Sayfa 150/1005 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Düş mk altını demeyle düşse ne iyi olurdu değil mi
    Düşmüyen altın icat etmişler Ayasofya abi yabcak bişii yok
    short xauusd mi. xautry mi? sn Bozkurt xauusd ise sayim altta... dalgayi dogru analiz edebilmiş isem alt kanaldan asagi savrulma bile beklerim ucgenlerin a c e dalgaları yıkıcı olabilir... yinede cok etkilenmemek lazim abi

Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    xauusd de bu sayımı takip ediyorum sayim dogru ise dramatik dusus beklenir.. ama salt sayima guvenilmez tradimde yok yillardir xauusd de..

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Aracı kurum hangisi..
    Gedik.....

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    adresini gönder sana hediye gönderecem
    iyi kıvırıyorsun yazdıkların topikte duruyor utanmadan zırvalamaya devam ediyorsun.
    Gülüm sen ne utanmaz bir şahsiyetsin... git tedavi ol ruhsal yönden...
    Tartışmadan yazamıyor musun...
    Valla bıktırdın... ağzımızın tadını bozma.... bak küfürlü konuşmuyorum mizacım uygun değildir... Kendime de yakıştırmam...sana hakaret etmek istemiyorum...
    Lütfen beni rahat bırak....

4.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Evet kesinlikle !
    longsan alış fiyatın< satış fiyatın
    shortsan satış > alış fiyatın demi *Bozkurt dostum.

Zor olan sihirli Formülü yazdık.
    Şimdi basit olana gelelim kaçdan alıyoruz kaçdan satacağız ?
    Karda otur zarardan çabuk çık formülüyle şuan lönkte malak gibin oturcan dayucuğum, izsüren stop seviyeni hergün yükselterek sonuna kadar işlemsiz seyret, düşüş başlayınca da vur levyeyi gitsin palanın kafasına, çok kolay yahu bu iş, hergün para dağıtıyorlar burda
    dalganın başladığı ve bittiği yeri bulmak zordur, dip ve tepe avcılığı yapma piyasayı akışına bırak, rüzgara karşı işeme yeterli

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Gülüm sen ne utanmaz bir şahsiyetsin... git tedavi ol ruhsal yönden...
    Tartışmadan yazamıyor musun...
    Valla bıktırdın... ağzımızın tadını bozma.... bak küfürlü konuşmuyorum mizacım uygun değildir... Kendime de yakıştırmam...sana hakaret etmek istemiyorum...
    Lütfen beni rahat bırak....
    ne edersen daha fazlasını görücen ona göre diğer vatandaş nasıl kayboldu sende algı işini burada bırakıcan bende senin peşini bırakıcam okey , senin utanman olsa dansöz gibi kıvırmadan evet yanıldım dersin hala iddialı cümleler kuruyorsun .Farkında değilsin senin doktorun oldum tedavi ediyorum bak her gün sallayıp duruyordun long şort diye el frenini çektirdim sana bu psikolojik tedavidir
    FORMASYON AVCISI -53

6. Bozkuş bu Tohatlı dayı meslek mi değiştirdi. Boynuna kıvırıyor

7. Tabii dalgayı yakaladıysan oturursun, zirt pirt işlem yaptıysan şindi maliyet yaparsan oturaman

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,245
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Karda otur zarardan çabuk çık formülüyle şuan lönkte malak gibin oturcan dayucuğum, izsüren stop seviyeni hergün yükselterek sonuna kadar işlemsiz seyret, düşüş başlayınca da vur levyeyi gitsin palanın kafasına, çok kolay yahu bu iş, hergün para dağıtıyorlar burda
    dalganın başladığı ve bittiği yeri bulmak zordur, dip ve tepe avcılığı yapma piyasayı akışına bırak, rüzgara karşı işeme yeterli
    İşin şakası bir yana vade farkı epey var galiba.
    Bu aralar uzunvadeye bakmadığım için hesap yapmadım.Bu işleri bear bull ağabeyim gibi bir bilene sormak lazım yoksa bizim gibi acemileri çarparlar
    Seni bilmem ama ben düz adamım.öyle faizi maliyetini filan hesaplayamam.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 150/1005 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •