Sayfa 142/180 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1439 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Maalesef bende bilmiyorum.Yazsalar kap ta ne olur sanki..Guya kurumsal sirket bunlar..Yazan yaziyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3 haneli rakamlara yükseliş yaşayacak net gözüküyor işler yolunda Anadolu sigortada tahminim son çeyrek Şubat ayı ilk haftasında açıklanır ytd.

3. bence terste bırakabilirler...hiç ummadık anda atabilirler...millet uyanmadan bilançoyu yollayıp,millete 80 90dan verebilirler belki malı..yoksa millet bilançosu yaklaştı diye çökerse mala tahtacının işine gelmez...tabi benimkisi komplo teorisi...

4. Yine SEDDK'dan değişiklik haberi geldi. Muallak tazminatlar için indirgeme oranı %35 olmuş. Eskiden %28 idi. Şirkete mail attım umarım doyurucu cevap verirler. Bilançolar için olumlu mu anlayamadım. Anladığım kadarıyla, bugüne indirgeme oranı yüksek olacağı için Sermaye Yeterlilik Oranı nı yükseltir. Bu da daha fazla temettü demek. Şirketten mail gelirse buraya yazarım. Ayrıca bilanço tarihini de sordum. Büyük ihtimal "ileri zamanda açıklanacaktır" tarzı cevap gelecek

https://www.seddk.gov.tr/upload/2024...li_genelge.pdf

5. Nurullah kardesim mevcut 9 aylik kar+son 3 aylik kar+bu karla birlikte zaten katbekat olan ozsermayenin dahada artacagini dusundukce bende bu donemi Anadolu sigorta donemi olarak acikliyorum.Benim bizimkinin dayanagi var hesaplara gore...KUTLU OLSUN.

6. Pasta büyük olunca dökme seanslari.Sigortacilik guven isidir..Musterisinide yatirimcisinida kollamali spek oyunlarina museade etmemelidir.Koskoca is bankasi yeni yilda holdinglesecek ve A.Sigortada bundan olumlu yonde nasibini alacaktir.Da simdilik sahnede bay spek gosterisi var..

XU100 defalarca deneyip geçemediği 8100 civarında eski düzeltme sürecindeki 5100 benzetiyorum.

Yeni zirvesi 72,70 53 civarlarından iyi yükseliş yaşadı.XU100 7,200 den 8,100 anadolu sigorta seans kapanış 69,05
    Sonuç olarak çok iyi denmez fakat en azından hissede bekleyenlere yüksek enflasyona rağmen para kaybettirmemiş.Farklı sektörlerde hisseler 12 aylık zirvelerine göre %30 hatta %40 üzeri çakılmış durumdalar para zararda üstüne koy enflasyonu bitmiş durumdalar.
    Ocak ayında yeni yılda 3 haneli rakamları görür yazmıştım olmadı sağlık olsun.

Sayfa 142/180 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •