Onemli Gunler Banner
Sayfa 146/612 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. BORSA İSTANBUL A.Ş.
    EN
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    30.11.2017 14:57:41
    Bildirim Tipi
    DKB
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Endeks Şirketlerinde Değişiklik A+ A-
    Özet Bilgi
    -
    İlgili Şirketler
    [HLGYO]
    İlgili Fonlar
    []
    Endeks Şirketlerinde Değişiklik

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Açıklamalar
    -

Endeks Şirketlerinde Değişiklik
    Pay Adı
    Kapsamına Dahil Edildiği Endeks
    Kapsamından Çıkarıldığı Endeks
    Geçerlilik Tarihi
    HALK GMYO
    XKURY
    01/12/2017

2. Ay canim benim , kurumsal yonetim endeksine sokturmus kendini ... .

Girdigi her endeksin icine ettigi gibi orayi da dagitacak , yazik ..

3. 0.85 - 0.93 Herseyin tamdi bi oynakligin eksikti , yok mu bi vatan evladi burdaki soygunu durduracak . Zaten seneledir rezil olmus su hlgyo yatirimcisinin damarinda kalmis 2 damla kani bile emiklemeye calisiyorlar. Gidin kardesim gurbuz palazlanmis kagitlara dadanin , burasi borsanin varosu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Eğer bunun bir siyasi dava olduğu kabulünden yola çıkıyorsak;
    Ben US olsam, davanın karar süreci ile Suriye'de majör uzlaşı süreçlerinin seyir kronolojisini örtüştürmeye çalışırdım...
    Kendime özgü bir tarif olmakla beraber; Türkiye'nin lokalde, Suriye ve Irak'ta, globalde ise domino etkisi yaratacak pek çok başlıkta; ağzına kadar dolu ve kararsız dengeye yakın duran bir bardağa, damlama veya damlamama kararı verme gücüne sahip olduğunu düşünüyorum..
    Şu durumda davanın karar aşaması ile Suriye'deki durumun nihai bir sonuca ulaşma tarihi örtüştürebilinirse, DAVA sonucu, Türk bankacılık sistemine kesilecek fatura ve ABD'nin ve temsil ettiği arka plan odakların ve de TRUMP'a darbe yapıp devirme niyetinde olan, anti demokratik derin ABD'nin istekleri de masada olacaktır..Zaten Trump'ı artık dış dünya dahil kimse pek iplemiyor..Ya da pek iplememeleri gerekir
    Sanırım;
    REZA'nın "Hakan Atilla'ya rüşvet vermedim, o da istemedi" beyanından hareketle; başkaca bir kesin delil yoksa Hakan Atilla hakkında iddiaların düşmesi gerekecek..Bir ülkenin bir bürokratının, başka bir ülkede yargılanabilmesinin tek yolu, kişisel tasasruflar kaynaklı suçlar.. Bu dava için saadece rüşvet iddiası..Bu boşa çıktığına göre Hakan Atilla hakkındaki iddianın düşmesi gerek kanımca..(dediğim gibi başka bir delil ve/veya isnat yoksa)
    Diğer taraftan ABD finans sistemini alet etmek konusuna gelince;
    SWİFT CODE siteminde kayıtlı bir işlem gözüküyor mu? Gözükmüyor mu?..
    Şemadan anladığım ABD finans sistemin alet eden kurum daha çok Rostamani exchange gibi duruyor..
    SWİFT CODE uluslararası dolar ödeme ağlarında Her Bankanın sahip olması gereken bir KOD..212 Avrupa, 216 Anadolu gibi
    Riskimiz; , Burada rüşvet çarkına bulaşmış çetenin tasarruflarının, kurumların tüzel kişiliklerine sıvanma niyetinin kuvvetli dayanakları olabilme ihtimalidir bence..

ABD, 1976 tarihli The Foreign Sovereign Immunities Act (FSIA) / Yabancı Egemenlik Dokunulmazlık Yasası

Beklenenden az gelen her türlü sonuç Borsayı zıplatır...ama biraz uzunca bir süre bu belirsizlik topacı kırbaçlanarak döndürülmek istenir..gibi hissediyorum doğrusu:

5. Bu arada....
    En kötü senaryoya karşı Önümüzü kış tutacaksak;
    HLGYO'yu satışla dışarı çıkartarak, Halkbank'a kaynak koymak bir yol olarak düşünülebilir mi acabaaa diye de düşünüyor innsan..
    Atıyorum;
    X kamu kurumu HLGYO'yu hak ettiği değerin; tırnak içinde acccık üstünde, HALKBANK'dan satın alır..
    Yönetim değişeceği için satış fiyatından çağrı yapılır..
    2 hafta falan tahta kapatılır mesela..Sonra serbest marjla açılır..
    vesaire vesaire
    Eh 3 milyara satılsa, 300 milyon da Zarrabın malları var, eh 3-5 de hazineden versek Sn Şimşek "Bankalarımıza destek olucaz" demişti..sağdan soldan vesaire...altından kalkacak bi kaynak yaratılır illaki..(tabii muhtemel cezayı öderiz neeeapalım" diyorsak

6.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Bu arada....
    En kötü senaryoya karşı Önümüzü kış tutacaksak;
    HLGYO'yu satışla dışarı çıkartarak, Halkbank'a kaynak koymak bir yol olarak düşünülebilir mi acabaaa diye de düşünüyor innsan..
    Atıyorum;
    X kamu kurumu HLGYO'yu hak ettiği değerin; tırnak içinde acccık üstünde, HALKBANK'dan satın alır..
    Yönetim değişeceği için satış fiyatından çağrı yapılır..
    2 hafta falan tahta kapatılır mesela..Sonra serbest marjla açılır..
    vesaire vesaire
    Eh 3 milyara satılsa, 300 milyon da Zarrabın malları var, eh 3-5 de hazineden versek Sn Şimşek "Bankalarımıza destek olucaz" demişti..sağdan soldan vesaire...altından kalkacak bi kaynak yaratılır illaki..(tabii muhtemel cezayı öderiz neeeapalım" diyorsak
    Piyasada 700 Milyon bile etmeyen cöp bir sirketin 3 milyara satilmasi dunya ekonomi tarihinin en mustesna hikayesi olur herhalde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Hkgyonun 1 milyarlik ihraci SPK tarafindan onaylanmis, simdi bu kararla Sirkete 1 milyarlik kaynakmi saglanmis oluyor?

Gesendet von iPhone mit hisse.net
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

8. Bu arasa bugün EKGYO öncülügünde GYO larda patlama yasanabilir, ben dünden yerimi almistim! Zaten hisse tarihi dipleeinde...

Gesendet von iPhone mit hisse.net
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

Sayfa 146/612 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •