Onemli Gunler Banner
Sayfa 151/595 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Lunar bu gün mali dağıtan tacirler 442 bin lot epeydir bu hacim yoktu ..gedik ve ekurisi marbas dönmüşler....enteresan işler..
    tacirler hisse yoğun portföyü satmış.450k lotu vardı verdi.bu senet böle kademede mal yok dur başlıyım almaya dersin bir bakmışssın 200k lot mal almışın.kağıtta tek alıcısın bu malıda 8 kurum falan satmıştır.biride sattığı malı 3 4 kademe aşağı alış girmez.ultra zor bir senet.enerji işiine yaptığı hatalı yarırımın bedelini tüm şirket ortakları ödemekte.yönetim yaptığı hatanın farkında ancak ülkenin içinden geçtiği atmosfer ortada.

2.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    tacirler hisse yoğun portföyü satmış.450k lotu vardı verdi.bu senet böle kademede mal yok dur başlıyım almaya dersin bir bakmışssın 200k lot mal almışın.kağıtta tek alıcısın bu malıda 8 kurum falan satmıştır.biride sattığı malı 3 4 kademe aşağı alış girmez.ultra zor bir senet.enerji işiine yaptığı hatalı yarırımın bedelini tüm şirket ortakları ödemekte.yönetim yaptığı hatanın farkında ancak ülkenin içinden geçtiği atmosfer ortada.
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/c...-onay-41084519
    Hes’lerin neden alındığı malum ama evdeki hesap çarşıya uymadı,normal şartlarda asla o paralara o Hesleri almazlar...Şu aralar sıkıştım hadi hesleri satayım desen yarı parasına zor satılır,ancak konjonktür yakında değişecektir,kur gevşemeye başladı,rekor yağışlar ve Hes’lerin olduğu havzadalarda ciddi kar kalınlıkları var,elektriğe yapılan zam ile birlikte Hesler bu yıl kara geçerek bilançolara pozitif katkı yapmaya başlayacaktır,geçen hafta neredeyse bizim 3 tane Hes kadar üretim yapan Çine Hes 120 milyon tl’ye (23 milyon usd) özelleşti...Umarım artık şunu iyi anlamışlardır,her zaman iyi niyetli olacaksın,etik kuralları hiçe saymayacaksın,şirketi hisseler Lafargedeyse farklı kendindeyse farklı yönetmeyeceksin,niyetin nasılsa akıbetinde öyle oluyor...ancak son bir kaç yılda yaşanlardan sonra ben şahsen asla böyle hataları tekrar edeceklerine ihtimal vermiyorum,aksi halde bedeli şirketin,üç kuruş eksik temettü vermek için uğraştığınız ellere geçmesi olacaktır...

3. http://m.milliyet.com.tr/saglikli-ve...48/default.htm
    Fabrika içine çilek,domates 🍅 biber dikilmesi gayet güzel bir gelişme ,atıl ambarlardan birisinide kümes yapar 3-5 gezen tavuk atarsanız bu sene Gk’da Menemen yemeye kesin gelirim,üstüne çilek reçelide harika olur...Aslında hükümetin Hint Keneviri açılımına katkı sağlamak amacıyla Söke ve İzmir fabrikasındaki boş alanlara dikim yapılsa yılı sıfır borç ve kasada bol nakit ile kapatma şansımız oldukça fazla

4. bilançonun ayak sesleri dedik. bakalım ne olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
     Alıntı Originally Posted by tekin71 Yazıyı Oku
    bilançonun ayak sesleri dedik. bakalım ne olacak
    9 Aylik bilancosuna gore iyilesme olmasi kacinilmaz(Kurdaki iyilesmeden dolayi) seklinde dusunuyordum.Fakat bu satislar ve alicilarin isteksizligide sizin dusuncenizi destekler nitelikte.Bekleyip gorecegiz.

6.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    9 Aylik bilancosuna gore iyilesme olmasi kacinilmaz(Kurdaki iyilesmeden dolayi) seklinde dusunuyordum.Fakat bu satislar ve alicilarin isteksizligide sizin dusuncenizi destekler nitelikte.Bekleyip gorecegiz.
    sayın özdemir kur düşer çıkar faaliyet karı önemli olan. borcun eksilmiyor ki şirket yeni bir aksiyon geliştirir mi bilemem.

7. gedik ve akla ziyan işlemleri.kim niye yapıyor aklım almıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
     Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    gedik ve akla ziyan işlemleri.kim niye yapıyor aklım almıyor
    Dileyelim nakite sikisan birinin zorunluluktan yaptigi satis islemleri olsun.Bu satislar bilanco kaynakli ise bizleri uzmeye devam edecek sonucu cikar.

Sayfa 151/595 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •