Onemli Gunler Banner
Sayfa 15/76 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 113 - 120 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by fenomen Yazıyı Oku
    borsada hayal yoktur gerçek vardır

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Emin konuşmayim ama hktm benzeri bir şey mümkün satanlarada takilmayin karton bedelsiz sonrası 5inci tavanda qnb tüm malını kusmustu noluyo dedi birileri sonra 10 tavan daha çekti.herkez bir şeye göre satar alır ama şirketi araştır biraz nerelere gideceğini anlarsın.hktm felan az kalır.zaman gosterir

Lantatek Savunma ile kıyaslanabilir mi?

3. Son dört çeyrek toplamı 161 mılyon gözüküyor , eğer şirket son çeyrekle beraber şuankı karı bu rakamlara taşıyabılırse güzel bir marj oluşabılır !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Son dört çeyrek toplamı 161 mılyon gözüküyor , eğer şirket son çeyrekle beraber şuankı karı bu rakamlara taşıyabılırse güzel bir marj oluşabılır !!!
    2023 tahmini favök beklentisi 223 milyon olması kötü durum.Ama 2024 sene sonunda yeni yatırım bina hizmete geçecek.2025 te çok yüksek karlar gelebilir.2025 karlarını 3 yıl önceden fiyatlama yapabilir.Enerji hisseleri 3 ay önce 3-4 yıl sonrasını 2 ayda fiyatladılar.Sonunda milyonlarca kişi mağdur oldu .Aynı durum sdttr de de olabilir.Altta kalanın canı çıksın stratejisi ile böyle bir büyük çılgın ralli de sdttr de bekliyorum.Burası borsa kim kime korsa .Kaliteli hisselerde 3-5 yıl uzun vade bekleyenler hep kazanır ama kısa vadede zengin olayım sdttr de de deyip rallinin sonuna ,trenin son vagonlarına yapışanlar elbetteki mağdur olacak ama burası borsa .Kim kime korsaya hoşgeldiniz.

5. Enerji rallsinde 2 ay süren yükselişte şirketlerden haber üzerine haberler gelmişti.Sdttr de yasanacak olası rallide de kapların geleceğini ve yükselişe katalizör görevi göreceğini düşünüyorum.Yükselişler artık rayından çıktığında ,ralli şaha kalktığında doymasını beceremeyenler çok yüksek karlarının azalacağını bilmeli.Çok yukarıdan girenler de mağdur olup aylarca belki de yıllarca sdttr de tıpkı şimdi enerji hisselerine yukardan yakalananlar gibi hisse hamalı olacağını unutmamalıdır.Sonra kimse gelip mağdur olduk edebiyatı yapıp buralarda ağlamamalıdır.

6. Sdttr 100 den mi döner,130 dan mı ,150 den mi ,180-190 dan mı döner bilemeyiz.Ama bir yerden dönecek ve kısa vadeli 2-3 ay gibi düşünenler zarara düşecek orası kesin.Herkes hesabını buna göre yapsın.Gaza gelmesin.
    Tüm sosyal medyada sdttr yi övenler size satın demeyecekler.Kendileri gaza getiren yazılar yazmaya devam ederlerken bir yandan da her tavanda sdttr den kademeli olarak hisselerini satacaklar ve kendi karlarını garantiye alacaklar.Olan yine satmasını beceremeyen hırslı ky ye olacak.Akıllı olun.Buna göre hesabınızı yapın.

Bu sddtr Lantatek Savunmanın tırnağı olamaz
    https://lentatek.com/lentatek

8. Arkadaşlar burada hisse yarışması yapmıyoruz ,, alfasta 330 TL den mal sattığımda benı linç ettiler ,, uçacak kaçacak 1000 olacak dıyenler vardı şimdi malıyet düşürmeye çalışıyorlar ,,siz kazanabılıyormusunuz ona bakın ,, ben bu fıyatların dip rakamlar olduğunu ve kısa vadede ıbrenın yukarı yönlü olduğunu düşünüyorum!! Olur olmaz onu pıyasa yapıcı bılır !!

Sn.space defance ye katılıyorum sert fıyatlama yapan senetler de bir yerden çıkmasını bılmek gerekır heleki kendını 4 e 5 e kısa vade de katlamışsa ,, !! Dikkat etmek lazım ama bu fıyattan almayan alamayanlar yarın 100 lerı geçerse alınır mı diye sormasın kımseye ,, geçer mı onuda kımse bılemez tabı !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 15/76 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •