Sayfa 150/359 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. elinde kalanlara geçmiş olsun.. dün aldıklarımı 3.80 den bastım kaçmıştım ben.. kötü düşmüş 4.20 lerden

sanki DENİZ i yukarıda tutup bundan mal çıktılar. Dün ve bugün toplamda neredeyse 600.000 satış var deniz yatırımdan.
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

2.  Alıntı Originally Posted by robben69 Yazıyı Oku
    elinde kalanlara geçmiş olsun.. dün aldıklarımı 3.80 den bastım kaçmıştım ben.. kötü düşmüş 4.20 lerden

sanki DENİZ i yukarıda tutup bundan mal çıktılar. Dün ve bugün toplamda neredeyse 600.000 satış var deniz yatırımdan.
    İlla çıkar ya böyle bir tip ...

3. Pasta atabilecek varmi arkadaslar su adi ac kopekleri gorelim...

4. Hayır derdi ne bunların anlamadımki, bıraksalar ikiside tavan kapatırdı. Birde utanmadan eksi kapattı. Hafta sonuna insanları verem ederek girerse keyif alıyor ş.....ler. Bunun speginin ebesini bir yerlerden çıkaracağım ama nerden?

5.  Alıntı Originally Posted by Yargic59 Yazıyı Oku
    Eeee haftaya bu ayin 29 unda genel kurul toplanisi var.. Karari alinip miktar 5.3 milyar dolar cok ii bi rakam zaten 3.5 milyar dolara alinmisti... Adamlarda zaten parada var gyo acisindan cok guzel gunlerimiz olucak sabredin kaptirmayin malinizi ytd.
    Para var amennah! ama ahlak daha önemli üstadım.selamlar,saygılar.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Yargic59 Yazıyı Oku
    Eeee haftaya bu ayin 29 unda genel kurul toplanisi var.. Karari alinip miktar 5.3 milyar dolar cok ii bi rakam zaten 3.5 milyar dolara alinmisti... Adamlarda zaten parada var gyo acisindan cok guzel gunlerimiz olucak sabredin kaptirmayin malinizi ytd.

Satış kararını genel kurul mu veriyor :D
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

7. 15 gün yasak geldi

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    bi tahda kendiliginden gidebilecekken kim gitmesini istemez anlamiyorum. ulan bekle yukardan ver. biraksan ky ci bu kagida 3 tavam ceker. ytd

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Deniz kendisi ama sebebini anlamış değilim,daha önce açığa satış geldiğinde 90 bin bugunde 400 bin satış fazlası var

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 150/359 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •