Sayfa 143/639 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    505 ve 464 lot alım benim. ��
    ula muğlalı forumu gaynadıyon büyük adamsın valla gecen batacak diyodun bu gün alıyon millti gaza getirmiyon demi

2. kötüleyeceği kadar kötüledi, alıma geçmesi lazım artık, yoksa tren kalkacakk...

3.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    ula muğlalı forumu gaynadıyon büyük adamsın valla gecen batacak diyodun bu gün alıyon millti gaza getirmiyon demi
     Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    kötüleyeceği kadar kötüledi, alıma geçmesi lazım artık, yoksa tren kalkacakk...
    Baktım sizin konuşmalar hep lafta kalıyor. Ben de arada alım yapayım ayrıca vdk ve spk ya şikayette bulunayım dedim..sizin gibi boş durmaktan iyidir...bu arada dialektik efendi bir türlü kaldıramadın şu treni...hayirdir bir sorunun mu var...kalkmiyor bir türlü...

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Baktım sizin konuşmalar hep lafta kalıyor. Ben de arada alım yapayım ayrıca vdk ve spk ya şikayette bulunayım dedim..sizin gibi boş durmaktan iyidir...bu arada dialektik efendi bir türlü kaldıramadın şu treni...hayirdir bir sorunun mu var...kalkmiyor bir türlü...
    benim tren kaldıracak gücüm yok, gücüm olduğu kadar yapıyorum ve yaptım, söyledim beklentimi..ufak bir miktarım var burada cidden elimde olsa alacağım, batabilirde çıka bilirde..kimseyi gaza getirmek yada yermek gibi derdim olmadı olmayacak..durum hepinizin malumu ... o yüzden ben bekliyorum..ama royalde beklentim gerçekleşirse kendim için anlamlı bir alım yapacağım yaptığım zamanda bilginiz olur..ama beni beklemiyecek gibi trenn..

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    yoook ben boş durmuyom bu gün buğdaylara ot ilacı attım

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    10 binden aşşağı olmazmışş....

külahıma anlat sen bunu...
     Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    yoook ben boş durmuyom bu gün buğdaylara ot ilacı attım
    Hayat vallahi sana güzel doğanın içind e tarım ile iç-içe...

Cefasini bilirim ama şehir hayatı yerine imkan olsa bir dakika durmam köyde tarım veya hayvancılık| ile uğraşırım...😀😀😀

Bereketli olsun diyelim...

Yalnız son günlerde buranın demirbaşları dahil bir mesaj patlaması oldu...

1.20 bekleyen arkadaşa selam olsun benim de gönlümden 1.34 geçiyor ama işte gönülden geçen 😂😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Hayat vallahi sana güzel doğanın içind e tarım ile iç-içe...

Cefasini bilirim ama şehir hayatı yerine imkan olsa bir dakika durmam köyde tarım veya hayvancılık| ile uğraşırım...������

Bereketli olsun diyelim...

Yalnız son günlerde buranın demirbaşları dahil bir mesaj patlaması oldu...

1.20 bekleyen arkadaşa selam olsun benim de gönlümden 1.34 geçiyor ama işte gönülden geçen ������
    valla dedimya hep muğlalı gaynadıyo burayı ben bişy beklemiyom batmasın yeter allah kerim birgün çıkar elbet eşşek değil ya

8. Bakalim 0.31 den 0.33 e cikip buralardan kurtarilabilecek mi

Sayfa 143/639 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •