Sayfa 145/242 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

Neyse uzun bir süre ben artık yazmayacağım lanet olsun diyorum sadece

2. Hadi artık bas gaza seni bekliyoz zararımızı çıkartalım artık, moralimiz yerine gelsin biraz olsada ekran yeşil olsun lütfen hasret kaldık yeşile...

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by TECRÜBELİ Yazıyı Oku
    ezelbayraktar hemen hemen aynı zamanda borsaya girmişiz . bende ilk önce zarar ettim fakat daha sonra teknik ve tecrübelerimi katarak zararları kurtardım. bu hissede yeniyim lakin 1999 dan beri takip ettiğim hisse. düşüp te çıkmadığı olmamıştır. sadece yatay a sarınca can sıkıyor. bu defa her zamanki gibi tepki verecek mi yoksa biraz daha yatay gidermi. düşünceni merak ediyorum.
    valla hareket olmadan dikkat ediyorsanız tüm göstergelerle genelde iki yanlı yorum yapıyorum; iyi ve kötü senaryo.. iş le gedik alımda görünüyor. ve kağıt biraz daha toparlandı gibi. ama bu geleceğinin iyi olacağının muhtemelen iyi olacağını göstermez.

genel olarak yukarıda bahsettiğim gibi malesef kötü senaryo yu gösterdi. evvel gün ne demiştim aniden düşmesi işine gelmeyeceği için bu kısa marjdaki yükseliş yemleme olabilir. dün ne oldu aynen yemi verdi bu günde kalan yemi verdi bundan sonrada sevmediğimiz olan şey; alım bölgesinden veya az altından yataya sarması.. bana bu olacak gibi geliyor. malesef büyük balığı kaçırdık kardan %30 zarardayım en az. çok yazık oldu.

inşallah yanılırım ve büyük beklentim gerçekleşir ama şu durumda zor görünüyor. benim aklımda flap ve yeşilin trendi var. flap 2 ayda 5 liradan 18 tl ye geldi. yeşil ise bir yıldan az bir sürede 1 liradan 23 liraya geldi. pek ümitli değilim ama yarın dahada yolunu belli eder. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Tokatlamaya çoktı herhalde. Ytd

5. hayret ya. bakın en olası iki senaryo yu yazıyorum o kadar sıkışmış görünürken kağıt, yinede tam tersini yapıyorlar. daha doğrusu yapabiliyorlar. anladığım arada ne alabilirlerse düşükten ky dan yukardan veriyorlar. tabi bunun için oyun kurarken lotta lazım onlarda tamam.. tam kopma noktasına getirdiler adamlar hala orda işini görebiliyor. ama ümit bekleyen k.y cı mı yok? her zaman bulunur.. adeta resmen dalga geçiyorlar insiyatif onlarda ya üç kuruş beş kuruş yukarıdan almışlar umurlarında değil nassılsa en sonunda en yukarıdan verecek olan onlar. aslında tradeye oynamakmı lazımne yapmak lazım? gerçi ben düşüşe bile oynadım en tehlikeli durumlarda bile. hatta bu bile yukarı giderken bir kaç kez yapayım dedim yine onda bile aldatıldım yani kısacası en iyisi en az orta vadeci olmak. çünkü her oyunlarında bizi tersköşe yapmayı beceriyor adamlar.YTD.
    Son düzenleme : ezelbayraktar; 14-02-2018 saat: 15:03.

6. artık kötü ihtimalde yanılmak istiyorum. hep kağıdı kötülesem hep yukarı gidermiki

adamlar bunu yazma süresinde 6 kademe üstten verip geri çekiliyor. nereye iyilik ümit edecen..

7. Bu kağıda Galip girmeden çıkmayacak sanırım))

8. Pasta paylaşacak birisi var mı?Teşekkürler

Sayfa 145/242 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •