Onemli Gunler Banner
Sayfa 150/996 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Şimdi cidden kafamı karıştıran bir konu var.Corona hakkında verilen rakamlara bakınca insan korkuyor.Benim için kriter world prıncess gemisi.Çünkü tam anlamıyla denek bir populasyonda virüs ne yapıyor o gemiden anlayabiliriz.Tüm vakalar takip edildi.Toplam 3700 kişi vardı 2500 yolcu 1200 personel.Gemideki herkesin virüsle karşılaştığı mutlak,gemi içinde nereye kaçılabilir ki.Yolcularda hastalığa yakalanma oranı yüzde 20 personelde yüzde 5.Personel genç,yolcular yaşlı.Toplam 700 kişi enfekte oldu yani toplam nüfusun yüzde 20 si.Onlardan da 7 kişi öldü yani hastalananların yüzde 1 i öldü.Bu yüzde 1 çok yüksek bir oran gripte onbinde 1 falan ölüm.Her virüsle karşılaşan hastalanmıyor ikinci sonuç da bu.Ülkemizde ben en azından bir aydır virüs var diye düşünüyorum.Yüzlerce vaka olmalı.Ama yoğun bakımlarda çok da yoğunluk olmadı.Cidden anlıyamıyorum,ya italya çin iran falan bunlardan gelen görüntüler hastalığın seyri falan büyük bir oyun,ya da biz çok şanslıyız film bizde yeni başlıyor.Bir aya kalmaz anlarız olayı.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Hala iyi insanlar var, daha çivisi çıkmamış dünya'nın!
    0.8,55 de bim'in kapısına dayandım, kalabalık kuyruk olmuş
    alacaklarımı aldım kasaya geldim ödeme yaptım bir şeyi unutmuşum ne olur sıram baki kalsın alıp geleyim deyince
    benden sonraki bayan kendi aldığı ürünü verdi, ben gider alırım diyerek
    alış verişin dozunu kaçırmışım, dışarı çıktım yürüyemiyorum, 30 metrede bir soluklanıyorum
    bir vaatandaş geldi hemşerim ne vardı bu kadar alış veriş yapacak nereye gidiyorsun
    evimle mesafe 200 metre kadar, poşetin birisini alıp kapıya kadar yardım etti allah razı olsun.
    stokculuga mi başladın la kitapçı..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şimdi cidden kafamı karıştıran bir konu var.Corona hakkında verilen rakamlara bakınca insan korkuyor.Benim için kriter world prıncess gemisi.Çünkü tam anlamıyla denek bir populasyonda virüs ne yapıyor o gemiden anlayabiliriz.Tüm vakalar takip edildi.Toplam 3700 kişi vardı 2500 yolcu 1200 personel.Gemideki herkesin virüsle karşılaştığı mutlak,gemi içinde nereye kaçılabilir ki.Yolcularda hastalığa yakalanma oranı yüzde 20 personelde yüzde 5.Personel genç,yolcular yaşlı.Toplam 700 kişi enfekte oldu yani toplam nüfusun yüzde 20 si.Onlardan da 7 kişi öldü yani hastalananların yüzde 1 i öldü.Bu yüzde 1 çok yüksek bir oran gripte onbinde 1 falan ölüm.Her virüsle karşılaşan hastalanmıyor ikinci sonuç da bu.Ülkemizde ben en azından bir aydır virüs var diye düşünüyorum.Yüzlerce vaka olmalı.Ama yoğun bakımlarda çok da yoğunluk olmadı.Cidden anlıyamıyorum,ya italya çin iran falan bunlardan gelen görüntüler hastalığın seyri falan büyük bir oyun,ya da biz çok şanslıyız film bizde yeni başlıyor.Bir aya kalmaz anlarız olayı.
    Hkm bey bence film bizde yeni başlıyor. Ben nasıl oldu bilmiyorum ama bence Türkiye'ye geç girdi. Bence bunun ilk sebebi cinler aşırı gezmeyi severler ama tamam bizede geliyorlar ama Çinliler emin olun İran'a İtalya'ya Fransa'ya veya ABD ye gittiği kadar ülkemize gelmiyor zaten bu yüzdendir ki virüs bize bizim insanimiz üzerinden Avrupa'dan girdi.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    şimdi cidden kafamı karıştıran bir konu var.corona hakkında verilen rakamlara bakınca insan korkuyor.benim için kriter world prıncess gemisi.çünkü tam anlamıyla denek bir populasyonda virüs ne yapıyor o gemiden anlayabiliriz.tüm vakalar takip edildi.toplam 3700 kişi vardı 2500 yolcu 1200 personel.gemideki herkesin virüsle karşılaştığı mutlak,gemi içinde nereye kaçılabilir ki.yolcularda hastalığa yakalanma oranı yüzde 20 personelde yüzde 5.personel genç,yolcular yaşlı.toplam 700 kişi enfekte oldu yani toplam nüfusun yüzde 20 si.onlardan da 7 kişi öldü yani hastalananların yüzde 1 i öldü.bu yüzde 1 çok yüksek bir oran gripte onbinde 1 falan ölüm.her virüsle karşılaşan hastalanmıyor ikinci sonuç da bu.ülkemizde ben en azından bir aydır virüs var diye düşünüyorum.yüzlerce vaka olmalı.ama yoğun bakımlarda çok da yoğunluk olmadı.cidden anlıyamıyorum,ya italya çin iran falan bunlardan gelen görüntüler hastalığın seyri falan büyük bir oyun,ya da biz çok şanslıyız film bizde yeni başlıyor.bir aya kalmaz anlarız olayı.
    insanlık mı kendi ayağına sıkıyor? ertan Özyiğiti'in the ekonomist kapak yorumuna siz ne diyorsunuz sayın hkm, sanki planlı gibi.

Sn kitapçı 2020 global krizi diyen onlarca ekonomist vardı.Bu virus üretilmiş bir virus bence,global krizi tetiklemeye ve bu büyük buhranı millete bir nedenle açıklamaya yarıyacak.Zaten ekonomi büyük buhrana gidiyordu.Aşısının da hazır olduğuna inanıyorum.Asıl mesele ne kadar telefat planlıyorlar ne kadar zamana kadar kaosu devam ettirecekler.Aşısı olmasa piyasaya salmazlardı, çünkü neticede kendi canları da söz konusu ,işi riske atmazlar bence.Ha bizler için en önemli nokta ilk aylarda gol yememek.Yoksa denildiği kadar tehlikeli ve aşısı uzun süre bulunmazsa yandı gülüm keten helva.Ama tekraren söylüyorum bunun belli bir tarihe kadar devam ettirilecek planlı bir kaos olma olasılığı çok yüksek.

6. ABD piyasaları 15 dakika tatil edildi. Tarihi günlere tanık oluyoruz.

Borsa yüzde 7 düşerse 15 dakika duruyor.

Hep halk mı düşünecek, biraz da zenginler düşünsün.

Hüseyin Günay'ın yazısından aldım.

7. Link verebilir misiniz....anlik nereden takip ediyorsunuz...parali mi
     Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    Turkiye CDS 496 olmus? ve dolari buralarda tutuyolar valla bravo....
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Link verebilir misiniz....anlik nereden takip ediyorsunuz...parali mi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://tr.investing.com/rates-bonds...cds-5-year-usd

Sayfa 150/996 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •