Sayfa 15/133 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    Alfred seni bilmem ama ne stresim var, ne uykularim kaciyor ne de psikolojim bozuk.Ama gel gor ki spek degilim. Asil yataginda rahat edemeyen spektir. O kadar parayi gel sen göm Royale, TL dolar karsisinda erisin gitsin ve bir de enflasyondan darbe yesin. Ufak capli Spek Vedat demek ki bize o yuzden burada saldiriyordu, elimizdeki lotlari tek tek sayiyordu. O yuzden demek ki agresifti. Sence bu tip insanlarin psikolojisi iyi olabilir mi? Spekligi gozunde cok buyutme. Speklerin sonu genelde Ziraat bankasi onunde bitiyor(spk cezasini odemek icin). Hayirli geceler dilerim.
    aynen öyle Zenginin canı da parası da tatlıdır. ondaki stres kimsede yok

2. bu tahtada spek olarak Warren Buffet beklemeyin. Gunde 3-5 bin lot donuyor. Olsa olsa Vedat Buffet olur Royalde. O sebeple bizi senelerdir surunduruyor zaten 😂

Türk Traktör ilk çeyrek bilançosunda kriz olmayan 2019 yılına göre karını 10 kat arttırmış. Acaba bizim ilk çeyrek bilançosu da aynımı olacak. Temizlenen bir bilanço ile bize bir sürpriz yaparmı acaba.
    Bu da cuma takası
    http://share.matriksdata.com/share.a...04251126007218

4. Twitter Royal sevicilerle dolmuş. Sacro denen bir grupta var o da önermiş yeniden. Şimdi merak ettiğim nokta şu. Yarın birileri bu tavsiyeler e uyup alırken kimin satışta olacağı.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Twitter Royal sevicilerle dolmuş. Sacro denen bir grupta var o da önermiş yeniden. Şimdi merak ettiğim nokta şu. Yarın birileri bu tavsiyeler e uyup alırken kimin satışta olacağı.

Onu biz değil spek düşünsün. Bu fiyatlarda tuttuğu sürece giren çıkan olur haliyle. Çeksin 3 e bak kimse girmeye cesaret edebiliyormu.

6.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Onu biz değil spek düşünsün. Bu fiyatlarda tuttuğu sürece giren çıkan olur haliyle. Çeksin 3 e bak kimse girmeye cesaret edebiliyormu.
    Ya peki yarın birileri alırken birileri gene vermeye çalışırsa??

7.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Ya peki yarın birileri alırken birileri gene vermeye çalışırsa??

Başlıyoruz

30-60 gün az konuşmak sabrın sonunu getirebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Muhtesemdi Yazıyı Oku
    Başlıyoruz

30-60 gün az konuşmak sabrın sonunu getirebilir.
    aynen sana katılıyorum sessizlik bu noktada yukarı hareketin başlangıcı olacaktır.

Sayfa 15/133 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •