Sayfa 15/690 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 5519 madde; 113 - 120 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Haftaya Gs'yi yenmedikce Bjkas'tan bi cacık olmaz.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

2. spek aklınca grafik atıyor. bir önceki günün en düşük gördüğü kademenin üzerinden döndürüyor kâğıdı 4,11 den beri.grafikçi avına çıkmış bu strateji ile bugün artı kapatır heralde yoksa hiçbir grafikçi inanmaz bu dalavereye .

3. Spek spek diye kendi dünyanızda birini yaratıp sorumluluğu ona yıkmaktan vazgeçermisiniz artık. Kağıdı baskılayan yükselmesini engelleyen ve millete mal kitleyen yönetim. Daha anlayamadınız mı_?
    Kim satar bugün 4.20 den Allah aşkına. Kağıt 2 yıldır 4 ün altına gelmemiş zaten. Hangi spek ordan 2 yıl önce mal alıp buradan verir. Beşiktaş yönetimi 4.20 den mal veriyorsa, bir bildiği de vardır.

4. oyunu kuralına göre oynuyor. sağlamcı.. ''bugünde olmadı diyerek dökülenleri toplamak ve sonrada tüh sattık gitti dedirtmek mi.

uefa dan kazanılan paraların lk turların bitimi sonunda verildiği biliniyor. mantıken de zaten öyle olması lazım.önce turlar bitsin paralar gelsin ikinci turlar için sponsor bağlantıları yapılsın (çünkü değişir)misal türkiyeden bir çok kurum ikinci tur için daha önce'' bjk tur atlarsa uzatırız diyen anlaşmalar yaptılar. (her ülkeden)üstelik yeni taze reklam lar' gelecek.. o paralarla'' canlı'' yla ilk turların paraları ödenecek.belkise spek o paraların verileceği vede kimsenin haberi olmadığı günde ani atağını yapacaktır tabiki bence .y.t.d
    Son düzenleme : ozzy_34; 22-11-2017 saat: 11:56.

5.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    Spek spek diye kendi dünyanızda birini yaratıp sorumluluğu ona yıkmaktan vazgeçermisiniz artık. Kağıdı baskılayan yükselmesini engelleyen ve millete mal kitleyen yönetim. Daha anlayamadınız mı_?
    Kim satar bugün 4.20 den Allah aşkına. Kağıt 2 yıldır 4 ün altına gelmemiş zaten. Hangi spek ordan 2 yıl önce mal alıp buradan verir. Beşiktaş yönetimi 4.20 den mal veriyorsa, bir bildiği de vardır.
    hiçbir yönetim + patron yada şirket sahibi kimse işte o bu borsada speksiz iş yapamaz .bazı şirketlerin spekleri şirketin kendisidir bazılarının ise mecnur çolak gibi adamlar vasıtasıyla kağıt pazarlarlar.borsanın kuralı budur. bu bir kuraldır.yoksa hiç bir hisse senin benim almamla hareket etmez , lokomotif spektir spek ise seçilen adama kişilere denir.bu kişileride patronlar anlaşarak ayarlarlar.

6.  Alıntı Originally Posted by ozzy_34 Yazıyı Oku
    oyunu kuralına göre oynuyor. sağlamcı.. ''bugünde olmadı diyerek dökülenleri toplamak ve sonrada tüh sattık gitti dedirtmek mi.

uefa dan kazanılan paraların lk turların bitimi sonunda verildiği biliniyor. mantıken de zaten öyle olması lazım.önce turlar bitsin paralar gelsin ikinci turlar için sponsor bağlantıları yapılsın (çünkü değişir)misal türkiyeden bir çok kurum ikinci tur için daha önce'' bjk tur atlarsa uzatırız diyen (her ülkeden)üstelik yeni taze reklam lar' oradan gelecek canlı yla ilk turların paraları ödenecek.belkise spek o paraların verileceği vede kimsenin haberi olmadığı günde ani atağını yapacaktır tabiki bence .y.t.d
    sizin şu söyleminizle borsada beklentinin satınalması ilkesi tamamen çelişiyor. iş bitmiş gitmiş, para zaten gelecek. hani fiyatlama? ne öncesinde ne sonrasında..tamamen adamın eline bakıyo herkes..nası bi para bağlamıssa bu kağıda...benim merak ettiğim kaç milyon lot vardır bu adamda (adamlarda) kağıda bu kadar hakim olabilmesi için?

7. Yalnız bugün daha önceki hareketler gibi sert yükseltip vermedi aşağı benim umudum var.. ve bir şeye daha dikkat ettim sabah seans açılışından sonra alış kademeleri bomboş satış doluydu böyle olduğunda genelde yukarı sürüyorlar.. ve bunu düşünerek sabah 25 den aldım biraz. ytd. hayırlısı artık giderse kısmetimize artık. Birde bazı arkadaşların artık hizmet ettikleri kişilere görevi bitti sanırım ortalıklarda görünmüyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by dumancı34 Yazıyı Oku
    Yalnız bugün daha önceki hareketler gibi sert yükseltip vermedi aşağı benim umudum var..
    an itibarıyla 4.33, hacim çoskulu...sevecen gidiyor bence...

Sayfa 15/690 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •