Sayfa 150/653 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Tum bankacilik endeksinin yukselisi kisitli. Havacilik tasiyor bugun. Bankalar bu haliyle ciddi ucuz. Gunluk veya haftalik trade etmiyoraniz panik olmamak lazim. Sira illa ki bankalara gelecek.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

2.  Alıntı Originally Posted by jayjaybk Yazıyı Oku
    Tum bankacilik endeksinin yukselisi kisitli. Havacilik tasiyor bugun. Bankalar bu haliyle ciddi ucuz. Gunluk veya haftalik trade etmiyoraniz panik olmamak lazim. Sira illa ki bankalara gelecek.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.
    Ben de sizin gibi ucuz diye düşünüp maliyet düşürme adına aldım.
    Aldıkça aşağı düştü... bence ucuz filan değil, onu anladım. Daha da aşağı
    düşürübelirler, dikkatli olmakta fayda var
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Ben de sizin gibi ucuz diye düşünüp maliyet düşürme adına aldım.
    Aldıkça aşağı düştü... bence ucuz filan değil, onu anladım. Daha da aşağı
    düşürübelirler, dikkatli olmakta fayda var
    Ben de dustukce aliyorum.

Boyle bir firsat bu hissede kolay yakalanir bir durum degil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Bugünde gelenegini bozmamış. 100.800 açılan endekste 5.50 açılıp, 102 bin kapanan endekste 5.47 kapatmışlar. Yine günü kırmızı mumla satış ağırlıklı kapatmışlar. Teknik olarak 5 günlük ema üstünde kapanmadıkça iş yapmaz. Adamlar yükselmeyeceğimi gösterdikçe ky alıyor. Bakalım sonu ne olacak. Bi haber lazım ki bir anda yüzde 5-10 yükselsin. Başka türlü satış baskısından çıkamayacak gibi. Abd avrupa bugün deli ralli yapmasına karşı akbank düşüyorsa sonumuz iyi olur inşallah...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5. Sakıp ağa duysa bu fiyatı tüm yönetimi sutlardi.Mekani Cennet olsun

Artık mantık bitti. 10 Nisan Garan 863 Ak 612. Tum endeks, sanayi, kamu bankalari, kucuk olcekli bankalarla negatif ayrisma var da Garan ile bile yuzde 4 negatif ayrıstı. Banka ve sahibi holding yonetimi cıkıp ta yatırımcısına birakın geri alimi sozlu mudahaleyi bile cok goruyor. Asıl uzucu olan bu.Credit ve Citi tek kalemde bugun 500 bin lot, 450 bin lot satıyor halen bu endekste. Allah sabir versin yatırımcısına, kacan fırsatlara mı yanalım,yoksa ucmayan havayolu, zarar katlayan sirketlerde para kazananların bizle dalga gecmesine mi? YTD

7. burda sorun nedir acaba ?
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    artık mantık bitti. 10 nisan garan 863 ak 612. Tum endeks, sanayi, kamu bankalari, kucuk olcekli bankalarla negatif ayrisma var da garan ile bile yuzde 4 negatif ayrıstı. Banka ve sahibi holding yonetimi cıkıp ta yatırımcısına birakın geri alimi sozlu mudahaleyi bile cok goruyor. Asıl uzucu olan bu.credit ve citi tek kalemde bugun 500 bin lot, 450 bin lot satıyor halen bu endekste. Allah sabir versin yatırımcısına, kacan fırsatlara mı yanalım,yoksa ucmayan havayolu, zarar katlayan sirketlerde para kazananların bizle dalga gecmesine mi? Ytd

akbankın ve diğer türk bankalarının fiyatlaması dip seviyelerde.sahipleri adına utanç verici.

Sayfa 150/653 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •