Sayfa 150/633 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ne oldu shortları mı kapayamadınız?Yine yanlı yine yanlış analizler yarın bir gün bu yazıları önünüze koyacağım o zaman bu topiclerde bağrınmayın sakın.

Ondan mı bugünün takasında yabancı + 2mln.

Elalemin lafı ile millete akıl vermeye ayar vermeye geliyorsunuz buraya ben yazdıklarımı sağdan soldan alıntılamıyorum.Herkes bildiği işi yapsın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ne oldu shortları mı kapayamadınız?Yine yanlı yine yanlış analizler yarın bir gün bu yazıları önünüze koyacağım o zaman bu topiclerde bağrınmayın sakın.
    Arkadaş ne diyorsun sen ya? ne shortu ne longu ..Millet yüklü malla yakalanmış burda yazıyor siz kafanızdan senaryo kuruyorsunuz.Şikayetde eder överde size ne? Şu sataşmaları bırakın..Kimin ne yaptığı sizi ilgilendirmez.. Uzun vade de kazandıracağını düşünmese zaten bir kısmımız girmezdi..Bırakın artık şu sataşmaları..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Eko-Psike Yazıyı Oku
    ASELSAN yabancı oranı 9 Haziran 2022 % 22,73. 10 Haziran 2022 % 23,09.
    Fark % 0,36. Hisse kapanış fiyatı: 23,24 TL. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    https://www.sondakika.com/dunya/habe...icin-15012525/

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bank of sata sata bitiremedin be...yeter gayri git artık...

Programınız varsa ,Bir ara Takas durumuna bir bakın. Yoksa rica edin son bir haftayı paylaşsın bir arkadaş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
    3 aylık...[IMG][/IMG]

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    Programınız varsa ,Bir ara Takas durumuna bir bakın. Yoksa rica edin son bir haftayı paylaşsın bir arkadaş.
    3 aylık attım...citinin 95 milyon satışı var.........ama sattıkları gibide alırlar zamanı gelince.......satış yabancı satışı

7.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    3 aylık attım...citinin 95 milyon satışı var.........ama sattıkları gibide alırlar zamanı gelince.......satış yabancı satışı
    Evet onu her kes biliyor . son 1 hafta ya bakın ( siz 2 gün önce sata, sata bitmedi yazmışsınız ) .

ben +5m gibi gördüm . bir kontrol edin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    Evet onu her kes biliyor . son 1 hafta ya bakın ( siz 2 gün önce sata, sata bitmedi yazmışsınız ) .

ben +5m gibi gördüm . bir kontrol edin.
    gün içinde bofa yüklü sattı sonra alltan aldı..sonradan yazdım...bence olayı tam bilmeden yorumlamamak lazım..Üstelik 3 aylık tabloyu bilince bu tür yorumlarda yapılır.....son bir haftada 5 milyon lot aldılar ama isterlerse 3 günde de satarlar..önemli olan yüklü alımlara devam etmesi ve alıyorlar artık diyeceğimiz seviye..onun içinde 15-20 milyon lot almalı. normaldir..Herşeyin altında bir hata aramayın.

Sayfa 150/633 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •