Sayfa 149/654 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Sn para sende durdo varmi şuan ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. ben de yok ben yukarı da sattıktan sonra başka hisselerdeyim fakat burada ki yatırımciların kaybetmesini istemediğim için yazdım şu an satmak yanlışta olabilir bu fiyattan sönra kimseye sat denemez çünkü 20 milyon gelecek kar hisseyi yukarı taşır 14 gelecek kar aşağı bence en iyisi buradan bekleyip görmek.Kötü karı görüp satarım demekte olmaz satmaya yetişilemez.6 Kötü kar da kırılırsa 5 görülür.Sanmayın ki ben almak için fırsat koluyorum ben zaten 1 ay için de borsadan çıkarım çünkü buralar çok sıkıntılı olacak.Hisse almayı da düşünmüyorum.Hele pirimli asla.

3. İşlem haçmine göre düşüş fazla gerçekten...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Yeni hafta yeni umutlar
    31 Mart Yerel Seçim anketimize bakmadan ve katılmadan geçmeyin derim...
    Çok ilginç sonuçlar var....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post3222246

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5. Bir sanayi firmasının maximum ulaşacağı piyasa değeri yıllık cirosu kadardır, bu benim görüşümdür, BORCUNUDA HESABA KATARAK DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPILABİLİR..Öz sermayenin güçlü oluşu durumu değiştirir.

6. çalıştığım kurum tacirler 0,25 kredisi var. bu kağıt ne olursa olsun o kadar da dedik 7 civarı satılması gerekirdi. teknik gayet netti. hee hadi süper bi bilanço gelirse ne olacaktı diyorsunuz o zaman da demiştim ki varsın süper bi bilanço gelsin biz gerekirse 8 hatta 9 dan mutlaka yetişir alırdık. şimdi ne oldu millet kısıldı kağıtta. zaten çok sığ. yüklü satmaya kalksan panik olacak. inşallah bundan sonraki bilançoları daha iyi gelirde bizde tekrar gireriz.

7. hadi ilk 7 civarında dolaşırken satılmadı kar istendiği gibi gelmedi saldı 6 ya kadar. tahtacı o kadar iyi niyetli ki kağıdı gene 7 ye taşıdı. gene satış fırsatı verdi. hala da satmadıysan artık beklemekten başka çare yok. ya ikili dip yapar 6 da tekrar sıçrar. zaten orayı da kırarsa 5 küsürlere salar. bunlar benim öngörüm. ille de böyle olacak diye bişey yok ama seçimlerde bu kadar yaklaşmışken kimse topa girmek istemiyor. tüm kağıtlarda herkes karı gördü mü çakıyor.

8. o kedi buraya gelecekkkkkk
    bu arada keko oce çıkmış telefonda yazarken doce olacaktı aracı kurum diğeri sektör fk larını heryerde buabilirsin herkese bol kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 149/654 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •