Sayfa 142/323 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2578 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Forumda etkin yazanlar olarak henüz net karı tahmin edemeden hedef fiyatı öngörmek çok zor. Önümüzdeki 5 yılın net karı ve kalıntı değeri bulacağız ve ardından sektör ile ilgili varsayımları koyup hedef fiyat biçelim. Kendi adıma burayı aşan bir soru olmuş....
    Verilerle konuşalım o zaman hocam, bizim sektörü olumlu etkileyebilecek neler olabilir? Ne derece bir katkısı olur bilemem tabii ama
    otomobil satışları artmaya devam ediyor. Ekim ayında 76.341 otomobil satıldı.. Bu çok ciddi bir rakam son 6 sene içerisinde böyle bir aylık satış rakamı yok.. Bu arabalar bir çoğu da yatacak..

Uyuz kafa kaldırdı. İyi iyi

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Uyuz kafa kaldırdı. İyi iyi
    Çok geç kaldı ama hiç yoktan iyidir

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Çok geç kaldı ama hiç yoktan iyidir
    Uyuz dememe bakmayın sn alik. Warren buffetı buffet yapan en önemli sektörlerden ilk 3 ü den birisi sigortadır. Bizi pişman etmeyecek

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Uyuz dememe bakmayın sn alik. Warren buffetı buffet yapan en önemli sektörlerden ilk 3 ü den birisi sigortadır. Bizi pişman etmeyecek
    Benim olayım biraz da maliyetin üstüne atmamış olmasındandır akgrt de, iş modelini beğeniyorum,piyasaya göre de ucuz kaldığını gördüğümden dün pozisyon arttırdım, 9 üstünü gorebilirsek dengeleme adına birazını çıkacağım bakalım kısa vadede(3-4hafta) görebilecek miyiz 9 lu rakamları

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Benim olayım biraz da maliyetin üstüne atmamış olmasındandır akgrt de, iş modelini beğeniyorum,piyasaya göre de ucuz kaldığını gördüğümden dün pozisyon arttırdım, 9 üstünü gorebilirsek dengeleme adına birazını çıkacağım bakalım kısa vadede(3-4hafta) görebilecek miyiz 9 lu rakamları
    9 olan 10 da olur hocsm. 9 da kimse tutamaz. Şimdi buralarsa tutacsklarki 9 u da şakk diye geçe. Ben hiç 9 larsa sürünen kağıt görmedim, hepsi hızla 10 nu geçti. Önemli olan 9 olması

Yarinnnn güzellik yapar

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yarinnnn güzellik yapar
    İnşallah

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 142/323 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz