Onemli Gunler Banner
Sayfa 150/329 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, FLAP.E payında 08/06/2018 tarihli işlemlerden (seans başından) 22/06/2018 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
    VBTS kapsamında 06/06/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 20/06/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyeceği duyurulan FLAP.E paylarındaki açığa satış ve kredili işlem yasağı, VBTS kapsamında getirilen brüt takas uygulaması ile birlikte 22/06/2018 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.
    Sabah uyarmıştım. Hakkınızda hayırlısı.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/687826
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. deneme deneme 1 2 3

3. Arkadaşlar dikkatli izlediyseniz ben bisi gördüm kağıt en son 5 den 4.80 düşerken ve gün sonu kapanışa yakın el değiştirdi. Brüt takasa bilerek istenerek sokuldu şimdi düşünmemiz gereken ne amaçla eğer düşmesi iştense ki bu çok basit ti ama çıkarken bi ton kişi açığa satabilirdi bunun önüne geçmek istemiş olabilir.teknik bakan görüyordur mac.rsi.bolinger.trix acaip ayarlanmış senedin grafiğini biri kasıtlı hazırlıyor.27 leden 4.80 dusunce spk ya acaip sikayet yagdi bunun sonucunda olabilir insallah yanılmam ama yükselecek gibi YTD

4.  Alıntı Originally Posted by tinkir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dikkatli izlediyseniz ben bisi gördüm kağıt en son 5 den 4.80 düşerken ve gün sonu kapanışa yakın el değiştirdi. Brüt takasa bilerek istenerek sokuldu şimdi düşünmemiz gereken ne amaçla eğer düşmesi iştense ki bu çok basit ti ama çıkarken bi ton kişi açığa satabilirdi bunun önüne geçmek istemiş olabilir.teknik bakan görüyordur mac.rsi.bolinger.trix acaip ayarlanmış senedin grafiğini biri kasıtlı hazırlıyor.27 leden 4.80 dusunce spk ya acaip sikayet yagdi bunun sonucunda olabilir insallah yanılmam ama yükselecek gibi YTD
    Var bi büyük Oyun ama....yakında çıkar kokusu...3 gündür hamleler hep korkutmak amaçlı. Önce 20 haziran a kadar kredili satışı yasaklamalar sonra brüt satış sopasi.... bence de büyük bir hareket olacak. Hakkımızda hayırlısı

5. spek'in satış ort 8.12 + 6.33 = 14.45 : 2 = 7.225 tl. her türlü kazançlı. ytd

6. Kap da haber var yaklasik 1 milyon lotluk hisse alim satimi 763 bin den 1milyon 704 bine

7. ver aşağı Sattıklarını Karıyla yerine koysun insanlar.......SPEK EFENDİ
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by murat4611 Yazıyı Oku
    Kap da haber var yaklasik 1 milyon lotluk hisse alim satimi 763 bin den 1milyon 704 bine
    kardeş bu ne demek açıklayabilirmisin ..ilk defa gördüm böle bir haberide.ytd

Sayfa 150/329 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •