Sayfa 1427/1527 İlkİlk ... 4279271327137714171425142614271428142914371477 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,409 - 11,416 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Bir yıl içinde bir çok dalga yaşanıyor bu ülkede, her sürece de o sürecin özelliğine bağlı olarak bir çok nedenler bulunup, oluşturulup tek tek sıralanıyor....Şu anda da aşağı yönlü ve moral kırıcı bir süreç oluşturdular, yakında değişir....Ülkeler arası sorunlarda genelde ezenle mağdur kolkoladır...ayrışık zannederiz..(Danışıklı dövüştür)..

Borsalar açısından, tüm dünya yemyeşilken biz kırmızı olsak neyse de...Süreç genelde negatif şu an....
    Hocam değerli yorumunuz için teşekkürler. Fakat baktığımızda ülkede doların düşmesi için bir sebep göremiyorum ben. Sizin var mı bir düşünceniz 1 sene içerisinde değişir mi diye bir düşünceniz acaba ?onun haricinde borsada teknik temel vesayire işlemiyor. Dilendiği gibi at koşturuluyor gerçekten. Yani garip gerçekten.

2.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    Son 1 haftadır forumda aşırı alınganlık sinirlilik hali millete laf çakma lar görülüyor bu forum için iyi değil sonuçta herkez zararda sinirlermize hakim olmak zorundayız hakim olamıyorsak foruma yazıp insanlara laf çakıp rahatlama modunda olmamak lazım diye düşünüyorum şahsi fikrim evet zarardayız ama bu sonuç forumun değil bizden kaynaklıdır yatırımı biz yapıyoruz sonuçta onun için sinirimizi atmak için sebeplerin aranması bence yanlış
    Bu yorumla şunu da ortaya çıkarmış oldunuz.
    1-Burada yazılıp cizilene göre yatırım yapanlar, sonuçta zarar edince satasmalar.
    2-Burada okuduklarini akıl suzgecinden geçirerek araştırarak kendi iradesiyle yatırım yapanlar, bunlar zaten satasmayip acaba Nerde hata yapıyorum diyerek kendini geliştirmeye çalışanlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Bu tarz kağıtları ekranıma bile almamakle beraber 2.67-2.76 arası hayvan gibi gap var. 2.66 ya değmesi lazım açılış gapı olsa da.

Ha dostum böyle kağıtlar gapı önemser mi o da tartışılır. Bist30 dışında takip etmem gapları.

Sent from my iPhone
    Ortak dmsas iyi bir hisse dir.. Ekonomideki yavaşlamadan nasibini alsada aşağıda oluşacak destekten uzun vadesi ciddi kazanç verebilir... Bence ekranda bulunsun...

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Geniş bir yelpazede toplanmışsa tam tersi olur, ama % 1-2 lik kesim, o Dolarların büyük çoğunluğuna sahipse işte o zaman işler değişir.....
    O kadar bilgim yok ama geniş bir yelpaze bence. Yaşayıp göreceğiz.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Şu an:13,34.-TL. (Normal ilk destek fiyat, kısmi tepki bölgesidir...)

6.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    ben kendi payıma düşeni aldım .sizlere iyi forumlar
    Hocam sizlere iyi forumlar derken umarım düşüncelerinizden fikirlerinizden alıkoymazsınız bizi. Herkesde bir gerginlik var tabiki haliyle. Ama topicimiz gayet güzel bence bu tarz ipe sürülmeyecek sebeplerle darılmayalım.

7. Arkadaşlar düşüşlere hisse bazlı bakmak sizleri yanıltıyor... Büyük resme bakın... Demek istediğim global ve ülkemizin risklerin... Dji de yükselen trend bitti... Ülkede de büyüme bitti... Temmuza kadar borsalarda risk yüksek...

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

Sayfa 1427/1527 İlkİlk ... 4279271327137714171425142614271428142914371477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •