Onemli Gunler Banner
Sayfa 149/602 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Evet . Benide Ihlgm yanılttı. Gerçi alışkınız da 25 milyon yabancı alımı olup . 1.50 üzerinde tutunamadı...

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyi geceler cümleten
    Çelik hocam iyi geceler hoşgeldiniz. hocam sizden ricam işe gidecem sabah .Lkmnh ve klmsn hala sabırla tutuyorum. tavsiyelerine ihtiyacımız var.özelikle klmsn tahtacısı borsadan soğuttu.dünde yazmıştım cevap alamadım.tşkler.iyi geceler.

3. Celik hocam , dün arkadaşlar sormuştu senkron gibi hisse varmi diye . Dün akşam çok düşündüm acaba Tborg olurmu ...

4.  Alıntı Originally Posted by tafa Yazıyı Oku
    Çelik hocam iyi geceler hoş geldiniz. Deva ilgili yorumlarınızı alabilirmiyiz yarın veya pazartesi bir hareket başlayabilir mi acaba?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sistem al vermiş günlükte haftalık ise 26.30 üstü kapanışlar izlemek lazım

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam , dün arkadaşlar sormuştu senkron gibi hisse varmi diye . Dün akşam çok düşündüm acaba Tborg olurmu ...
    :D
    sistem onay verdiğinde paylaşacağım merak etmeyin 3 aday var hangisi önce sisteme düşerse paylaşacağım

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sistem onay verdiğinde paylaşacağım merak etmeyin 3 aday var hangisi önce sisteme düşerse paylaşacağım
    Çelik hocam slmlar hocam yggyo yu gözümün önünden kaldırdım zamanı gelince yaprak gbi olucak demiştiniz acaba zamanı geldimi değerli yorumlarınızı bekliyoruz teşekkürler..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Bekliyoruz . Zaten yazdığınız liste ikisi tavandi . Önceki günde olan hurgz tavandi .

8.  Alıntı Originally Posted by Vkayl Yazıyı Oku
    Çelik hocam iyi geceler hoşgeldiniz. hocam sizden ricam işe gidecem sabah .Lkmnh ve klmsn hala sabırla tutuyorum. tavsiyelerine ihtiyacımız var.özelikle klmsn tahtacısı borsadan soğuttu.dünde yazmıştım cevap alamadım.tşkler.iyi geceler.
    ne tesadüfki bende işe gidiyorum klmsn uzun vade hisseniz tutarsanız 3 lü rakamları görürsünüz
    lkmnh 4.60 civarında paylaşmıştım hedef 30 civarları demiştim yavaş yavaş hedefine gidiyor orta vadede

Sayfa 149/602 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •