Sayfa 150/195 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1. OKT güzel oranlara devam ediyor.Mevduata ve ppf lere bu oranlarla devam ederse fark atar.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. OKT nin incelemesini akşam müsait olursam yapmayı düşünüyorum.

%7 hektaş %7 yda inşaat %6 zorlu enerji %4,6 bolu çimento var.

3. OKT alim talimatı verdim ben de bir miktar

4. İyi günler . Bugün işbankasından önce fiba PPF için alım emri verdim yarım saatte hiç alış olmadı iptal edip okt için emir verdim buda bekliyor ne zaman gelecektir bu fonlar ? İş ppf de hemen alış-satış oluyordu .

5. FIL için valor yok. Saat 14.30 dan sonra hesapta görünür.
    OKT için ise T+1 sözkonusu. Yani 1 gün valor mevcut. Yarın alim gerçekleşir Saat 13.30 dan önce alış emri vermek şartıyla.

6.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    İyi günler . Bugün işbankasından önce fiba PPF için alım emri verdim yarım saatte hiç alış olmadı iptal edip okt için emir verdim buda bekliyor ne zaman gelecektir bu fonlar ? İş ppf de hemen alış-satış oluyordu .
    OKT T1 olduğu için yarınki fiyattan alım yapacaktır.Ppf ise saat 13.30 sonrası hesaba geçer.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    İyi günler . Bugün işbankasından önce fiba PPF için alım emri verdim yarım saatte hiç alış olmadı iptal edip okt için emir verdim buda bekliyor ne zaman gelecektir bu fonlar ? İş ppf de hemen alış-satış oluyordu .
    İş bankası tefas fonlarını alıp satarken ekstra komisyon filan alıyor mu? yani 801 ile aynı şekilde mi muamele görüyor? yoksa fazladan ücret kesintisi var mı?

8. Ufak bir alım bende girdim

işbankası kendini toplamazsa oradan çıkacağımız kesin

Sayfa 150/195 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •