Onemli Gunler Banner
Sayfa 142/651 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Bir şey topladıkları falan yok kendi ellerindeki ni sattilar

2.  Alıntı Originally Posted by mrats06 Yazıyı Oku
    Ya yok abi gözünü seveyim ya milleti tongaya düşürüp bir güzel soydular ne biliyorlar ya,hisseyi topluyor falan diyenlere de sasiyorum adam niye toplasin abi ya zaten batırmış herseyi
    İyide güzel kardeşim bu hisseleri 120 milyon lotu sen benmi aldık kim aldı ...küçüklerde olsa buralar ne olurdu...
    Bu lafları spik ağzıylamı diyorsun neye dayanarak diyorsun ...
    Senin burda hissen varmı...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    İyide güzel kardeşim bu hisseleri 120 milyon lotu sen benmi aldık kim aldı ...küçüklerde olsa buralar ne olurdu...
    Bu lafları spik ağzıylamı diyorsun neye dayanarak diyorsun ...
    Senin burda hissen varmı...

Abi ne spiki ya birde bunu söylüyor herkes bu halimle ortalama 0.50 maliyetle 50 bin tane bende var gidecek diye bircogumuz aldık ama geri geri gitti hepimiz zarardan iz satamiyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by mrats06 Yazıyı Oku
    Abi ne spiki ya birde bunu söylüyor herkes bu halimle ortalama 0.50 maliyetle 50 bin tane bende var gidecek diye bircogumuz aldık ama geri geri gitti hepimiz zarardan iz satamiyoruz
    Benim gibi 20 kişi 50 bin tane almış olsa bir milyon lot yapar siz şirket sahibinin yada büyük kurumların kendi adlarına alım yaptıklarını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bence bankalar aracılığıyla alanlar hizmete kolay ulaşılması açısından bakarsak küçük yatırımcı bence ,ben bu hissede yabancı kurum yada büyük aracı kurum göremedim hiç gördüklerim isbank Akbank ziraat yapikredi vs buralarda hepimiz rahatlıkla gidip yatırım hesabı acabiliyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by mrats06 Yazıyı Oku
    Bence de sat kurtul....
    Bakarsın 0,20 lere de düşebilir veya bakarsın 1 lere de çıkabilir....
    Sen gerçekten iyi niyetli yatırımcıysan fazla takip etme ama dersin ben risk almak istemiyorum diyorsan satarsın..
    Burda benim gibi maliyetli insanlara gireceği kadar girmiş sen gelmiş masal anlatıyorsun....
    Kesinlikle yatırım tavsiye değildir

6.  Alıntı Originally Posted by mrats06 Yazıyı Oku
    Benim gibi 20 kişi 50 bin tane almış olsa bir milyon lot yapar siz şirket sahibinin yada büyük kurumların kendi adlarına alım yaptıklarını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bence bankalar aracılığıyla alanlar hizmete kolay ulaşılması açısından bakarsak küçük yatırımcı bence ,ben bu hissede yabancı kurum yada büyük aracı kurum göremedim hiç gördüklerim isbank Akbank ziraat yapikredi vs buralarda hepimiz rahatlıkla gidip yatırım hesabı acabiliyoruz
    Kardeşim kendi adamlarına hesap açıp alamazmı....
    Senin dediğin yabancı kurumdan alırken anlaki servis ediyor...

7.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    Bence de sat kurtul....
    Bakarsın 0,20 lere de düşebilir veya bakarsın 1 lere de çıkabilir....
    Sen gerçekten iyi niyetli yatırımcıysan fazla takip etme ama dersin ben risk almak istemiyorum diyorsan satarsın..
    Burda benim gibi maliyetli insanlara gireceği kadar girmiş sen gelmiş masal anlatıyorsun....
    Kesinlikle yatırım tavsiye değildir

Sen bayağı gerilmissin sana girmiste bana girmemismi sanki senin lafinla 50 kuruştan aldığımı 28 kuruştan niye satayım seni artniyetlisin kardeş bence burdada bı sen kalmışsın galiba bidaha sana cevap yazmayim bari bı küfür etmedigin kaldi

Sayfa 142/651 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •