Sayfa 145/244 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. krgyo.JPG
    buna ne diyorsunuz?
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

2.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Bunun bize de zararı olur ondan dolayı burada ki arkadaşlara soracağım genel karar olursa organize şekilde
    Tahtayı aşağı çekiyorlar kurumları belli isimlerde var başlarında kinin kim olduğunu biliyorum onlara işlem yasağı
    Gelebilir ceza da alabilirler herkes fikrini yazsın ona göre spk ya başvurayım mı ?yoksa biraz daha bekleyelim mi ?
    Tahtayı izleyin bariz kurum ve hareketleri nasıl da belli herkesten yorum bekliyorum ytd
    Bence elinizde hiçbir Done yok boş boş tehdit ediyorsunuz. Burayı okuyup da korkacaklarinimi düşünüyor sunuz? Çok komik ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    krgyo.JPG
    buna ne diyorsunuz?
    Galip öztürk toptan alabilir b grubu galip öztürk 1 hafta da yapar 2 hafta da toptan alır şirketi ytd ;))

4. bence önce bu bilgileri şirkete verip gerekli işlemleri onların yapması yolu ilk olarak denenmeli..

5. benim fikrim yok açıkcası ,
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

6.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    Bence elinizde hiçbir Done yok boş boş tehdit ediyorsunuz. Burayı okuyup da korkacaklarinimi düşünüyor sunuz? Çok komik ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen öyle san kurum kurum işlem yapan kim başlarında ki kim biliyorum şikayet edersem bunlar ceza alacak ve tahta daha da aşağı gelir burada ki arkadaşalara zarar vermek istemiyorum zaten zarardalar bak benim yazımdan sonra tahta da işlem nerdeyse yok onlar burayıda myneti de okuyor merak etme sen rahat ol benim bildiklerimi bilsennmm daha neler biliyorum ytd

7. yine söylüyorum bu bilgi ve belgeleri şirket yatırımcı ilişkileri ile paylaşıp onlara gerekli işlemleri yapmalarını yoksa kişisel müracaat olacagı söylenmeli böylece iki tarafada mesaj verilebilir...

8.  Alıntı Originally Posted by akrep Yazıyı Oku
    yine söylüyorum bu bilgi ve belgeleri şirket yatırımcı ilişkileri ile paylaşıp onlara gerekli işlemleri yapmalarını yoksa kişisel müracaat olacagı söylenmeli böylece iki tarafada mesaj verilebilir...
    mantıklı

Sayfa 145/244 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •