Sayfa 144/1000 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstadım gayet uzun ve verimli bir yazı yazmışsınız, şahsım adına size teşekkürü bir borç bilirim
    olaylara farklı pencerelerden bakarak daha sağlıklı kararlar vermemiz noktasında birbirimize faydamız oluyorsa ne mutlu. trust06 dostumuzun sıtratejisi de değerli. ancak burada aylık yıllık beklemek falan değil, endeks takibi yaparak mümkün olduğunca iyi yerlerden alıp belli direnç seviyelerinde kâr realizesi şart. bu tür fonların yıllık getirileri endeksle orantılı ve endeks te uzun zamandır sürünme aşamasında olduğundan sürekli olarak dönemsel al satı uygulayabilmek lazım. bizim üzerinde durduğumuz fonlarda ise az önce de yazdığım gibi aylıklardan başlayarak üç altı ve yıllık performanslara odaklanmak gerekiyor. kendimize en doğru sıtratejiyi bulabilmek dileğiyle bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Yok tabi. İşte yapılması gereken şey budur üstadım. Bol kazançlar diliyorum.
    Yine de dikkatli olmakta fayda var. Bol kazançlar

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=FYA

3.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Borsa yüzde 1 artıda gpg saçmalığı bugün de eksi getirmeyi başaracaktır inanıyorum dün 0.03 dendi getiri 0.008 düşmüş büyük kabiliyet bugün son günümüz kendisiyle, tcd son düşüşünde korkmadan almak lazımmış.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum ben fonun getirisinden çok ergenler gibi sosyal medyada atar yapmasından açıkladıkları verilerin gerçekle uyuşmamasından dolayı bir ay önce yollarımızı ayırmıştım.Değisen bir şey yok bıraktığım gibi devam ediyor herşey.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Obp ile tcd arasında 1 puan var haftalık ve aylikta.obp de %50 devlet tahvili var tcd ye gore daha defansif olmasına rağmen neden tercih edilmiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Obp ile tcd arasında 1 puan var haftalık ve aylikta.obp de %50 devlet tahvili var tcd ye gore daha defansif olmasına rağmen neden tercih edilmiyor.
    pörtföyünde ağırlık hisse senedi olan fonlara ilgi daha fazla.Tcd yatırımcı sayısı pörtföy hacminde ciddi artış var bugün.Portföy %10 artmış.Aynı şekilde acc aylardır kimse yüzüne bakmazken 20 günde pörtföy hacmi %100 arttı.

6. Uzun vadeli b.a.fonlari için düşünceniz nedir? Yönü terse döndü mü dersiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    pörtföyünde ağırlık hisse senedi olan fonlara ilgi daha fazla.Tcd yatırımcı sayısı pörtföy hacminde ciddi artış var bugün.Portföy %10 artmış.Aynı şekilde acc aylardır kimse yüzüne bakmazken 20 günde pörtföy hacmi %100 arttı.

Daha önce de aynı filmi birkaç kez gördüğümüz için aşırı ilgi olan bu fonlardan derhal kaçma ve popüler olmayan gizli cevherlere doğru yol alma zamanı gelmiş demektir.
    Popülerlik fonları ciddi derecede tökezletiyor

Sayfa 144/1000 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •