Sayfa 143/360 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 2879 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. yukarıdaki haberin şu pragrafı çok çok önemli...

Çin'de 200 den fazla şehirde hizmet sağlıyor
    TFI TAB Gıda Yatırımları, 2012 yılında Çin pazarına girdi ve Burger King Holdings Ltd. (BK Çin) şirketini kurdu. BK Çin, kısa sürede Çin in en büyük hızlı servis restoran zincirlerinden biri haline geldi. BK Çin, Burger King markasının Çin deki tek lisans sahibi ve işletmecisi. Şirket, 200 den fazla şehirde 1.450 den fazla restoranıyla Çinli müşterilere ürünler sunuyor. BK Çin, sektördeki liderliğini sürdürmek için yeni restoranlar açmaya ve müşteri memnuniyetini artırmaya devam ediyor.

bu paragraftan şunu anlıyoruz...tab gıda dünyaca ünlü markalar ile Çin pazarına 2012 yılından beridir girmiş..orada 1450 şubesi ile hizmet veriyor ve orada da hızla büyüyor...malum atatp nin Çin deki büyümesi tab gıdaya bağlı resturantlar ile olduğunu anlıyoruz...tab gıdanın türkiyede de 1500 kadar resturantı var...işte buranın da teknoloji alt yapısını atatp sağlayacak görünüyor...Çin den gelecek bir kar miktarı kadar ekstradan da türkiyedeki resturantlardan gelecek görünüyor....türkiyedeki resturantlara tam 1 milyarlık teknoloji yatırımı yapacak tab gıda...bu yatırımı gerçekleştirecek yazılım şirketi de atatp olacak..

atatpnin gelecekteki ciro ve karları çok artacak görünüyor...greenx dışında bu beklenti de çok güzel...

kısacası küçük sermaye yapısı ve düşük halka açıklık oranı ile büyük işler yapıyor atatp...atatp bu yüzden de yüksek potansiyeller taşıyor...sabır ile taşımak lazım...bu hissede ilginç fiyatlamalar yaşanabilir...ben böyle bir potansiyeli hissediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Yalan oglu yalansin Spec
    sabah %4 artidaydi sonra %4 eksiye gecti simdi %1 artida

ne olduda sabah arttin? sonra ne olduda dibe gittin , simdi ne olduda cikiyon

Spek oynuyor hemde, o bicim

KY biraz uyanik olsa,
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

3.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Yalan oglu yalansin Spec

KY biraz uyanik olsa,
    hisse brüt takasta olunca vede kredili yasağı da olunca insanların hasaslaşan duyguları ile oynuyorlar...endeks eksili olunca panik yapan yatırımcıları güzel avlıyorlar....bence küçük resimlere değil büyük resme odaklanmak lazım..atatp güzel büyüyor...güzel potansiyeller barındırıyor...ilginç fiyatlamalar yapması için tüm şartlar uygun...gerisi de piyasaya kalmış...biz bu düşünce ile aldık bu düşünce ile de tutuyoruz..

soranlara hep fiyat hedefim yok diyorum..ben biraz da temel beklentilerinin gerçekleşmesine odaklandım...bunlar gerçekleşmeye başladığında zaten piyasa gereğini yapacaktır..en azından benim tecrübelerim öyle diyor..ben de tecrübelerimin sesini dinlemek istiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. gesanda iken de kısa sürede bir kaç kat kazanmış iken bazı yakın dostlarım bu hisseden güzel kazandın daha neyi bekliyorsun diyorlardı..ben de temel beklentileri henüz hiç gerçekleşmedi diyordum..ben temel beklentilerin gerçekleşmesini bekliyorum diyordum..ben öyle davranmasaydım ve sadece trade mantığı ile yaklaşsaydım gesandan o kadar kazanmam mümkün olmazdı...galiba en fazla 20 tl den 31 tl ye kadar taşıyabilecektim...çünkü o vakitler 31,00 tl leri bir türlü geçemiyordu...ilginç bir baskı vardı...

atatp de de beklemek istiyorum..çoşku vakitleri bence daha ileriki vakitlerde..hayırlısı ile şu karbon sertifikaları ülkemizin gündemine otursun...tv ler ,gazateler, ekonomi üstadları ister istemez bu konuyu gündeme getirsin... duymayanlar duymaya başlasın... o vakit geldiğinde bir durum değelendirmesi yaparız....uygun görürsek realizasyon yaparız ,uygun görürsek de uzun vadeli tutmaya devam ederiz...

ileride bu düşük sermaye ile yüksek karlar yaptığında yüksek bedelsiz potansiyelleri de ortaya çıkacak...bu sefer de sırf bu yüzden alacak yatırımcılar olacak...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hisse brüt takasta olunca vede kredili yasağı da olunca insanların hasaslaşan duyguları ile oynuyorlar...endeks eksili olunca panik yapan yatırımcıları güzel avlıyorlar....bence küçük resimlere değil büyük resme odaklanmak lazım..atatp güzel büyüyor...güzel potansiyeller barındırıyor...ilginç fiyatlamalar yapması için tüm şartlar uygun...gerisi de piyasaya kalmış...biz bu düşünce ile aldık bu düşünce ile de tutuyoruz..

soranlara hep fiyat hedefim yok diyorum..ben biraz da temel beklentilerinin gerçekleşmesine odaklandım...bunlar gerçekleşmeye başladığında zaten piyasa gereğini yapacaktır..en azından benim tecrübelerim öyle diyor..ben de tecrübelerimin sesini dinlemek istiyorum...
    aynen bekliyoruz ..zaten satan satmıştır ,aşağı düşüşlerde tahta yapıcı mal kaptırır ,bugünde 20 günlük ortalamadan döndürdü güya ,az lotlarla ,dediğiniz gibi korkutma ve panik yaptırıp mal almaya çalışıyorlar ..bekleyip görecez ,herşey nasip ..

6. Tekkeyi bekleyen çorbayı içer..

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Yalan oglu yalansin Spec

KY biraz uyanik olsa,
    elimde yok ama bir çok arkadaş burda diye bakıyorum tahtacısı tam bir manyak asagı yukarı manyak eder adamı...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    elimde yok ama bir çok arkadaş burda diye bakıyorum tahtacısı tam bir manyak asagı yukarı manyak eder adamı...
    Tahta brütte 10 bin lot al %5 yaparsın..

Sayfa 143/360 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •