Sayfa 143/278 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Bu enbesiller 1 kademeye al sat yaparak kağıdı aşağı çekiyorlar.ytd

2. Bunları borsaya sokakların da hissesini 2,66 dan millete kakalayıp 2'lere kadar soluksuz inmesine seyirci kalan ve hiç bir adım atmayan, oynanan oyuna bilerek veya bilmeyerek alet olan şirket yöneticilerinin de Allah hepinizin belasını versin. Ey şirket sahipleri bu mu sizin kurumsallaya çalışma adımlarınız. Siz daha hisselerinize hakim olamıyorsunuz ki kurumsallaşmayı başarabilesiniz. Canım memleketim o hale gelmiş ki kim kime ko...... Ey SPK hisseler azcık yukarı çıkarken hesap istersin de hisseler şelale gibi aşağı inerken tatilemi çıkıyorsun. Sen nasıl bir kurumsun benim haklarımı koruyamıyorsan ne işe yararsın. Yoksa SPK= sermaye sahiplerini küçük yatırımcıdan korumak mıdır? Yazıklar olsun.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. İyice düşünün lan. Eğer 1'e kadar düşürmezseninz sizden şer....sizi yok.

4. Birde utanmadan borsa İstanbul açılışında göğüs geren gere poz verip inşallah her şey hayırlı olsun Allah utandırmasın diyorsunuz. O adını ağzınıza aldığınız Rabbim sizi çarpsın. Oynadığınız bu oyununun hesabını size çok ağır ödetsin.

5. Yahu bir şeyi merak ediyorum. 2.66 dan aldığı hisseleri bu fiyatın altında her kademeden durmadan satış yapanlar zarar ederek nasıl satıyorsunuz. İnsan kar etmediği hisseleri neden satar. Ben mi çok salakça düşünüyorum. Eğer benim düşüncem doğruysa burada çok ama çok büyük bir oyun ve dümen var demekki.

6. Bu oyunu oynayanlar unutmayın Allah var eğer inanıyorsanız. Ölümden sonra hesap var. Hiç mi Allah'tan korkmuyorsunuz ?

7. Derlüks sayesinde şunu da iyice öğrendik. Değerleme şirketleri faso fiso. Onların yaptığı değerlemelere asla itibar etmeyeceksin. Şimdi şu soru geldi aklıma. Bu ülkede işini hakka ve hukuka uygun olarak işin hakkını vererek yapan kurum var mı acaba!!!!!

8. Bedava peynir fare kapanında bulunur ,,
    Satış fırsatı da vermiyor bi yukarı yap got un sirketi

Sayfa 143/278 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •