Sayfa 146/360 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2873 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. 1 aydan beri düşüremeyen var burceyi hala üşenmeden yazıyor.allah akıl versin taven .

kafama göre döndünya

2. cok akilli ve cok yuce birisin bay taven, sen Allahin bir lutfu olmalisin niye daha cok para kazanmak icin grafik inceleyecegin o degerli zamanlari biz sefil forumdaslari uyarmaya harciyorsunki. bizler fakir, gerizekali ve surekli kaybedenler olarak senin gibi bir hediyeyi hakketmiyoruz. yuce gonullu insan, aldigin hisselerde yorum yapsan da almadiklarini biz garibanlara biraksan.

3. daha kisa ve net yazardim ama bugun cuma ve kalp kirmak istemedim.

4. burce kar mı açıkladı

kafama göre döndünya

5. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

6. 1.154 milyon kur zararı yazmıs hadi onu gec 3.55 milyon genel yonetim gideri yazmıs 1 yıl bosa calısmıs koca fabrika gelen karı da yonetim gideri diye carcur etmisler e patron u belli hep 3 kagıt ben en az %100 bedelli bekliyorum
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Şöyle Afyon çimento gibi % 3000 bir bedelli açıklasa da buralar yıkılsa...😂

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bak iste o zaman yukselir ama %100 en fazla %200 yapar o arada bedelli parası olmayanlar satar asagılardan toplar diye dusunuyorum o arada da bende toplarım ufak ufak tabi artık kac ay yada yılda bunu yapar bilinmez ...zaten endeks 121000 olmus yukselmemis bide endeks dususe gecerse 3.48 dedigin nedir 1 gunde indirir oraya grafikte asagıyı isaret ediyor ..aralıkta ocakta subatta yukselis grafigini carcur etti simdi grafik dusus gosteriyor . ...bunda hic bedelli yapmadı bildigim kadarıyla ..bedelliyi hep burva da yapıyor ..ama bu sefer farklı zarar yuklu ...merak ediyorum 3.55 milyon nasıl yonetim gideri yahu avm mi yonetiyorsun 1000 kisi mi calısıtıyorsun yonetim katında en son tas devrinde kar etmis yıllardır zarar ..27 tl ye yine gider ama sen de 10 yıl ben diyim 20 yılda ..zaten o zamana kimse kalmaz ...tarihi cıkıslar yapan hisselerde hicbir zaman kucuk yaıtırmcı olmaz hep tepeden alırlar .
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

Sayfa 146/360 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •