Sayfa 146/221 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. ....

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. endeks e bakınca çoğu hisseler 50 bin ile 60 bin arası fiyattalar,yine çoğu halka arzdan kat kat alt fiyattlar, oyuzden endeksin 97 bin olduğuna bakıp da hala yuksek diye düsünmeyin, yani endeks çok çok büyük birşey olursa ancak 90 bin altına iner ki oda %90 hisselerin 50 bin endeks altına inmesi demektir, buda bir 10 yıl geriye gitmek demek, herne kadar olsada ben ekonomi kotude olsa o kadar da kotu değil, seçimde tayyip olur veya başkası olur hic farketmez tekrar toparlar,ancak rekorlara da kosmaz tabiki, %70 hisseler çok ani ve hızla düştü, çoğunda patron sattı kote edip de, sebebi de belli dolar borcu yüzünden,hisselerini düşüğe satıp dolar aldi,almasa şirket batardı, esnaf arasında da olur bu tip işler, mesela ödemesi varsa bir esnafın,günü gelmeye yakin toparlayamadiysa parayı, elindeki mali maliyetine veya hatta dahada ucuza satıp borcunu kapatır, gidip faizle para çekmez.ben secim arefesinde kadar 95 bin.ile 105 bin bantinda gidip geleceğini düşünüyorum, secim de ikdidar kaybedersede yıkılmaz kazanırsa da.fiyatlandi zaten, unutmayinki yabancılar çıkmadı, felaket tellâllarına bakmayın yabancı payı hala%64 üzerinde , adamların onu kesildi dolar yükselince çünkü, dolara yerli saldırdı ve yükseltti, hatta ben hükümetin bilerek isteyerek buna dur demediği ni düşünüyorum, yabancı çıkıp gidemesin diye, yabancının parası çıksa su ortamda %75 eridi cunki,doları bozdurup borsaya girdiklerinde dolar 300 lira idi simdi 460, %50 artmış,buradan 100 dolar alsa çıkıp i 65 dolar alabiliyor, birde aldıkları hisse en az %50 düştü, 65 in yarısıda 32,5 dolar eder, adam çıkamaz buna göre bakınca zaten, çıkmadı da, bu bence hükümetin bilerek isteyerek yaptığı bir durumdu, zaten çok da umursamadılar hükümeti yönetenler. O yüzden secim arefesi mi.olur secim sonundami olur, birçok hisse hızla yükselir diyorum ben.

3. Bedelli onaylanma veya onaylanmama tarihi ne zaman olur. Yorum yapacak kimse var mı? Bedelliye girmek istemeyenler onaylanmadan önce hisseden çıkmak zorunda di mi

4.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Bedelli onaylanma veya onaylanmama tarihi ne zaman olur. Yorum yapacak kimse var mı? Bedelliye girmek istemeyenler onaylanmadan önce hisseden çıkmak zorunda di mi
    Onaylandığı zaman bir tarih verilir. Sizin o tarihte hisse sayısı oranında hesabınızda paranız olursa katılmış olursunuz. Para olmazsa katılmazsınız. Hissenin o zaman ki fiyatı ne ise istediğiniz zamanda hisselerinizi satarsınız.Yani onaylanmadan çıkmak zorunda değilsiniz.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Onaylandığı zaman bir tarih verilir. Sizin o tarihte hisse sayısı oranında hesabınızda paranız olursa katılmış olursunuz. Para olmazsa katılmazsınız. Hissenin o zaman ki fiyatı ne ise istediğiniz zamanda hisselerinizi satarsınız.Yani onaylanmadan çıkmak zorunda değilsiniz.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim. 1 TL üzerine gider diye almıştım biraz ama sonra bedelli varmış öğrenince biraz ürküttü açıkcası neyse haftaya harekete göre satarım biraz canlandı hacimlendi hisse.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

***CEMAS* *NIBAS* *IEYHO*** NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin Bildirim

***CEMAS******NIBAS******IEYHO*** NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Bedelli Sermaye Artırımına İlişkin SPK Başvurusu
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    İlgili Şirketler CEMAS, IEYHO

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 31.05.2018
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 100.000.000
    Mevcut Sermaye (TL) 27.000.000
    Ulaşılacak Sermaye (TL) 54.000.000

Bedelli Sermaye Artırımı (Rüçhan hakkı kullandırılarak)
    Pay Grup Bilgileri Mevcut Sermaye (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%) Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı (TL) Verilecek Menkul Grubu Verilecek Menkul Kıymet Nevi Rüçhan ISIN Kodu Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL) İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    NIBAS, TRENNBS00013 27.000.000 27.000.000 100,00000 1 NIBAS, TRENNBS00013 Hamiline

Mevcut Sermaye (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%) Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL) İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    TOPLAM 27.000.000 27.000.000,000 100,00000

Satılamayan Payların Taahhüdüne İlişkin Açıklama -
    Para Birimi TRY

Bildirilmesi Gereken Diğer Hususlar
    SPK Başvuru Tarihi 18.06.2018

Ek Açıklamalar
    Şirketimiz tarafından 31/05/2018 tarihinde yapılan özel durum açıklamasında Yönetim Kurulumuz tarafından 27.000.000 TL olan Şirketimizin çıkarılmış sermayesinin 100.000.000 Türk Lirası kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 27.000.000 TL nakit sermaye artırımı yapılması yoluyla, %100 oranında artırılarak 54.000.000 TL'ye yükseltilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve sair kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli tüm işlemlerin yapılmasına karar verildiği duyurulmuştur. Bu kapsamda, ekteki izahname taslağının onaylanması için 18/06/2018 tarihi itibarıyla SPK'ya başvuru yapılmıştır.(Dün yapılan duyurunun SPK başvuru tarihi yazılarak tekrarlanmasıdır.)

Eklenen Dökümanlar
    EK: 1 İzahname .pdf

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/689490

BIST

(19/06/2018 - 16:56:50)

7. yükselde bedelliye girelim hep bana hep bana olmaz

8. Bedelli sermaye artırımı olunca, Rıza'nın şirketleri arasında sermayesi düzgün tek şirket Nibas olacak. kasasına 27. m girecek ve şirkert grup değiştirecek.Kısa vadede, sermaye artırımından son kağıt kendini 1.00 üzerine atar. kısa ve orta vadede bu kağıt gelecek vaat ediyor.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Sayfa 146/221 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •