Onemli Gunler Banner
Sayfa 150/691 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 5524 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    O eskidendi şampiyonluk beklentisi vardı simdi ne beklentisi var ki yükselsin osmanlı spor maçında takımın hali ortada bu sene şampiyonlar ligi bile hayal daha fazla yükselecek kaçacak uçacak diyerek garibanın canını yakmayın biz yandık başkası yanmasın

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sizinle aynı fikirdeyim bist nerden nereye geldi neler kaçırdık neler ama yine diyorum bu işin içinde bi iş var er yada geç bunun kokusu çıkar şampiyon olduğu gün eksi açarmı bi spor hissesi spek tam bir süzme

2. TSPOR ve GSRAY aldı başını gitti doğru ))

Bir beşiktaş kaldı geride

İnciler dökülüyor yine bu sayfada... Yazın, yazın...

3.  Alıntı Originally Posted by Cxsby Yazıyı Oku
    TSPOR ve GSRAY aldı başını gitti doğru ))

Bir beşiktaş kaldı geride

İnciler dökülüyor yine bu sayfada... Yazın, yazın...
    bakın kimseyle polimiğe girmek istemiyorum thy-sasa-garan-aselsan ve bunun gibi birçok hisse yerinde sayıyo ewet haklısın..........

4. GSRAY lig 1'ciliğine oynuyor da ne oluyor?

Hatta Başakşehir lig 1.'si...

Kime ne faydası var? ))

Beşiktaş, Şampiyonlar ligi 1.'si bile olsa, muhtemelen büyük konuşmayayım, fiyat yine buralarda gezer...

Boşuna bu tür iyi haberlerle fiyatlar arasında doğrudan bağ kurmayın...

Cenk Tosun'dan tut da şampiyonlar ligindeki grup birinciliğine, gelen paralara kadar hiç birini tahtadaki ekip değerlendirememiştir...

Çünki piyasaya satacağı payların bir kısmını toplayamadan tekrar yükseltmeleri bunlara pahalıya patlayacaktı...

Pek çok kişinin eli şuan tuşta bekliyor... Fiyat 5 TL ve üstünü gördüğünde pekçok kişi malı gömecek bunların kucağına...

O yüzden de boncuk boncuk terliyorlar

Hissenin yükselmesi için bunların mal toplaması lazım... Toplayamadıklarına göre de fiyat sürünüyor neredeyse 6 aydır...

Lig sonuncusu olsa, herkes zararına satıp çıkar, sonra da kağıt %200 tekrar yükselir... O zaman da dersinizki, "lig sonuncusu oldu niye %200 arttı?"...

Bu işlerin böyle yürüdüğünü niye hala anlayamıyorsunuz? Niye hala ısrarla lig'deki puanlamaya bakıyorsunuz?

Koskoca borsa, sadece ligdeki sıralamayı mı fiyatlıyor?

Tamamen kim aldı?, kim sattı? 'ya bakıyor...

Hey Allah'ım ya Rabbim !

5.  Alıntı Originally Posted by ali35 Yazıyı Oku
    bakın kimseyle polimiğe girmek istemiyorum thy-sasa-garan-aselsan ve bunun gibi birçok hisse yerinde sayıyo ewet haklısın..........
    THY, SASA, GARAN, ASELSAN alsaydın madem öyle

Hatta hala şansın var... Yarın ilk işin bu olsun? Evi arabayı, malı mülkü sat THY al ? ))

Sonra mendille zırıl zırıl ağlayarak dönersin tekrar...

6. Bana ne GARAN'dan ASELS'andan, THY'den ...

Dip yapan kağıtları bırakacağım, %200, %300 artan kağıtların peşinden koşacağım?

Sizin gibisini İstanbul Borsası eminim zor bulur. Harcanıyorsunuz buralarda... !

netturko Guest
    adam gün boyu 4.16 4.15 yaktı durdu nasıl bi ruh hali var merak konusu b.k çukurana düşmüşüz farkında değiliz mk.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. şu bilanco bir gelsin, de sonra konuşalım, çok yüksek bir kar bekliyorum, ama sana verdiğim vade de yarın 17:30 da doluyor, diğer kağıtları kacırmamak icin... ne olacak şimdi....uzatmalara mı bırakacak bizi.....rezil seni

Sayfa 150/691 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •