Sayfa 145/681 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Sevgili arkadaşlar,iş bankası isi tamamen MHP ile bir anlaşmaya bağlı.iş bankası hisselerinin devri ve af kanunu.ikisinde olacak anlaşmaya mecburlar iki partide.savretmekten baska yapacak birşey yok.isa yi statik deapc te geçtik.inşallah iskur almak nasip olur treni kaçırmadan.YTD
    2 tane var 1 ini vereceğim ama bu fiyatlar benim için önemli değil mhp ve akparti Cumhur itifaki sürüyor EYT yasasi bu nu kanitlamaktadir ve en kısa zaman da meclise komisyona gelecektir bu hafta Son hafta olabilir. geckalmadan biletinizi alın. küçük yatırimci için büyük yatırım fırsatı 1 daha borsa da görülmez bir firsattir. böyle bir fırsatı bize sunan chp ve isbank yönetimini teprik ediyorum yoksa 7 bin tl ye aldigimiz hisse borsada 3 milyon tl ye satılırdi.

2.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Fazla mı sessizleşti buralar.
    Yazılacaklar yazıldı, artık bekleme zamanı. İlk 17 Eylülde Başkan ERDOĞAN tarafından konu gündeme getirildi. Sonra ekim ayında tekrarlandı. Ayrıca hükümetin diğer üyeleride ifade etti. Taslağın hazırlandığı ve meclise geleceği ifade edildi. Sayın BAHÇELİ' de meclisteki toplantıda grubuna açıkça ifade etti, meclise geldiği anda destek vereceklerini. Yani siyasi kanat acısından sadece hazırlık safhası var. Bizimde beklemekten başka yapacağımız tek şey milletvekili ve köşe yazarlarına %10 kurucu hissenin durumunu açıklayıcı bilgiler göndermek. Son hazırlıklar yapılıyordur tahminimce, bizim için gün zor geçiyor ama, tekkeyi bekleyen çorbayı içer diye atalarımız sözü söylemiş. Garanti ve Akbank örneği varken bu hisseleri ancak çağrı olursa veririm. Piyasa bunları gerçek fiyatı ile fiyatlaması çok zor. Kalkınma bankasının dolaşımda 4,6 milyon hissesi varken 5 li fiyatlardan 60 lı fiyatlara gitti. Bunların dolaşımda hisse sayısı çok az neredeyse yok gibi, özellikle kurucu hisse elinde olan maden sahibi gibi hissetmeli kendini (önceki sayfalarda sayılar net bir şekilde ifade edildi) hayırlısı ile ortak olarak bekliyoruz bizde tasarının yüce meclise gelmesini, her gün hedefe daha da yaklaşıyoruz. Bir gün sonuca ulaşacağız ve haberlerde tasarının verildiğini duyacağız. Defalarca her haberde tekrar tekrar dinlemek isteyeceğiz. Bunu bekliyorum artık ben kendi adıma. Banka hisseleri geri almak için çağırdığı anda buradaki ortaklarla buluşup iş kulelere gitmek gibi bir hayalimde var. Belki hayaller gerçek olur.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    Yazılacaklar yazıldı, artık bekleme zamanı. İlk 17 Eylülde Başkan ERDOĞAN tarafından konu gündeme getirildi. Sonra ekim ayında tekrarlandı. Ayrıca hükümetin diğer üyeleride ifade etti. Taslağın hazırlandığı ve meclise geleceği ifade edildi. Sayın BAHÇELİ' de meclisteki toplantıda grubuna açıkça ifade etti, meclise geldiği anda destek vereceklerini. Yani siyasi kanat acısından sadece hazırlık safhası var. Bizimde beklemekten başka yapacağımız tek şey milletvekili ve köşe yazarlarına %10 kurucu hissenin durumunu açıklayıcı bilgiler göndermek. Son hazırlıklar yapılıyordur tahminimce, bizim için gün zor geçiyor ama, tekkeyi bekleyen çorbayı içer diye atalarımız sözü söylemiş. Garanti ve Akbank örneği varken bu hisseleri ancak çağrı olursa veririm. Piyasa bunları gerçek fiyatı ile fiyatlaması çok zor. Kalkınma bankasının dolaşımda 4,6 milyon hissesi varken 5 li fiyatlardan 60 lı fiyatlara gitti. Bunların dolaşımda hisse sayısı çok az neredeyse yok gibi, özellikle kurucu hisse elinde olan maden sahibi gibi hissetmeli kendini (önceki sayfalarda sayılar net bir şekilde ifade edildi) hayırlısı ile ortak olarak bekliyoruz bizde tasarının yüce meclise gelmesini, her gün hedefe daha da yaklaşıyoruz. Bir gün sonuca ulaşacağız ve haberlerde tasarının verildiğini duyacağız. Defalarca her haberde tekrar tekrar dinlemek isteyeceğiz. Bunu bekliyorum artık ben kendi adıma. Banka hisseleri geri almak için çağırdığı anda buradaki ortaklarla buluşup iş kulelere gitmek gibi bir hayalimde var. Belki hayaller gerçek olur.
    https://twitter.com/plazahaber/statu...947548672?s=21

4. https://m.youtube.com/watch?v=AcGCCAo42TQ
    63 dakikalar

https://m.youtube.com/watch?v=FE8XSAd9Zhc
    50 dakikalara dikkat

https://m.youtube.com/watch?v=1_YqJuTHVu0

Tamamen bizim konu üzerine ayrılmıştı. Ama konuşmacılar konu hakkında tam bilgi sahibi değildi. Tartışma sırasında madarotöre 2 defa mail attım %10 konusu ile ilgili ama olmadı. Yada program sırasında okuyamadı. Bir şekilde bu %10 kurucu hisse meselesi ortaya çıkacak en zayıf nokta çünkü bunun açıklaması ,izahı yapılamaz, inandıramaz

https://m.youtube.com/watch?v=rNLYca-v_D0
    20 eylülde yapılmış
    Son düzenleme : Yakamozz; 31-10-2018 saat: 23:25.

5.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    Geçenlerde isbank a gittim musteri temsilcisine görüştüm hisse virman için bilgi aldım hangi hisse falan diye sordu iskur dedim banka personeli nin bile haberi yok bu iskur hissesinden. ekran fotosu vardı gösterdim ben bu işin içindeyim ama ben bile borsada zarardayim suan dedi hala satmadinmi çok güzel kar etmissin falan dedi yani bu hisseden kimsenin haberi yok onun için de rahatım bunu satıp hangi hisseye girsem zarar edeceğim kesin onun için bu yükseliş bir başlangıç olarak görüyorum daha çok yolu var. meclis e gelmesi. olağan üstü yönetim kurulu toplantısı 2018 genel kurul ve kar dağıtım görüşmesi yani Marta kadar burdayım tabi. isbank yönetimi ve chp elini çabuk tutup chp de hisseler hazineye geçmeden bu kurucu hisseler e çağrı yaparsa iş kulelere aynen senin dediğin gibi beraber gidelim ortak

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Geçenlerde isbank a gittim musteri temsilcisine görüştüm hisse virman için bilgi aldım hangi hisse falan diye sordu iskur dedim banka personeli nin bile haberi yok bu iskur hissesinden. ekran fotosu vardı gösterdim ben bu işin içindeyim ama ben bile borsada zarardayim suan dedi hala satmadinmi çok güzel kar etmissin falan dedi yani bu hisseden kimsenin haberi yok onun için de rahatım bunu satıp hangi hisseye girsem zarar edeceğim kesin onun için bu yükseliş bir başlangıç olarak görüyorum daha çok yolu var. meclis e gelmesi. olağan üstü yönetim kurulu toplantısı 2018 genel kurul ve kar dağıtım görüşmesi yani Marta kadar burdayım tabi. isbank yönetimi ve chp elini çabuk tutup chp de hisseler hazineye geçmeden bu kurucu hisseler e çağrı yaparsa iş kulelere aynen senin dediğin gibi beraber gidelim ortak
    Çağrı olaa sa olmasa da 2018 genel kuruluna topluca gidip itiraz etmek lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Çağrı olaa sa olmasa da 2018 genel kuruluna topluca gidip itiraz etmek lazım.
    kurucu hisseler ile genel kurulda katılamazsınız, diğer hisselerden olması gerekli elinizde A, B veya C tipi
    Kurucu hisse ile katılamadığınız bir genel kurulda kurucu hisse sahiplerinden habersiz kısıtlama getirilmeside ayrıca düşündürücüdür. Kurucu hisseler ile ilgili karar alınırken daha önce paylaşılmıştı her kurucu hisse sahibinin rızasının olması gerekiyor. 1991 yılında yapılan genel kurul kısıtlamayı yapmış amaç ne idi acaba ????

MHP yı ıyı tanıyorum,daha doğrusu Devlet Bahçelığı ,MHP de o ne derse olur ,eğer muhalıfsen yapacağın tek şey görevınden ve partınden ayrılmandır, son EYT tasarısında da o oldu Bahçelı destek verılmeyecek dedı, daha doğrusu emrettı. vekıller çekımser kaldılar ve tasarı red edıldı ve bunu yerel seçıme sayılı ay kala partısının aleyhıne olacağını bıle bıle yaptı. EYT den muzdarıp çok ınsan var turkıyede ,ona rağmen bunu yaptı .Yanı Bahçelının dedıklerı ,söyledıklerı MHP yı bağlar ,Bahçelının ne dedığıne bak MHP nın ne yapacağını anla ,bızım konumuzla ılgılı, Bahçelının neler dedığı şüphe göturmeyecek kadar net iken, bu şüphe nıye. ben anlayamıyorum doğrusu,Af tasarısı dıyorlar
    yahu bu af tasarısı MHP tarafından meclıse getırıldı ve AKP mılletvekıllerının ret oyu vermesıyle kabul edılmedı ve bıttı o ış,ne zaman oldu bu, EYT tasarısından önce oldu .MHP nın getırdığı tasarıya AKP ret oyu verdı. eğer bu Bahçelı ıçın sorun olsa bu ,EYT tasarısında çekımser kalırmıydı tepkı verse orda verırdı ,yanı orda vermedı de bızım konudamı verecek dıyorsunuz ne dıyorsunuz sız Alahaşkına ya, bızım konuda ne var mağdur olacak kım var CHP var öylemı ,başka munzam sandık var ,fayda kıme hazıneye yanı devlete yanı mıllete bırde bu kağıtlardan cuzı mıktarda olan bızlere,her cumlesının onune devlet,mıllet kelımelerını koyan devamında da CHP yı bunlara duşman olmakla suçlayan , Bahçelının bu konuda destek vermemesı ıhtımalı sıfırdır. bu böyle bılıne (bılınmedığı kanaatı uyandı bende bu yazıyı yazmak zorunda kaldım)

Sayfa 145/681 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •