Sayfa 144/670 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 5356 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Oyak'in mallari %99 bitti. Hayirli olsun, bugun bu mal satilmaz. Bakalim sonraki asama ne olacak. Dagitilmis piyasaya goruluyor ama belli olmaz. Herifler alirken tek kurumdan almiyor ki, onlarca kuruma yayiyor. Millet zaten maliyet dusuruyorum diye diye 50'lerden beri alacak parasi kalmamistir. Yani piyasa degildir bu mallarin dagitildigi diye dusunuyorum. Koyun-bacak.

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Hemen üzülmeyin ya

Tesla 3 yıl içinde 2 defa 1/3 fiyatına düştü

64’ten 23’e
    23’ten 300’e soluksuz gitti

Bizde 51’den 23’e geldik
    23’ten 300’e neden gitmeyelim

Onların doları varsa bizimde hektaş’ımız var

Bunun gazcisi da sensin herhalde 123.

Apple, Amazon, Microsoft, Oracle da ekle tam guzel karsilastirma olsun. Hektasin emsalleri onlar ne de olsa enflasyonun Venezuella, Lubnan gibi batik ulkeleri gecmis, 100 yillik bankalari yarim milyar dolardan islem gormus yerde.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Oyak'in mallari %99 bitti. Hayirli olsun, bugun bu mal satilmaz. Bakalim sonraki asama ne olacak. Dagitilmis piyasaya goruluyor ama belli olmaz. Herifler alirken tek kurumdan almiyor ki, onlarca kuruma yayiyor. Millet zaten maliyet dusuruyorum diye diye 50'lerden beri alacak parasi kalmamistir. Yani piyasa degildir bu mallarin dagitildigi diye dusunuyorum. Koyun-bacak.

piyasaya verdi ise bir tur daha basıp dökerek alttan geri alması gerekir. YTD.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Konkordato ilan ettik diye bir Kap gelse de ortalık şenlense.
    o kap gelirse ben:

Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Asıl parayı
    o dağıtılmış gibi görünen hisseleri toplayan
    hisseyi yukarı sürdüğünde kazanacak
    yüzde 15 20 iskonto için yapmamıştır
    bu taşeronluğu
    BENCE
    Olması gereken de bu
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Kankimiz ile birlikte endekse can suyu oluyoruz yine
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    TARKM bugun 590 TL

110 TL den verdilerdi 5 Mio adet 550 Mio kasaya girdi.

Sirketin bugun itibari ile PD 12.3 Milyar TL

http://share.matriksdata.com/shareMa...10091147565284

Bu verilere gore

FERBIS kactan cikar??

Ne kadari halka arz edilir??

Ne kadar talep gelir??

Satis sonrasi kac tavan vurur??

HEKTS'a kasaya ne kadar mangis girer??

Var mi bir fikri olan??

Diger yandan sirket halka arzdan vazgecmis gibi soylentiler de dolasiyor.
    Bu hızla hektaşa bile selektör atar

Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    piyasaya verdi ise bir tur daha basıp dökerek alttan geri alması gerekir. YTD.
    Yanlis anlasilmasin burak piyasaya verdi demedim. Oyle gorunuyor araci kurum islemlerinden dedim. Ama kafasi az biraz calisan biri derinlige sadece zevk icin bakilmasi gerektigini iki uc ay icinde anlamistir.

Daha once speklerin konusmalarini yayinlamislardi. Strateji yapiyorlardi bir hissede. 200 bin lot Finans'ta bizim, 300 bin lot Is'te, 170 bin lot Garanti'de. Oteki spek de 400 bin lot Yapi Kredi'de bizim... vs. Yani mali toplamak isteyen oyle yayiyor. Ama bazen de gercekten oyle, toplayan moplayan yok, piyasaya yedirilmis.

Niye piyasaya yedirilmedigi hakkindaki teorimi de daha once anlattim. Bu hisselere ponzilerden gelenler hep maliyet dusurmeye gider. 50'da taban yediyse, 46'dan da alir, 42'den de... Kardesim bir kagit taban oluyorsa bir nedeni vardir, o da sen gel al kazan degil ne kadar desen de anlatamazsin. Kagit %30 indiginde elindeki malin 3 kati mali olur muhtemelen. Asagi dogru maliyet dusurmek borsa ihalilidir, bunu yapan genelde tek hisseye de yogunlasma yapar. Sonra da dusmeye devam ederse parasi kalmaz. E bu hisse 1 senedir dusuyor, yani yatirimcisinda para kalmadi ki bu kadar mal dagitilsin. Bence durum bu. Tabi ki yaniliyor da olabilirim. Koyun-bacak.

Sayfa 144/670 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •