Sayfa 142/240 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. kademe paylaşırmısınız..

2. Rüyalar ve gerçekler.

Aracı kurum dağılımlarından DYO'ya baktığımda dünkü %17'lik hareket öncesinde Şekeryatırım tahtayı gerek işlem hacmi gerekse kademe hareketliliği yönünde olgunlaştırmış.Hemen hemen bir hafta, 10 gün öncesinde işlem miktarı yönünden hep ilk 3 aracı kurum içerisinde olmuş.

Son yükselişte ise meydanı büyük aracı kurumlara bırakmış.Bence tahta yapıcılık görevi ve/veya operasyona hazırlama görevi Şeker yatırım daymış.

Şimdi ise benzer bir görevi aynı kişi ve/veya kişiler Pınsu tahtasında da üstlenmiş olabilir mi diye sizin rüyalarınızla birlikte eş zamanlı yorumlamaya çalışmaktayım.Zira işlem hacmi ve fiyat hareketleri bir hafta önceki DYO tahtasındaki hareketlere çok benzemekte...

Şahsi öngörü ve kanaatlerimdir. Yatırım tavsiyesi olamaz

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    işte bir hafta önce ki yazım hamd olsun umarım devamı gelir..

3.  Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Aracı kurum dağılımlarından DYO'ya baktığımda dünkü %17'lik hareket öncesinde Şekeryatırım tahtayı gerek işlem hacmi gerekse kademe hareketliliği yönünde olgunlaştırmış.Hemen hemen bir hafta, 10 gün öncesinde işlem miktarı yönünden hep ilk 3 aracı kurum içerisinde olmuş.

Son yükselişte ise meydanı büyük aracı kurumlara bırakmış.Bence tahta yapıcılık görevi ve/veya operasyona hazırlama görevi Şeker yatırım daymış.

Şimdi ise benzer bir görevi aynı kişi ve/veya kişiler Pınsu tahtasında da üstlenmiş olabilir mi diye sizin rüyalarınızla birlikte eş zamanlı yorumlamaya çalışmaktayım.Zira işlem hacmi ve fiyat hareketleri bir hafta önceki DYO tahtasındaki hareketlere çok benzemekte...

Şahsi öngörü ve kanaatlerimdir. Yatırım tavsiyesi olamaz
    ben samimi şekilde rüyamı yazdım komik gelebilir ama aynen öyle 2.58 satışım gidiyordu ve şeker yatırım alıyordu rüya bu tarih orda bir hafta önce yazmışım dyo felan bilmiyorum bu işler rüya ile olmaz diyeceksiniz tabikide öyle ama nasip..

4. Sayın muhteberu yanlış anlamayınız.Ben sadece rüyanızda gördüğünüz aracı kurumun çok kısa bir süre önce; bir diğer grup şirketindeki fiyat hareketliliğine dikkat çekmek istedim.
    Samimiyetinizden şüphe duyduğum için değil.
    YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Sayın muhteberu yanlış anlamayınız.Ben sadece rüyanızda gördüğünüz aracı kurumun çok kısa bir süre önce; bir diğer grup şirketindeki fiyat hareketliliğine dikkat çekmek istedim.
    Samimiyetinizden şüphe duyduğum için değil.
    YTD.
    Çok çile çekdi burdaki insanlar umarım hayırlara vesile olur rüyamız bu arada topladı 1.42 oldu.

6. kaldı 116 kademe sonra satıcıyım ..

7. Foto atmayi bilmiyorum bilen varsa yazsin özelden detayli olarak.
    Alicilar Seker 31 200
    A1 Kapital 14 000
    Ahlatci 9000

Saticilar
    23 000 ziraat
    17 000 is
    10000 Burgan

8. Kademeler ise 1.40 da 13 000 lot alici
    1.41 de 900 lot satici var

Sayfa 142/240 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri