Onemli Gunler Banner
Sayfa 149/1015 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Viop LIX

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    merkez bankasından aldım.
    BORSA İSTANBUL WEB SİTESİ

orda var

bilgin olsun

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bazı fonlar portföyünden altın oranını düşürüyormuş diye söylenti mevcut sindoma abi sence ons ta son durum nedir 2bin altına gelme ihtimali yüzde olarak versen tahminin öngörün ne der
    Yılın başında sanırım AKBNK altın fonunu kapatıp Buy fonu kurdu. Aklımda öyle kalmış yanlışsam düzelten olur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kızma Sayın Sindoma53 grafiklerin iyi analizlerde iyi. Maşallahın var. Başarılarının devamını dilerim. Dediğim gibi bizim işler ketum işler yazdığına şaşırdım sadece. Kötü bir niyetle yazmadım yani.
    olan biten herşeyi burada yazamıyorsun bozkurtta oradan bir sinyal verdim sadece belki başkalarıda karşılaşmıştır .
    hergün 100-200 arası takip edilen bir topik ama yazan 20 -30 geçmiyor anlatmak istediğim bu sadece.kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Ereğli de dansa katıldığına göre müziğin kesilmesi yakındır. İnşallah. Amin
    Alper müzik ruhun gıdasıdır
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bazı fonlar portföyünden altın oranını düşürüyormuş diye söylenti mevcut sindoma abi sence ons ta son durum nedir 2bin altına gelme ihtimali yüzde olarak versen tahminin öngörün ne der
    bu kadar olay oldu 2140 üzerine atamadık fed faiz indirimi geriye atılınca altın güç kaybetmeye başladı kar al yapılıyor pozisyon ayarlamaları yapılıyor , grafı seans sonu paylaşayım bozkurt şimdi işlem yapıyorum düşüncemi yazarım teknik olarak.
    FORMASYON AVCISI -53

6. Vakit tamam, yüksek müsadenizle günün tepesini işaretleyelim.
    9716

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Reis sana bir sorum var

Bu enflasyonun yerçekimine dayanamayıp birgün düşeceği iddaları var sen ne düşünürsün bu konuda ?

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Reis sana bir sorum var

Bu enflasyonun yerçekimine dayanamayıp birgün düşeceği iddaları var sen ne düşünürsün bu konuda ?
    Her fani bir gün ölümü tadacaktır.
    Bahriyeli abi zaman ne zaman onu bilemezsin

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 149/1015 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •