Sayfa 1456/1960 İlkİlk ... 456956135614061446145414551456145714581466150615561956 ... SonSon
Arama sonucu : 15680 madde; 11,641 - 11,648 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Şükrü_Baba
    @karavanci34
    Comex kuralları nedeniyle külçe bankaları dışındaki yatırımcılar fiziki olarak teslimat ve sevkiyat yapamazlar. Kağıt üzerinde işlem yapıp vade sonunda külçe bankaları aracılığı ile pozisyon kapatırlar.Külçe bankaları baskıladıkları ucuz fiyatlardan Comex de topladıkları fiziki +
    + #Gold ve #Silver i SGE (Shanghai Gold Exchange) de gerçek fiyatına satarak iyi para kazanıyorlar. Bu yüzden Comex de fiyatların yükselmesine müsade etmiyorlar. Çin'e başka türlü fiziki PM giremiyor. %3 KDV, %10 Ötv, %2 Gümrük V. var. +
    + Külçe bankaları ne yaparlarsa yapsınlar emtia süper boğasının önünde duramayacaklar.
    Duruyorlar.......
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Doç. Dr. Ferhat Arslan
    @Ferhatarslandr
    Bak yeminle söylüyorum
    Şu işte beraber olduğumuz tüm doktorlar ve diğer meslek grupları tarih ne denli büyük bir işle mücadele ettiğimizi yazacak. Belki biz göreceğiz belki görmeyecegiz ama inanın aslına vakıf olduğum kadarıyla korkunç bir şeytanlıkla mücadele ediyoruz. Bunu hiç unutmayınız.

3. https://twitter.com/dailyislamist/st...64619727020146

Daily Islamist
    @dailyislamist
    🔴 Trabzon’da Arap turistlere saldırı: 1 turist ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

4. TÜRK DEGS / TURK MAGS
    @turkdegs
    ·
    4s
    *SON DAKİKA IRAK:*‼️

Teröristbaşı Murat Karayılan’ın Basra’dan dönerken kimliği belirsiz kişiler tarafından 3 araçtan açılan seri ateş sonucunda Volkswagen Amarok markalı araç içinde öldürüldüğü iddiaları var!

Henüz teyit edilmemiş bazı görseler de…
    İlk bunlar paylasmış. Asparagas.

5. Kat Kanada
    @KatKanada_TM
    This was $90 ������

How are we supposed to live like this? ��

https://twitter.com/KatKanada_TM/sta...08345756348628

Türkiye'de 300-350 TL tutar...

6. https://www.birgun.net/makale/profes...icraati-469031

İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Süleyman Salih Zoroğlu, çocuk hastalarına uyuşturucu ilaç verip manipüle ederek ailelerini cinsel istismarla suçlattığı iddiasıyla tutuklandı. İddiaya göre; Prof. Dr. Salih Zoroğlu, Bakırköy’deki özel kliniğine getirilen onlarca çocuğa disosiyatif (Çoklu Kişilik Bozukluğu) teşhisi koydu.

Sadece hastane ortamında anestezi sırasında verilen ketamin isimli ilacı hayvanlarda kullanılan oranda çocuklara verdi. Bu çocukları, onlarca kişilikleri olduğuna ve aile bireylerinin cinsel istismarı bilinçaltına gömdüklerine inandırdı. Profesör, etkisine giren bazı çocukları, annelerini, babalarını zehirleyip öldürmeye ikna etmeye çalıştı.
    Doç. Dr. Ferhat Arslan
    @Ferhatarslandr
    Bu eski yeni farketmez tüm *ettul*ahçılar az çok hastadır evladım. Bak adam anabilim dalı başkanı 2011- 2016 nerede ? Çapa'da
    Ben nerede ihtisas yaptım?
    Cerrahpaşa 'da
    Beyler bayanlar bunu ve diğer ha*taları ben tanıyorum devlet nasıl tanımayacak?
    Okurken yoruldum.
    Bir başka ma*yak da herkese Lyme teşhisi koyuyor.

Ulan bunların döneminde kim dekan ,rektör, anabilim dalı başkanı ise potansiyel suçludur.

https://birgun.net/makale/profesor-kabus-469031

7. Doç. Dr. Ferhat Arslan
    @Ferhatarslandr
    Moleküler sistemik Tıp

Bu siz biz fanilere telomerden ALU retrotranspozonlarına hayatın sırrımı,ölümsüzlüğün iksirini araştırma için geldiğimiz son noktanın çalışma alanının adı!

Henüz bulamadılar lakin nasıl hastalandığınızın, yaşlandığınızın, kanser olduğunuzun hücresel moleküler temellerine biraz vakıflar.

Ulan ölümsüzlüğü arayanlar seni bu dünyada niye istesin Ümraniye'li Üsküdar'lı esnaf, tereyağ peynir satan Balıkesir'li çiftçi, İznik'li şeftali üreticisi, Kastamonu'lu pastırmacı.....

Hadi bilim adamını bir yol geçelim.
    Bunlara o fonları sağlayan foncular seni niye istesin ilelebet dünyada?
    Yahu bir sor da atlama her gelen genetik pakete, açma kolunu
    Hatta yatını taşla diyorum anlamıyorsun. Musallat etme zeytinliklere...

Verme! Dünyaları alsanda bu cennet vatanı!

8. 3.1 TRİLYON DOLAR.....Kırmızı ile işaretlenmiş bu ülkelerin 2024 yılı itibariyle Ülkelerine yapacakları İNŞAAT,LİMAN LOJİSTİK, KAMU ALANLARI, YENİ OTELLER ,YENİ MODERN KENTLER, ENERJİ SANTRALLERİ,ULAŞIM,ALTYAPI projelerinin toplam maliyetleridir....Elbetteki bu Pastadan en büyük payı alacak olan bölgedeki en büyük tedarikçi ve şirketler Türkiyededir....İşte TÜRK VE ARAPLARIN arasının ırkçılık söylem ve eylemleriyle açılması Türkiyenin bu mega projelerde olmaması demektir...Amaçta bu zaten İSRAİL ve AMERİKA bu pastanın tamamını istiyor...Bunu yapmanın tek yoluda Araplar ve Türklerin arasına IRKÇILIK sokarak birbirlerinden kopmasını sağlamak...MESELE SADECE DOLAR....
    Tel Aviv- Trabzon direk uçuşlarının başladığı dönemi hatırlayınız. Hrant Dink cinayetiyle başlayan dönem. Tranzon'da bir rahip cinayetiyle devam etmis, Malatya'da incil dagitan bir yayinevinde kafa kesilmesine kadar gitmisti.
    Abd Karadenizde askeri gemilerini 1 aydan fazla bulunduramiyordu.
    Bu sebeple Karadeniz'de petrol arayacaz ayagina bir petrol platformu getirildi ve istihbarat amacli senelerce kullanildi.
    Bir Abd gemisi de Sinop'ta senelerce bagli durduydu. Iste bu donemde Trabzon, tum onemli istihbarat orgutlerinin cirit attigi bir yer olmuştu.
    Sonunda devlet, iktirolunuz gidiniz burdan demisti.
    Şimdi yeniden başlıyor.

Sayfa 1456/1960 İlkİlk ... 456956135614061446145414551456145714581466150615561956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •