Sayfa 15/74 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 588 madde; 113 - 120 arası.

Konu: TDGYO Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Marbas 810 bin satmış daha elinde en az 550 bin görünüyor
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

2. tahminimce tüm satışları araplar karşılayacak gibi, kurum bazında kim alıyor arkadaşlar gören varmı

3. 1.52 den aldıgın malı neden zararına satarsın anlamış degilim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Marbas 734bin satısta,iş 234 bin alışta
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. marbaş sattığı malı gün sonuna dek döner alırsa o zaman okey derim yoksa halka ırz derim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. marbaş açığamı satıyor arkadaşlar

7.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    1.52 den aldıgın malı neden zararına satarsın anlamış degilim.

adama 1.52 den talep gelmedi ki? 1.52 den satamadığı Elinde kalan malı biraz daha altından satıyor. Burdan da satamazsa ne yapacağını göreceğiz.

Alış ve satışların alayı sahte gibi bence. emirlerin sonunda bol sıfır var. 17.000 - 41.000 bin - 39 bin - 27 bin ...

Burdan da satamazsa ne yapacağını göreceğiz.
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

8.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    ilginç olan tahta 1.5 milyon lot artıda ve eksi ya uçacak dökme ya da başka oyun izleyelim bakalım 1.44 pozisyon açtım
    Tekrar ayni hiseedeyiz.ortak aldinmi sen

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 15/74 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •