bence bir arkadaş şirkete arayıp yatırımcı temsilcisine durumu hatırlarsa iyi olur ama böyle durumlarda en sağlamı faks tır.Faks direk adamın eline geçer ve okunur.

Sayfa 142/842 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •