Sayfa 143/921 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 7361 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. TSPOR - Trabzonspor Sportif

Adam diyoki böyle bişey yok. Henüz kamuya açıklamadık. Kamuya açıklamadan bu işler olmaz. Zaten su anda söylenti aşamasında ve bu söylentiye istinaden bi açıklama yapmak zorundayız demedikleri kalmış. Trabzonspora ve Trabzon halkına Hayırlı olsun. Trabzon eski üst üste şampiyon olduğu yıllara geri dönüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by WobTrader Yazıyı Oku
    Sabahtan beri TSPOR taraftar forumlarina bakiyorum. Hepsi City, PSG, Chelsea orneklerini veriyor. Bir tane taraftardan olumsuz yorum gormedim. Gecti artik o taraftar donemleri. Bence asil baski takimi satin yonunde olacaktir. Yeter ki resmi teklif gelsin.
    Ya dostum boş ver taraftarı!, kim alıp başına bela eder. Bu haberin altından pis şeyler çıkacak bence...

3. İyi sevdiler coh eyi girdi şahsım.adina

4. Haftasonu bi haber gelmez ise ptesi en fazla yüzde1-1.5 artı yapıp günü en düşükten 2.16gibi kapatma gayreti içerisine girer.Çarşamba bi tepki gelir ama en fazla bugünün ortalaması olan 2.32 gibi,yükseliş devam etmez ise bekle 1 ay geçsin de haber gelsin.1 ay sonrası hedefi 2.60tl dir.Biz bu filmi daha önce böyle izledik.YTD

5.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Ya dostum boş ver taraftarı!, kim alıp başına bela eder. Bu haberin altından pis şeyler çıkacak bence...
    Bela konusunda katiliyorum. Ama Arap bunlar yagi bol buldular.

6. Bugün %18 pirimden sonra Ayıp olmasın diye 2.22 den aşağı salmayalım diyorlardır artık

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu hisseye bundan daha iyi ne haber gelebilir

8. Yine kalkışa geçti varrya şu anda ortalık yanıyo. Tahta yapıcı kafayı yedi bugün. Basına sızdığı için herkes şu anda naapacağını şaşırmış durumda.

Sayfa 143/921 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •