Sayfa 143/565 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 4517 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

Bende deva yok ama hergün standart 5 hissenin grafik ve indikatörlerine bakıyorum. Deva tekrar yukarı hareketlenecek gibi, son zirve belki testedilir ,belkide testedilmez. Param olsa biraz alırdım ama paralar 3 hissede baglı İnşallah gelecek sefere, banada almak nasipolur. Şizlere bol kazançlar.Yatırım tavsiyesi degildir.

Nihayet bin lot almak nasipoldu. 40 da görüşmek dilegi ile.

3.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Bende deva yok ama hergün standart 5 hissenin grafik ve indikatörlerine bakıyorum. Deva tekrar yukarı hareketlenecek gibi, son zirve belki testedilir ,belkide testedilmez. Param olsa biraz alırdım ama paralar 3 hissede baglı İnşallah gelecek sefere, banada almak nasipolur. Şizlere bol kazançlar.Yatırım tavsiyesi degildir.
    Aynen katılıyorum. Şu anda güç topluyor, acelemiz yok. Yeniden 40'lı fiyatları mutlaka test edecektir. Şayet kırar ise 50'lere yolculuk devam eder.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Nihayet bin lot almak nasipoldu. 40 da görüşmek dilegi ile.
    inşallah ortak, bol kazançlar olsun

Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    inşallah ortak, bol kazançlar olsun
    sizlerede bol kazançiar olur İnşallah

6. Fiyatı bir aşağı bir yukarı yapıp çalkalıyorlar, ama ben hissenin bu hareketini çok seviyorum

7. sevgili ortaklar o verdiğiniz rakamlar ÇÖP rakamlar benim için,kısacı iseniz tamamdır ama ben katolik nikahlıyım bu DEVE(A)ile bilin istedim.hedefimde 10 usd(170 tl).....ytd

Aynen ortak,10 USD.Ihraacat rakamları artmaya başlayınca göreceğiz fiyat nerelere çıkacak.Hemen olmayacak tabii

Sayfa 143/565 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •