Onemli Gunler Banner
Sayfa 145/524 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 4187 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Vaktini çalmıştır da, paranı nasıl çalacak onu kestiremedim. Sende paramı var hisse mi, hisse varsa adetleri halen aynı değilmi, sabırla bekliyoruz hepimiz ama demek ki bizden önce halledilmesi gereken öncelikler var. Fabrikanın alımı yapıldı, şu şahsi görünen borcun kapatılması, sonrasında önümüz açık, tek bir sorun kaldı onlarca sorundan sonra bunu farkedebiliyormusunuz. Oda halloldumu kim nasıl tutabilecek bu firmayı merak ediyorum.
    Paramı çaldı çünkü eplasa yatırdığım paramın değeriyüzde .... azaldı, paramı çaldı çünkü eplası almak için sattığım hisse fizana gitti
    Vaktimi çaldı çünkü endex uçtu bu zalım yüzde yüz kusur düştü
    Kz ye güvenilmeyeceğini çok geç anladım

Al/Sat/tut tavsiyesi değildir

2. Zaman geldi. Eplas çok konuşulacak bundan gayri Gaza gelmeyin Moral olsun

3. 17,89 lira

4. 1 tane güvenilir ve ahlaklı kurum kalmadı. bu adam 4 ay önce 26 dan mal sattım dedi. % 60 enflasyon olan bir yerde nasıl 17,89 dan yerine koymasına izin verdiniz? Yazıklar olsun. Ahlaksız patrona yancılık ettiler...

5. ülkenin çıkmış çıkmış
    kurum kaldı mı ki

6. fiyat yüksek olacak diye yalandan yukarı yaptırdılar bide,şimdi geri gelir yine 18 lere bu ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    fiyat yüksek olacak diye yalandan yukarı yaptırdılar bide,şimdi geri gelir yine 18 lere bu ytd.
    Bence geri gelmez. Bir sonraki aşamada Mzhld’nin mevcut 4.000.000 adet hissesinin borsada satılır hisseye dönüşmüştür haberi gelmesini bekliyorum.

8. Spk ve bist bizlerin resmen kz ye karşı başını tutmuş oldu
    İnsan bi hesap sorar yahu sen 49 dan buralara demekki tahsisliyi planlayarak düşürdün der ve fiyatı yüksek belirler
    Biz kime güveneceğiz spk ve bist bunu yaparsa

Sayfa 145/524 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •