Sayfa 149/405 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Bilanço piyasa beklentisi civarında gelmiş ama unutmayalım ki bu bilançonun içinde potasyum yatırımı için
    dönem içinde yapılan 76.382.262.tl.lık yatırım harcaması var./ytd
    Yatırım harcaması bir gider kalemi değildir. Duran varlıklar içinde yer alıyor.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

2. 50 günlük ortalamasının altında kapatmasaydı iyiydi.

3. Geçen sene aynı döneme göre ufak bir artış var ama ahım şahım bir bilanço değil, öyle olunca da detaylı incelemeye değer bulmadım.
    Zaten satan ortaktan dolayı soğudum hisseden, bu rakamın iki katı da gelseydi bu satışdan dolayı hisse gitmezdi zaten, satacaksa ucuzdan satsın.
    Hayırlısı diyelim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. 1.çeyrek bilançoları genelde zayıf geliyor. Son 10 yıllık istatistiklerin söylediği bu

Mesele 50 günlüğüne üstünde tutunmasıydı.
    Amerikalı içine etti.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Geçen sene aynı döneme göre ufak bir artış var ama ahım şahım bir bilanço değil, öyle olunca da detaylı incelemeye değer bulmadım.
    Zaten satan ortaktan dolayı soğudum hisseden, bu rakamın iki katı da gelseydi bu satışdan dolayı hisse gitmezdi zaten, satacaksa ucuzdan satsın.
    Hayırlısı diyelim.
    Doğru cümleler. Beklentinin (59) % 19 altında geldi, içerden bilgi alınmıştı o nedenle patinaj yapıyordu. Patron, buyursun satsın aşağılardan. Yapacak bir şey yok. Patron satışlarının uzun vadeye yayılmış olduğu hisselerden kaçacaksın. Alkim hissesi nedeniyle yatırmış olduğumuz kaynaklar diğer enstrümanlar karşısında erid. Yazık oldu zamana ve paraya. Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Doğru cümleler. Beklentinin (59) % 19 altında geldi, içerden bilgi alınmıştı o nedenle patinaj yapıyordu. Patron, buyursun satsın aşağılardan. Yapacak bir şey yok. Patron satışlarının uzun vadeye yayılmış olduğu hisselerden kaçacaksın. Alkim hissesi nedeniyle yatırmış olduğumuz kaynaklar diğer enstrümanlar karşısında erid. Yazık oldu zamana ve paraya. Saygılar.
    Alkim için normal her yükselişi satış fırsatı olarak değerlendirdiler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Geçen sene aynı döneme göre ufak bir artış var ama ahım şahım bir bilanço değil, öyle olunca da detaylı incelemeye değer bulmadım.
    Hayırlısı diyelim.
    Sana bir özür borcum var dostum,
    Seans acilmadan yazayim dedim.
    Kora Holding normalde satıs haberini ,
    satisi yaptigi gün degilde , ertesi gün seans acilmadan önce yollardi ki milletin morali bozulsun
    busefer erken yolladi seans sonunda megerse bunun sebebide ertesi gün aksami bilanconun kapa yollanmasi imis

Kap acildiginda, son 5 bildirimde söyle bir görüntü çıkacaktı ,
    adam sabah hisse satmis haberi düsmüs aksam bilanco aciklanmis görüntüsü olmasin diye ,
    hos sanki simdi durum cok mu farkli bir gün önce hisse sat ertesi gün bilanco gelsin .

Yazacak çok sey varda stalklayanim çok,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 149/405 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •